Brazylia: zmarły przeleżał dwie godziny w kostnicy, po czym ożył

Kategorie: 

Do niezwykłego zdarzenia doszło w Brazylii. Lekarze stwierdzili zgon mężczyzny, ale potem okazało się, że człowiek żyje – donosi BBC.

54 - letni Valdelsio de Oliveira Gonzalez cierpi na raka. Do szpitala trafił z powodu problemów związanych z oddychaniem. Wkrótce medycy uznali, że mężczyzna zmarł, ponieważ rzekomo przeżył dwa ataki serca.

Lekarze podpisali akt zgonu, a ciało wysłali do kostnicy. Jednak dwie godziny później do miejsca przechowywania zwłok przyjechał brat denata i zauważył, że ciało w worku się rusza. Przybysz pospiesznie rzucił się na pomoc, aby ratować najbliższego krewnego.

Szpital jest w trakcie wyjaśniania wypadku. Członkowie rodziny Gonzalez pytani, co o tym wszystkim sądzą, tłumaczą, że Pan wysłuchał ich modlitw.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika El Koto

Z materialu filmowego wynika

Z materialu filmowego wynika że ten zmarły jest bardzo wyrozumiały i tolerancyjny. TOLERANCJA – termin medyczny zaczerpnięty z transplantologii a oznaczający niezdolność organizmu do odróżniania obcych organów. Taki stan organizmu osiąga się poprzez stopniowe zatruwanie systemu immunologicznego trującymi substancjami doprowadzając organizm w ten sposób do stanu apatii i zobojętnienia. PEŁNA TOLERANCJA JEST ŚMIERCIĄ ORGANIZMU BIORCY. Zatem apeluję do Polaków aby mieli więcej tolerancji dla niemców ruskich żydów gejów pedofilów gangsterów złodziei i Tuska.

Portret użytkownika Zenek :)

  Gość faktycznie miał

 
Gość faktycznie miał szczęście iż nie umarł w polszewickim szpitalu. Tu na pewno "by nie wstał z martwych". Nie da się "wstać" bez własnych narządów z jakich lokalne sępy by go szybko obrały by wspierać kasą żydowskich nazistów z kijowa walczących o te ichnie jerusalem.
 
 

Portret użytkownika Sajgoniarz

Takie zmartwychwstanie ma

Takie zmartwychwstanie ma nawet swoją medyczną nazwę, ktorej niestety nie pamiętam. Był już jeden taki w historii, przez co zrobiło sie o Nim tak głośno, że przez to powstała kolejna pralnia mózgów, chyba wiadomo o kim mówię.

Portret użytkownika pasjonat

Czlowieku, pusc 2 baki,

Czlowieku, pusc 2 baki, policz do piecdziesieciu, pozniej zastanow sie co chcesz napisac, napisz - przeczytaj, pozniej pomysl znow i kliknij zamiesc. ELEKTROWsTRZASY brales? Przeciez to jest wrecz wypowiedz osmieszajaca Ciebie.

Myślę, więc jestem...

Strony