Ciekawa formacja UFO zaobserwowana w Missouri, USA

Kategorie: 

Obserwacja zaczyna się w trakcie jazdy samochodem w trakcie Halloween. Z opisu pod filmem wynika, że świadkowie usiłowali śledzić ten obiekt, próbując się do niego zbliżyć to ostatecznie się udało.

 

Obiekt wyraźnie zaczął się przemieszczać w kierunku obserwujących. Mimo, że nagranie zostało wykonane telefonem komórkowym sam fakt zbliżenia powoduje, że obiekt widać dość wyraźnie. Posiada on wiele świateł, które wydają się mrugać a może i zmieniają kolor.

 

Autorzy nagrania twierdzą, że zjawisko widziało wiele innych osób, które spotykali na drodze jadąc za UFO. Obiekt ponownie znikał i pojawiał się, co wzbudziło lokalną sensację. Media twierdziły, że był to zsynchronizowany przelot miniaturowych samolotów sterowanych radiowo.

 

Świadkowie dodają, że obiekt był zdecydowanie okrągły, jeśli chodzi o kształt i nie wydawał dźwięku charakterystycznego dla helikoptera czy samolotu. Pojazd pojawiał się ponad godzinę a pod koniec osiągnął horyzontalną pozycję i wystrzelił coś, co wyglądało na czerwoną kulę światła. Ten obiekt zawisł w powietrzu na wiele minut a jego światło pulsowało i zmieniało się po chwili powoli zaczęło się oddalać aż wystrzeliło w górę podobnie jak większy obiekt.

 

 

Źródło: YouTube

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)