Bili Clinton stwierdził, że obcy mogą odwiedzić Ziemię

Kategorie: 

Podczas wczorajszego występu 42 prezydenta USA, Billa Clintona w popularnym talk show stacji ABC "Jimmy Kimmel Live" padły interesujące stwierdzenia na temat UFO i obcych.

 

Gospodarz programu w luźnej atmosferze zapytał Clintona o to czy gdy był prezydentem dowiedział się prawdy o UFO. Odpowiedział on, że przeglądnął dokumenty z Rosewell, ale nie znalazł w nich niczego co mógłby nazwać dowodem na istnienie obcych.

Były przywódca USA stwierdził za to, że nie byłby zszokowany gdyby istniało inteligentne życie poza naszą planetą a nawet jego zdaniem istoty pozaziemskie któregoś dnia odwiedzą Ziemię.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Surun

Benedykt XVI: Bóg nie żyje,

Benedykt XVI: Bóg nie żyje, jesteśmy sami

Posted on Grudzień 1, 2012
 

Papież Benedykt XVI zaskoczył dziś wiernych podczas homilii papieskiej na Placu św. Piotra, gdy ogłosił, że „Bóg jest martwy” oraz że „to wszystko zupełna bzdura”.
Dziennikarze zwrócili uwagę, że biskup Rzymu był wyraźnie wstrząśnięty i niewyspany, gdy tłumaczył gromadnie przybyłym katolikom, że „cała nasza egzystencja nie ma sensu ponad tę krótką chwilę”. Wbrew katolickiej tradycji, papież był nieogolony, a jego szaty znaczyła spora plama od sosu pomidorowego.
- Byłem zupełnie naiwny, gdy wydawało mi się, że nad ludzkością czuwa nieskończenie dobry Bóg. Wystarczy się rozejrzeć, zobaczyć całe to cierpienie i zło. Dzieci umierające z głodu w męczarniach – dzieci! Jaki wszechmocny, dobry Stwórca mógłby na to pozwalać?
Na placu św. Piotra zapadła grobowa cisza. Benedykt XVI trzęsącą się dłonią podnosił do ust kielich wina mszalnego i regularnie go dopełniał, kontynuując niecodzienne kazanie:
- Jesteśmy tylko małpami, szympansami, które trochę zmądrzały i myślą, że wszystko co widzą jest dla nich. Człowiek jest jedynie reakcją chemiczną, obdarzoną chwilowym przebłyskiem świadomości. Małpa o przerośniętych ambicjach, homunkulus z węgla, siarki i tlenu! Małpa, która desperacko krzyczy „dlaczego?” i szuka przyczyn przez ten ułamek kosmicznej sekundy, zanim siły, nad którymi nie panuje zaciągną ją brutalnie do grobu, by stanęła wobec potwornego faktu wiecznej nicości.
Papież opierał się o balkon i ignorował wiernych, spośród których niektórzy zaczęli buczeć, inni natomiast zagłuszali go skandując „Santo Subito”. Przywódca Kościoła Katolickiego tymczasem pytał, co może znaczyć zbawienie albo odpuszczenie grzechów i śmiał się gorzko.
- Jaki grzech? Jakie zbawienie? Dryfujemy samotnie na kawałku skały pośród bezkresu wszechświata, z którego czyste prawdopodobieństwo i bezwzględna selekcja naturalna ulepiły naszą ułomną formę. Jeśli Bóg kiedykolwiek istniał, to nie żyje albo nas opuścił; jesteśmy sami i nie ma żadnych bytów poza tym, czego doświadczamy. Jeśli coś ma znaczenie, to może tylko to, jak spędzimy swój czas i co pozostawimy po sobie. A i to zniknie wobec nieubłaganego prawa entropii, gdy za kilka nikczemnych miliardów lat nasz wszechświat stanie się pusty, statyczny i martwy.
Oburzeni katolicy opuszczali już plac, gdy papież Ratzinger, chwiejąc się, kończył homilię.
- Idźcie i… I bądźcie dobrzy dla siebie. Macie przecież jakąś intuicję moralną, po prostu nie róbcie innym krzywdy. Mnie nie pytajcie, skąd mam wiedzieć lepiej od was?
Episkopat Polski wydał oświadczenie prasowe, w którym podkreślił, że wypowiedź papieża nie była wygłoszona ex cathedra i w związku z tym nie jest objęta dogmatem o nieomylności. Wyraził też nadzieję, że „incydent” nie wpłynie na szacunek, którym Kościół cieszy się w polskim społeczeństwie.
za: http://informatorcodzienny.wordpress.com/2012/12/01/benedykt-xvi-bog-nie-zyje-jestesmy-sami/

Portret użytkownika Fanka1

Dla dzieci umierających z

Dla dzieci umierających z głodu w męczarniach, to ludzie, a tym Watykan powinien wytrzepać co nieco kasy, bo ma jej dosyć. Zwalanie wszystkiego na Boga jest moim zdaniem hipokryzją. Kreacja jako sposob powstania Wszechświata, a w tym i nas, jest traktowana poważnie przez wielu naukowców. Bóg jest duchem, Stwórcą, nie wymagajmy od Niego więcej. Trzeba tak żyć, by umierając mieć spokój ducha, a na pewno znajdziemy szczęśliwą nieskończoność.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Watykan droga Fanko jest

Watykan droga Fanko jest gniazdem syjonizmu światowego, Powinnas o tym wiedzieć... Otóż urzędowe chrześcijaństwo rzymskie zapoczatkowane przez cesarza Konstantyna w spisku z rabinem żydowskim, który został pierwszym papieżem stało się tym gniazdem.
 Wszystkie masonerie i syjonizm to dziecko tej szatańskiej organizacji. watykański wilk w skórze chrzescijańskiej owcy.
A Bóg? Bóg jest ponad tym i ponad nami...
 To my decydujemy jaki Bóg bedzie, swoim życiem.
 Bóg nie jset materialny ale i nie jest duchem. To Umysł sam w sobie. I nie jest mu potrzebny do tego materialny mózg.
 Stąd prawdą jest że był zawsze. Jedynie materia miała swój poczatek... Niemateria istniała zawsze... Smile

Portret użytkownika magic pencil

można dodać, że herr benek

można dodać, że herr benek tauber takimi fałszywymi, oświeconymi gadkami po prostu pogardził ludzkim życiem i dał kolejne podwaliny pod nowy bełkot new age. to hołdownik talmudu podobnie jak jego następca i cały ten watykański kolektyw.
oni tylko jeżdżą na pielgrzymki, robią sobie zdjęcia, palą menory i wymieniają się prezentami, berłami i ekologiczną żywnością...

Portret użytkownika Broołz

Widać że wszyscy się dobrze

Widać że wszyscy się dobrze bawią poruszając te tematy,normalne itd.itd.itd.
Ludzie,gdyby"ktoś,coś"DO NAS przyleciało,znaczyło by to,że muszą być bardziej inteligentni od nas!a"ktoś,coś"bardziej inteligentnego od nas MOIM zdaniem unikało by kontaktu z takim gatunkiem jak my,niszczymy sami siebie,zabijamy,itp.itd.więc po co sobie przysparzać problemów.Osobiście BARDZIEJ wierzę w to że te wszystkie ufa to poprostu NASZA technika,a bajeczka że ONI już nas obserwują,odwiedzają jest dobrym sposobem,baaaaardzo dobrym sposobem na 3manie masy w jednej nieświadomej kupie,i sterowanie tym popi..nym teatrzykiem.

Portret użytkownika Homo sapiens

Giganci i inne rasy

Giganci i inne rasy humanoidalne były na Ziemi przedpotopowej !
Prawdziwe zdjęcie ogromnej czaszki ?

http://www.akasico.com/noticia/3270/Enigmas-Historia-Ignorada/Gigantes-de-Prehistoria.html
 
[...]Grzech aniołów
 
Na czym zatem polegał grzech aniołów, którego skutkiem było zniszczenie Ziemi przez potop, oraz ukaranie tychże aniołów karą ciemnicy? Otóż polegał on na złamaniu zakazu współżycia seksualnego i płodzenia potomstwa z przedstawicielkami obcego aniołom gatunku! Względem prawa Bożego grzech ów był bardzo ciężki. Biblia nie akcentuje tego, że w ogóle współżyli seksualnie, lecz że opuścili właściwe im miejsce zamieszkania, czyli niebo i przeniósłszy się na Ziemię, czynili to z ziemiankami:[...]
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/12/synowie-bozy-czy-synowie-seta-czerwoni.html
 
Niestety w najnowszym filmie "Noach" nic na ten temat nie ma ! Holywood jest pod presją NWO ! Niestety artefakty są ukrywane przed nami przez EWOLUCJONISTÓW oraz tajne organizacje kontrolujące ludzkość i zawartość ludzkich  głów !


Wszyskich zainteresowanych tematem Biblijnych gigantów odsyłam do tej audycji, gdzie jest wytłumaczone jak i dlaczego się oni pojawili na Ziemi. Polecam ! (język angielski)
The Giants Are Here 2014 [FULL] Genesis 6 Steve Quayle 

Published on Jul 31, 2013

RETURN TO THE DAYS OF NOAH
http://www.youtube.com/watch?v=2JwwUD9ZU_4
 
Audycja o Aniołach i ludzkości od początku, Biblijni giganci i wiele innych niezwykłych wiadomości...(jęz. angielski)
Angel Wars - Steve Quayle
https://www.youtube.com/watch?v=0gEqExTPyzI
 
Ludzkość przedpotopowa istniała i obrabiała skały na dużą skalę . Posostałości tamtego świata są ukrywane przed nami oraz zagrzebane często pod  zwałami ziemi :

Nie dajmy sobie wmówić bajki ewolucjonistycznej która niszczy nasze podejście do życia i niezwykłości świata w którym żyjemy !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika SagittariusSag

A nawet ku boku swego

A nawet ku boku swego debowego stolu ci powiedza ze w kamienie to odziane... Szkoda ze biologiczny swiat doswiadcza takich perypetii, ale w jakis sposob to rozszrzerza zasieg naszych horyzontow
 

Portret użytkownika Homo sapiens

Na moim blogu pod tym adresem

Na moim blogu pod tym adresem możecie państwo odsłuchać niezwykle ciekawą audycję ! Z youtube już ją usunięto !
 
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/06/slepienie-ochronne-nad-ziemia.html
 
Jonathan Gray, Jeden z odważniejszych archeologów, który opowiada o jego naukowych odkryciach niezwykej cywilizacji przedpotopowej, posiadającej niesamowicie zaawansowaną technologię, szczątki ich techniki znajdowane są czasami podczas odkrywki miejsc archeologicznych, jego odkrycia potwierdzają większość lub wszystko co na tym blogu się pojawiło odnośnie archeologii.
 
W audycji tej ten niezwykły archeolog oraz odkrywca zakazanej wiedzy mówi o podziemnych korytarzach znajdujących się w Ameryce południowej, a wykonanych przez przedpotopową cywilizację Noego. Obecnie zamurowane z powodów które są określane jako "względy bezpieczeństwa turytycznego"Oto zdjęcie takiego tunelu:

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pako1205

Dziadzio,wygląda na

Dziadzio,wygląda na usmażonego z lekka w tym "szole",jak za dawnych lat i sugeruje,że miał dostęp do wszystkieeego.Robił,co mu polecili,jak znakomita większość rzekomych "przywódców" tego bałaganu.

Portret użytkownika marekkkkk

ja czytalem ze na rok 2014 w

ja czytalem ze na rok 2014 w przepowiedniach jest napisane ze pokaze sie planeta nibiru i ze obcy sie nam pokaza publicznie!!!!trzynam za slowo i uprzedzam ze pisalem to przed ewentualnymi wydarzeniami

Portret użytkownika zielonawyspa

UFOnauci czynią wszystko co w

UFOnauci czynią wszystko co w ich mocy aby pretendować, że przybywają na Ziemię z jakiegoś odległego systemu gwiezdnego. Tymczasem nowa tzw. "totaliztyczna nauka" ustaliła, że faktycznie to UFOnauci i UFO są tymczasowo tworzeni przez Boga tu na Ziemi i to tylko na krótki przeciąg czasu - kiedy mają zademonstrować swoje działania jakiejś starannie wybranej w tym celu osobie. Innymi słowy, UFOnauci i UFO są tymczasowo "fabrykowani" czy "symulowani" przez Boga aby dopomagać Bogu w efektywniejszym osiąganiu jego nadrzędnych celów. Niestety, dowiedzenie faktu tymczasowego tworzenia UFOnautów i UFO przez Boga (albo ich "symulowania" czy "fabrykowania") wymaga prezentacji które przekraczają rozmiary tej strony. Niestety, na przekór że UFOnauci są tylko tymczasowymi "symulacjami" Boga, ciągle postępują dokładnie tak jakby byli trwałymi okupantami Ziemi. Dlatego my musimy się przed nimi bronić równie zdecydowanie jak przed każdym innym okupantem - co też ma odzwierciedlenie w treści tej nietypowej strony.
       Okazuje się, że UFOnauci i wehikuły UFO wcale NIE są jedynymi przykładami tego co Bóg umiejętnie "symuluje" (albo "fabrykuje") na Ziemi aby indukować żywe kontrowersje wśród ludzi i w ten sposób zmuszać ludzkość do pracowitego poszukiwania prawdy i przysparzania wiedzy. Przykładem innych takich "fabrykacji" (czy "symulacji") są warstwy geologiczne które sugerują wiek Ziemi sięgający wielu milionów lat - podczas gdy faktycznie Ziemia została stworzona przez Boga jedynie około 6 tysięcy lat temu.
       Bóg wcale NIE tai, że to On stworzył UFOnautów i dosyć otwarcie pisze o tym nawet w autoryzowanej (inspirowanej) przez siebie Bibli. Tyle, że kiedy Biblia była pisana, nie istniało jeszcze obecne pojęcie UFOnauci, stąd do owych szatańskich istot owa święta księga referuje pod nazwami "diabły", "serpenty", "Szatan", itp. Ponadto, aby NIE odbierać ludziom ich "wolnej woli", podobnie jak wszystko inne co Bóg czyni i wyjaśnia, owe stwierdzenia musiały być podane w na tyle wieloznaczny sposób, aby każdy mógł je interpretować zgodnie z własnym światopoglądem.
Wygląda na to że jesteśmy zbyt zajęci zaprzeczaniem istnienia UFO i UFOnautów, aby odnotować że faktycznie to naszej uwadze umyka to co w ich sprawie jest najważniejsze. Wszakże poprzez owo zaprzeczanie, jako cywilizacja tracimy doskonałą okazję aby poznać nieslychanie dla nas zaawansowane urządzenia techniczne UFOnautów. Ponadto zawalamy też mizernie obowiązek badania faktycznych powodów dla jakich UFOnauci przylatują na Ziemię z innego krańca galaktyki, aby po przybyciu tutaj zwyczajnie ukrywać się przed ludźmi. Wszystkim przecież wiadomo, że jeśli ktoś przed nami się ukrywa, zwykle to oznacza że ma on coś nieczystego do ukrycia. Niemal nic też narazie nie wiemy, dlaczego UFOnauci uprowadzają ludzi na pokłady swoich statków.
       Natomiast jako indywidualni ludzie tak zostajemy skołowani tym całym autorytatywnym zaprzeczaniem że UFO istnieją, iż tracimy okazję poznania dosyć gorzkiej prawdy. Prawda ta stwierdza, że każdy mieszkaniec Ziemi, włączając w to i Ciebie czytelniku, a także tych Twoich bliskich których najbardziej kochasz, jest systematycznie uprowadzany do UFO gdzie zostaje brutalnie rabowany ze wszystkiego co ma najcenniejsze. W sumie więc, zamiast negować istnienie UFOnautów, lepiej zacznijmy patrzeć im na ręce i miejmy się przed nimi na baczności.
Skoro Bóg symuluje istnienie UFOnautów oraz wehikułów UFO, to dlaczego ludziom tak ogromnie trudno nabyć pewności co do ich istnienia, że nawet wielu tzw. "UFOlogów" nie jest w stanie w całym swoim życiu wyjść poza zadawanie w kółko tego samego pytania "czy UFO i UFOnauci wogóle istnieją"