Brazylia: zmarły przeleżał dwie godziny w kostnicy, po czym ożył

Kategorie: 

Do niezwykłego zdarzenia doszło w Brazylii. Lekarze stwierdzili zgon mężczyzny, ale potem okazało się, że człowiek żyje – donosi BBC.

54 - letni Valdelsio de Oliveira Gonzalez cierpi na raka. Do szpitala trafił z powodu problemów związanych z oddychaniem. Wkrótce medycy uznali, że mężczyzna zmarł, ponieważ rzekomo przeżył dwa ataki serca.

Lekarze podpisali akt zgonu, a ciało wysłali do kostnicy. Jednak dwie godziny później do miejsca przechowywania zwłok przyjechał brat denata i zauważył, że ciało w worku się rusza. Przybysz pospiesznie rzucił się na pomoc, aby ratować najbliższego krewnego.

Szpital jest w trakcie wyjaśniania wypadku. Członkowie rodziny Gonzalez pytani, co o tym wszystkim sądzą, tłumaczą, że Pan wysłuchał ich modlitw.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika El Koto

Z materialu filmowego wynika

Z materialu filmowego wynika że ten zmarły jest bardzo wyrozumiały i tolerancyjny. TOLERANCJA – termin medyczny zaczerpnięty z transplantologii a oznaczający niezdolność organizmu do odróżniania obcych organów. Taki stan organizmu osiąga się poprzez stopniowe zatruwanie systemu immunologicznego trującymi substancjami doprowadzając organizm w ten sposób do stanu apatii i zobojętnienia. PEŁNA TOLERANCJA JEST ŚMIERCIĄ ORGANIZMU BIORCY. Zatem apeluję do Polaków aby mieli więcej tolerancji dla niemców ruskich żydów gejów pedofilów gangsterów złodziei i Tuska.

Portret użytkownika Zenek :)

  Gość faktycznie miał

 
Gość faktycznie miał szczęście iż nie umarł w polszewickim szpitalu. Tu na pewno "by nie wstał z martwych". Nie da się "wstać" bez własnych narządów z jakich lokalne sępy by go szybko obrały by wspierać kasą żydowskich nazistów z kijowa walczących o te ichnie jerusalem.
 
 

Portret użytkownika Sajgoniarz

Takie zmartwychwstanie ma

Takie zmartwychwstanie ma nawet swoją medyczną nazwę, ktorej niestety nie pamiętam. Był już jeden taki w historii, przez co zrobiło sie o Nim tak głośno, że przez to powstała kolejna pralnia mózgów, chyba wiadomo o kim mówię.

Portret użytkownika pasjonat

Czlowieku, pusc 2 baki,

Czlowieku, pusc 2 baki, policz do piecdziesieciu, pozniej zastanow sie co chcesz napisac, napisz - przeczytaj, pozniej pomysl znow i kliknij zamiesc. ELEKTROWsTRZASY brales? Przeciez to jest wrecz wypowiedz osmieszajaca Ciebie.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

Wyksztalciuch wg sejmowej

Wyksztalciuch wg sejmowej (zrodlowej) definicji : osoba piastujaca stanowisko tylko dlatego iz posiada wyksztalcenie wyzsze + namaszczenie partyjne (zgodne z wymaganym) a nie wiedze niezbedna do kierowania jakims dzialem/zasobem/grupa podleglych. Nie wiesz co robie, gdzie pracuje, wiec znow Zibi pudlo. Nie na tym sie skupiles.

Osobiscie nie mam nic do Ciebie, napilbym sie z Toba piwa, moze i spalil gibona, pewnie byloby zabawnie. Ale na boga czlowieku co chciales nam napisac ? Popraw sie prosze bo masz do tego pelne prawo.

"Widac na jego rece po kontaktach ufo"

Co widac ? Twarze ?

czy zapomniales dodac slowa  "Widac na jego rece slady po kontaktach Z ufo"

itd Zibi nic nie wynika z tych zdan nie wiadomo czy tak sie podjarales jakims faktem czy poprostu masz zatkanie na kanale nadawania - i wypluwasz z siebie jak Peter North... zeby nie zapomniec.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika zibi1973

Ale masz problem,wystarczyło

Ale masz problem,wystarczyło przecinek a co do twarzy ty chyba nie jesteś tu nowicjusz,oczywiście nie wiem co robisz ale moje wyczucie mówi mi wystarczająco dużo ale nie ideał bo idealnych nie ma,wiesz wcześniej lasy to raczkowanie,to wszystko się zmieniło widzę dużo więcej może nawet jeszcze więcej,a o tego Buddę to wiesz o co chodzi,mam przeczucie że nawet jak bym pisał z błędami co trzecią literę ty dałbyś radę,naprawdę wierze w twoje możliwości,ale jak pisałem nie ideał i byś dokładniej oglądał co wystawiasz wiesz bla.wod. myślę że dasz radę i zrozumiesz, i nie będzie ci przeszkadzała pisownia,gdyby nie może podam ci jeszcze jakieś wskazówki,i przestań wystawiać takie fotki jak wyżej,bo naprawdę nie mam takich oczów

Portret użytkownika marta

Nic nie wiesz chyba .Nie

Nic nie wiesz chyba .Nie jestem uczestnikiem tego forum ale wiem dlaczego ,,zibi" może mieć ,,rozstrojone myśli" i wcale nie dlatego o czym piszesz.Poczytaj wcześniejsze jego posty (nie od poczatku) parę tematów wcześniej a potem przeproś i zaczerwień się ze wstydu.Życie ma różne odcienie .U ,,zibiego" wystąpiły te ciemniejsze a ty robisz sobie zgrywy bo jesteś ,,fajny" i ,,lepszy" no i oczywiście mądrzejszy -ale czy mądrością życiową? Oto jest pytanie.Czy mam ci życzyć jej poznania -zastanawiam się ....ale może niech ci się spełni.....I twojemu przedmówcy też. Wszystkiego dobrego .Szoł mast go łon bambaryłki.

Portret użytkownika pasjonat

"Do niezwykłego zdarzenia

"Do niezwykłego zdarzenia doszło w Brazyli"
 
..lekarz nie dosc dokladnie ocenil wystepowanie funkcji życiowych.
To juz takie cuda publikuje IM ?
Na szczescie o dzis 1 dzien nowego roku szkolnego tallinn juz nie bedzie mial tyle czasu na głupoty Wink

Myślę, więc jestem...