Chłopiec ze Stanów Zjednoczonych powiedział, że w poprzednim życiu był czarnoskórą kobietą

Kategorie: 

Pięcioletni Lukas Ruelman Cincinnati (Ohio, USA) mówi, że pamięta swoje poprzednie życie, w którym był 30 - letnią czarnoskórą kobietą o imieniu Pam, która mieszkała w Chicago, donosi Daily Mail.

 

Według matki, dziecko powiedziało, że kiedyś w przeszłości było dziewczyną z czarnymi włosami. Chłopiec stale powtarza, że pamięta różne epizody z poprzedniego życia.

„Wcześniej nazywano mnie Pam, ale potem umarłem. Poleciałem do nieba, gdzie widziałem Boga. Ten pchnął mnie z powrotem na dół i obudziłem się, jako dziecko, a ty (mamo) mówisz do mnie Lukas”.

Matka chłopca, po wysłuchaniu niesamowitych historii, postanowiła przeprowadzić własne śledztwo i odkryła, że kobieta, o której mówi jej syn, istniała naprawdę.

 

Pamela Robinson (Pam) zginęła w 1993 roku w pożarze, który miał miejsce w Paxton. Miała wówczas 30 lat.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika xxxx

Jak kto nie, właśnie czas

Jak kto nie, właśnie czas tyle trwa 1s to nasz rok lub 2 w innym wymiarze , jesteśmy w wymiarze wychowawczym wyższych istot duchowych po naukach tu na ziemi idziemy dalej aż przejdziemy 80 eonów światów (wymiarów) aby żyć obok naszego stwórcy, tylko że mamy kłopot jesteśmy w 81 eonie który został stworzony przez pierworodnego  boga , ktory jest przeciwko niemu bo nam zazdrości iż jesteśmy mu bardziej bliscy :]

Portret użytkownika TheTruth

Nie doszło by do tej sytuacji

Nie doszło by do tej sytuacji o ile jest rzeczywiście prawdziwa oraz nie dochodziło by do innych podobnych wydarzeń gdyby ludzie przestali tworzyć nowe pokolenie już dawno temu i dzięki temu taka sytuacja nie miałaby miejsca. Są inne rozwiązania ale to jest jedyne bezkonfliktowe.

Portret użytkownika magnum

Witam.Prawda jest taka,że

Witam.Prawda jest taka,że reinkarnacja jest zjawiskiem potwierdzonym przez psychoterapeutów, nie napiszę że naukowców bo Ci ignorują to dla zasady . Jest wiele dostępnych książek z relacji ludzi, którzy poddali się regresji hipnotycznej opowiadając o wcześniejszych wcieleniach. Nie zawsze tak jest, że to czego nie można dotknąć nie istnieje.

Portret użytkownika El Koto

Moim pozytywnym bohaterem z

Moim pozytywnym bohaterem z dzieciństwa był Vlad Tepez Palownikiem zwany, a nie Bolek i Lolek czyli dwa krypto geje. Biedny Vlad jako jedyny w okolicy wiedział co trzeba robić z gadzią rasą. Za to dorobili mu potem uszy i czarne PR. Wiadomo.

Strony