Chłopiec ze Stanów Zjednoczonych powiedział, że w poprzednim życiu był czarnoskórą kobietą

Kategorie: 

Pięcioletni Lukas Ruelman Cincinnati (Ohio, USA) mówi, że pamięta swoje poprzednie życie, w którym był 30 - letnią czarnoskórą kobietą o imieniu Pam, która mieszkała w Chicago, donosi Daily Mail.

 

Według matki, dziecko powiedziało, że kiedyś w przeszłości było dziewczyną z czarnymi włosami. Chłopiec stale powtarza, że pamięta różne epizody z poprzedniego życia.

„Wcześniej nazywano mnie Pam, ale potem umarłem. Poleciałem do nieba, gdzie widziałem Boga. Ten pchnął mnie z powrotem na dół i obudziłem się, jako dziecko, a ty (mamo) mówisz do mnie Lukas”.

Matka chłopca, po wysłuchaniu niesamowitych historii, postanowiła przeprowadzić własne śledztwo i odkryła, że kobieta, o której mówi jej syn, istniała naprawdę.

 

Pamela Robinson (Pam) zginęła w 1993 roku w pożarze, który miał miejsce w Paxton. Miała wówczas 30 lat.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika xxxx

Jak kto nie, właśnie czas

Jak kto nie, właśnie czas tyle trwa 1s to nasz rok lub 2 w innym wymiarze , jesteśmy w wymiarze wychowawczym wyższych istot duchowych po naukach tu na ziemi idziemy dalej aż przejdziemy 80 eonów światów (wymiarów) aby żyć obok naszego stwórcy, tylko że mamy kłopot jesteśmy w 81 eonie który został stworzony przez pierworodnego  boga , ktory jest przeciwko niemu bo nam zazdrości iż jesteśmy mu bardziej bliscy :]

Portret użytkownika TheTruth

Nie doszło by do tej sytuacji

Nie doszło by do tej sytuacji o ile jest rzeczywiście prawdziwa oraz nie dochodziło by do innych podobnych wydarzeń gdyby ludzie przestali tworzyć nowe pokolenie już dawno temu i dzięki temu taka sytuacja nie miałaby miejsca. Są inne rozwiązania ale to jest jedyne bezkonfliktowe.

Portret użytkownika magnum

Witam.Prawda jest taka,że

Witam.Prawda jest taka,że reinkarnacja jest zjawiskiem potwierdzonym przez psychoterapeutów, nie napiszę że naukowców bo Ci ignorują to dla zasady . Jest wiele dostępnych książek z relacji ludzi, którzy poddali się regresji hipnotycznej opowiadając o wcześniejszych wcieleniach. Nie zawsze tak jest, że to czego nie można dotknąć nie istnieje.

Portret użytkownika El Koto

Moim pozytywnym bohaterem z

Moim pozytywnym bohaterem z dzieciństwa był Vlad Tepez Palownikiem zwany, a nie Bolek i Lolek czyli dwa krypto geje. Biedny Vlad jako jedyny w okolicy wiedział co trzeba robić z gadzią rasą. Za to dorobili mu potem uszy i czarne PR. Wiadomo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Ludzie którzy wierzą w

Ludzie którzy wierzą w reinkarnację nie zdają sobie sprawy że takie informacje jakie otrzymało pokazane dziecko, to prosta sprawa dla duchów, jest to po prostu "channeling" ! Channeling - (ang. channel – kanał), w spolszczeniu "kanałowanie" lub "kanalizm" – popierany przez sekty lucyferian i satanistów, także przez mroczną i sekciarską stronę New Age. Na przełomie XX i XXI wieku channeling jest masowo używany do odbierania przekazów od demonów (asurów) i innych mrocznych sił, także takich, które sprytnie udają postacie świętych Bożych lub tzw. mistrzów duchowych, w tym Jezusa, Buddę, Sanatkumara czy Elmoryah. Demony (asury) wybierają właściwą, z ich punktu widzenia osobę, porozumiewają się z jej umysłem, a podświadomość przekłada to na słowa mówione bądź pisane w transie o różnych stopniach nasilenia. Media channelingowe nie chętnie poddają się jakiejkolwiek weryfikacji. Channeling stanowi formę spirytyzmu opartą na zdolności typu mediumicznego czy transowego, chociaż podczas odbierania informacji niektóre „kanały” zachowują zawężoną świadomość to to dziecko odebrało wiadomosć i uwierzyło w nią. Dziś także się robi podobne rzeczy, ale za pomocą środków chemicznych:
https://www.youtube.com/watch?v=T2j5L8YZUmM

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika WR

A Chłopcu z okolic Palestyny

A Chłopcu z okolic Palestyny,który mówił że jako 3 latka zabił sąsiad i wskazał miejsce ukrycia zwłok i siekiery narzędzia zbrodni - kto szkielet i siekierę tam zakopał ? duchy czy demony .Po co się ukazują święci ostrzegając gdy komisje Watykańskie orzekają czy są prawdziwe czy NIE ? 

Portret użytkownika aron jasnowidz

jak zwykle wypierasz fakty

jak zwykle wypierasz fakty przez program w głowie ,reinkarnajce potwiuerdzili tez naukowcy ,pisał o tym 20 lat temu deniken ,ale to akurat nie pasuje do religii ,biblii i bzdur w nich opisywanych ,w Polsce jest mnóstwo takich dzieci na nowy śwait które pamietaja swoje przprzednie wcielenia ,i co dzieci maja chnaelingii ? ,mają wyzsza swaidomosc skierowane na czasy ostateczne w których cała twoja religia i biblia zostanie wrzucona w ogien ,tak samo jak pienadze ,nauka i cały ten amrny sytem ,szkoda ze tak kurczowo trzymasz sie dogamtów zamaist zauwazyc absurdy i ich nie powielac ,ja tez pamietam kilka swoich wcielen ,moge zgladnąc w swoje porzednie wcielenia w medytacji i zadne duchy mi nie poamgaja bo ejst to zwyczajnie odblokowanie naszej pamieci ,tylko ze jedni tyo juz maja a inni sie o to dobiejają ,pytanie brzmi po co nam zostalo to zablokowane i dalczego teraz przysłano dzieci które tej blokj\ady juz nie maja ? jak znajdziesz prawidlowa odpowiedz twój program w głowie wreszcie peknie 

Portret użytkownika Juszka1980OGL

hamburgery to nawet znajdą 30

hamburgery to nawet znajdą 30 letnią małpkę idealnie pasująca do powieści małego i już zagadka wyjaśniona, czarna? czarna. Miała czarne włosy? Miała. Pasuje? Jak ulał, po co więcej doszukiwać.
Poważnie temat reinkarnacji energii jest niesamowity, jako że wszystko jest energią także myśli to prawdopodobne że jej przepływ możliwy jest w ten sposób, że każdy z nas dostaje cząstkę kogoś kto wcześniej "żył". Bo życie to też fajny temat w tym temacie.

Portret użytkownika YOLO

dokładnie, być może o to

dokładnie, być może o to własnie chodzi, że mimo, ze reinkarnacja nie istnieje to być moze jakas część energi i zapisu informacji w tej energi z jednej umierajacej osoby moze dostac sie do "dusz" innych żyjących lub dopiero co sie rodzacych, ale żyje sie raz i świadomość kazdego idzie w wiecznosć po śmierci czymkolwiek ona nie jest , a nie do następnego wcielenia

Portret użytkownika olo12

"Pięcioletni Lukas Ruelman

"Pięcioletni Lukas Ruelman Cincinnati (Ohio, USA) mówi, że pamięta swoje poprzednie życie, w którym był 30 - letnią czarnoskórą kobietą o imieniu Pamę"
To jakiś mix Grodzkiego z Michaelem Jacksonem hehe

Portret użytkownika benet

Kiedyś szliśmy z bagnetem na

Kiedyś szliśmy z bagnetem na czołgi żelazne, to teraz damy radę z paroma Starami Smile a tak w ogóle, to co jakis czas taki eszelon ze sprzętem wojskowym podróżuje sobie do Drawska Pomorskiego, poligon tam właśnie jest Smile nie strasz Pasjonat, bo pójdziesz na pierwszy ogień Biggrin

Portret użytkownika Isabella

Baca zamknij sie bo nic nie

Baca zamknij sie bo nic nie rozumiesz.
Znasz przepowiednie o Jezusie.
Kto zna prawdziwy sekter o Jesusie to wie wszystko.
Secret polega na polaczeniu 3 osob
1 kobieta i 2 mezczyzn
podpowiedz Jesus urodzil sie z blizniakiem kto to byl chlopiec czy dziewczynka ?
Czekam na twoje rozwiazanie
Obecnie Jezus zapowiedzial, ze przyjdzie nie on a jego brat
kiedy pic go bedzie z wami nowy w krolestwie Ojca mego( Mt 26, 26-29 )
To mowie wam ja Aniol ,ktorego poslal Bog   WJ 23, 20-21 i Wj 23, 22n-26.