Chupacabra z Kuzbasu - nieznane wampiryczne stworzenie masakruje miejscowe kurniki

Kategorie: 

W regionie Kemerowo nieznane stworzenie - wampir zniszczyło kilka kurników. Miejscowi nazywają zabójcę ptaków chupakabrą, donosi portal Kuzbass.

 

Ostatnie zdarzenia miały miejsce 24 i 27 sierpnia br. w miejscowości Metallplosczadka koło Kemerowa. W pierwszym przypadku, emerytka znalazła rano w szklarni, tymczasowo adaptowanej na kurnik, szesnaście martwych kur. Drób miał połamane grzbiety, a ich tusze „osuszone” były z krwi.

 

Samo mięso pozostało jednak nienaruszone. Po drugiej stronie ulicy w tej samej miejscowości kilka dni później właścicielka innego kurnika znalazła martwe ptaki, podobnie zmasakrowane - prawie pięćdziesiąt  kur i kurczaków zostało pozbawione krwi, „jak gdyby znęcał się nad nimi jakiś wampir."

Właściciele gospodarstw już nadali nazwę nieznanemu stworowi, który rujnuje ich kurniki . Ich zdaniem, to chupakabra. Nazwa pochodzi z hiszpańskiego „que Chupa Las Cabras”, co oznacza „ssanie krwi kozła". Nawiasem mówiąc, podobny incydent zdarzały się wcześniej w okolicach Kemerowa.

„O 00:07 rano otworzyłam zasuwę i wypuściłam stado kurcząt. O 07:30 udałam się do pracy. Myślę, że to stworzenie już od nocy było blisko, i czekało w ogrodzie na odpowiedni moment ataku” - powiedziała poszkodowana. „I zaatakowało kurczaki, kiedy w domu zrobiło się cicho, prawdopodobnie koło 08:00 ".

Ponadto, hodowcy twierdzą, że widzieli ślady dziwnego stworzenia. Według nich, chupakabra pozostawiła odciski trójpalczastych łap. Według nich, istota musi mieć dużą masę, ponieważ ślady na ziemi były odbite dość głęboko. Myśliwi wyjaśniają, że chupakabra może być zwykłą łasicą lub kuną, lub równie dobrze bezdomnym psem.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika edi

Bardzo trudno jest wezwać

Bardzo trudno jest wezwać anioła, a archanioła jeszcze trudniej. Ale jest jeden sposób.

  1. zgłoś się do lekarza i powiedz że jesteś archaniołem
  2. dostaniesz skierowanie
  3. w zakładzie psychiatrycznym nadal udawaj archanioła
  4. po kilku latach staniesz się archaniołem i nikogo już nie będziesz musiał wzywać.

powodzenia

Portret użytkownika Młody

Ziria rozmawia z ptakiem I

Ziria rozmawia z ptakiem

I talk to them and ask about place, from where they are...
And i told them, where they are now, i told them about nature around....
We share love with each other....
They told me, how they was captured.... suffer in slavery and how they are dream to be free.... they in this cage sit in the room and do not even see nature behind windows... they so long in this cage, that even started to forget, how looks place, where they are born, how looks forests, how looks freedom... this is very very sad.
This is what humans doing with them.... ...
This is what we are going to stop, once and forever!

Rozmawiam z nimi i pytam o miejsce, skąd oni są...
I mówił im, gdzie oni są teraz, i mówił im o przyrodzie naokoło....
Dzielimy miłość z sobą....
Powiedzieli mi, jak oni zostali zdobyci....cierpią w niewolnictwie i jak oni są we śnie by być wolnym...oni w tej klatce siedzą w pokoju i nawet nie widzą przyrody z tyłu okien...oni tak długo w tej klatce to nawet zaczęli zapominać,
jak wygląda miejsce, gdzie oni są urodzeni, jak wygląda wolność to jest bardzo bardzo smutne
To jest to co ludzie robią z nimi...
To jest co zatrzymamy, pewnego razu i na zawsze!
 

Portret użytkownika b@ron

od kiedy to czupakabra to

od kiedy to czupakabra to nieznane wampiryczne zwierze? ...czupakabra jest juz chyba najbardziej znanym zwierzęciem na świecie, a przynajmniej w niektórych jego regionach Wink

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika tomasz26

nudna enta z rzedu widomosc..

nudna enta z rzedu widomosc.. wmpiry itp pierdoły .. wieje nudddddddddddddddąą    na fotoszopie mozna zmotowac latajce krowy i  słoniowe satelity ,itp co tam wypaczony umysł podpowie ...ostatno wyszło ze mnie krwiorzercze goooooowno........ups to po buraczkach ..a juz myslalem ze ma w ciele obcego lol

Portret użytkownika zielonawyspa

Narzucanie przez UFOnautów

Narzucanie przez UFOnautów lub przywódców poszczególnych krajów naróżniejszych posunięć które w późniejszych czasach przynoszą kataklizmiczne następstwa dla ludzi:
       Jeśli przeanalizować najważniejsze decyzje podejmowane przez rządy i przywódców poszczególnych krajów, wówczas dochodzi się do wniosku, że ze wszystkich decyzji możliwych do podjęcia, zawsze podejmowane i wdrażane przez nich są te, które posiadają najbardziej kataklizmicze następstwa dla danego społeczeństwa i dla reszty świata. Co jeszcze ciekawsze, owych decyzji nie daje się zrzucać na karb niedoinformowania lub ignorancji owych decydentów. Wiele z nich bowiem posiada charakter upartego i zamierzonego sabotażowania zarówno własnego kraju jak i całej ludzkości. Faktycznie więc jedynym wytłumaczeniem ich podjęcia jest skryta działalność UFOnautów-podmieńców w rządach poszczególnych krajów. Dokonajmy teraz przeglądu choćby tych najbardziej katrastrofalnych w swoich następstwach decyzji niektórych rządów:
       (i) Wznowienie polowania na wieloryby. Zgodnie z tym co wyjaśniłem w punkcie #5 strony internetowej o ewolucji ludzkości, wszelki materiał dowodowy wskazuje na to że wieloryby i delfiny są jedynymi ciągle żyjącymi na Ziemi zwierzęcymi krewniakami ludzi. Jednak przeciwko tym wspaniałym i niemal ludzko inteligentnym zwierzętom sprzysięgły się potężne rządy aż kilku krajów na Ziemi, m.in. Japonii, Islandii, oraz Norwegii - patrz punkt #6 owej strony ewolucja ludzkości. Przykładowo, Japonia morduje wieloryby już od wielu lat pod podszywką rzekomych "badań naukowych". Z kolei Islandia wznowiła polowania na wieloryby w połowie października 2006 roku. Podobnie szybko i bezwzględnie wymordowywane są delfiny. Przykładowo w dniu 27/10/06 w godzinie 19:00 do 19:30 na TVNZ 3 pokazywany był program dokumentarny jaki ilustrował jak w jednej z Japońskich wiosek rybackich mordowane były dla swego mięsa całe stada definów liczące setki tych zwierząt. Mi to masowe mordowanie delfinów nasuwało na myśl dawne czasy, kiedy plemiona ludożerców potrafiły wytłuc i zjeść całe wioski swoich ziomków. Jeśli tak dalej pójdzie, już wkrótce ludzie przestaną mieć swoich ciągle żyjących zwierzęcych krewniaków.
       (ii) Dziura ozonowa. Ta nadal szybko się powiększa m.in. z powodu uporu wielu krajów w zaopatrywaniu swych lodówek w szkodliwe dla ozonu chemikalia. W październiku 2006 roku dziura ta osiągnłęła rozmiary jakie były największe od czasów zaczęcia jej monitorowania. Z nią zaś narastają przypadki raka skóry, chronicznej choroby i wymierania licznych zwierząt i roślin, itd., itp.
       (iii) Ocieplanie się klimatu Ziemi. To również jest powodowanie złośliwym uwalnianiem na Ziemi ogromnych ilości energii cieplnej przez wehikuły UFO - co wyjaśniłem szczegółowo w punkcie #B15 strony internetowej o zniszczeniowym użyciu wehikułów UFO. Oczywiście, UFOnauci umiejętnie wmawiają ludzkości, że owo ocieplanie powodowane jest uporem z jakim wiele krajów odrzuca wysiłki pomniejszenia emisji gazów wiodących do efektu cieplarnianego. Z kolei ocieplanie się klimatu Ziemi wprowadza najróżniejsze mordercze następstwa, w rodzaju ostatniej infekcji grzybicowej zwanej BD (Batrachochytrium Dendrobatidis) jaka kiedyś wymordowała całe populacje żab z Południowej i Środkowej Ameryki, zaś latem 2006 roku zaczęła wykańczać żaby w Hiszpanii. (Opis owej infekcji zawarty był m.in. w artykule "Climate link to deaths of amphibians" ze strony B3 nowozelandzkiej gazety The Dominion Post, wydanie datowane w czwartek (Thursday), October 26, 2006.) Tylko czekać jak dalsze zmiany klimatu spowodują że tym razem ludzie zaczną wymierać jak owe żaby.
http://www.totalizm.pl/bandits_pl.htm

Strony