Ciekawa obserwacja UFO w Szkocji

Kategorie: 

Przed kilkoma dniami, 2 lutego 2013 roku doszło do bardzo ciekawej obserwacji fenomenu UFO. W okolicach Stirling City w Szkocji zaobserwowano obiekt, który przemieszczał się po niebie, ale z pewnością nie był samolotem.

 

Świadek twierdzi, że obiekt poruszał się z wschodu na zachód. Jego uwagę przykuło jasne światło. Twierdzi, że obiekt rozczłonkował się na dwa a potem trzy obiekty a potem zeszły się one tworząc kompletny twór zdolny do poruszania się w skoordynowany sposób.

 

Trudno powiedzieć, co to było, ponieważ mogła to być manifestacja jakiejś nowej techniki wojskowej, na przykład dronów pracujących w roju. Dopóki jednak nie będzie jasnych odpowiedzi obserwacja ta zasługuje na zaklasyfikowanie jej, jako niezidentyfikowany obiekt latający.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika sHizo

Witam was drodzy czytelnicy i

Witam was drodzy czytelnicy i czytelniczki. Pod tym artykułem nie powiem zbyt wiele. A więc pewnie oczekujecie na odpowiedź co jest na tym "filmie". Otóż na tym filmie jest dron w czasie patrolu który latał wtedy nad Szkocją. A świecące "coś" to odbijające się od blasku słońca elementy zabudowy dronu.  Nie wszystko co świeci, rusza się, lata, ma kształt okręgi, trójkąta to od razu UFO. Pozdrawiam sHizo.

Warto posłuchać tego, co mają do powiedzenia inni...

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeżeli to jest produkt

Jeżeli to jest produkt ziemski Ziemian czyli ludzi to jest to technika wojskowa, ale może nie jest to produkt ludzi...
Za to najnowszy super komputer jest produktem ludzi i położony najwyżej na świecie !
 
Niezwykły superkomputer Correlator działa w Andach na wysokości 5 kilometrów
Correlator, najwyżej na świecie zlokalizowany i działający superkomputer, służy jednemu celowi - stąd także jego nazwa. Porównywaniu i łączeniu sygnałów, które dostarczane są przez radioteleskopy ALMA (cała sieć obejmuje 66 anten). Zastosowanie Corelatora pozwoliło uzyskać 32-krotnie lepszą precyzję rozdzielania sygnałów na poszczególne pasma częstotliwości niż planowano. Ale umieszczenie Correlatora na tak dużej wysokości nie było łatwym zadaniem.
Płaskowyż Chajnantor na północy Chile, gdzie zlokalizowane jest obserwatorium ALMA, leży na wysokości ponad 5 kilometrów nad poziomem morza. W takim miejscu nie tylko jest bardzo sucho, co przez obserwatorów było pożądane w trakcie wyboru lokalizacji, ale również bardzo ubogo w tlen. Ciśnienie o połowę niższe niż na poziomie morza sprawia nie tylko problemy w oddychaniu ludziom. Uniemożliwia zastosowanie dysków talerzowych, a także utrudnia efektywne chłodzenie powietrzem. Correlator pobiera 140 kW, a emitowanego przy tym ciepła nie da się rozproszyć pasywnie. Dodatkowym problemem jest aktywność sejsmiczna, która w Chile nie jest czymś wyjątkowym. Praktycznie każda lokalizacja teleskopu na pustyni Atacama musi brać pod uwagę ryzyko wstrząsów.
[ibimage==16319==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
Correlator wyposażono w 134 miliony wyspecjalizowanych procesorów oraz 550 cyfrowych filtrów do analizy sygnału.
Dzięki Correlatorowi sieć radioteleskopów ALMA, rozproszona na przestrzeni 16 km, stała się największym radioteleskopem świata. Obrazy rejestrowane w pasmach radiowych wykorzystywane są również przez astronomów korzystających z klasycznych teleskopów. Połączone zdjęcia radiowe i wizualne pozwalają na lepsze zrozumienie natury otaczającego nas kosmosu.
 
All Systems Go for Highest Altitude Supercomputer
http://www.youtube.com/watch?v=6agzBEcdXIw

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika UFO-Emilcin

Spotkanie z humanoidem pod

Spotkanie z humanoidem pod Iłżą (04/12/12)
Incydent miał miejsce 4 grudnia 2012 r., przed godziną 17. Wracającej do domu młodej kobiecie drogę przecięła dziwna postać, która sunęła tuż nad ziemią. Była niska, miała gruszkowatą głowę osadzoną na długiej szyi oraz chude kończyny. Co ciekawe, wokół jej pasa znajdowała się „obręcz” z kilkoma światłami, które rozbłysnęły w reakcji na pojawienie się kobiety…
4 grudnia 2012 r., ok. 16:45, dwudziestokilkuletnia mieszkanka miejscowości Błaziny Górne* (gm. Iłża, woj. mazowieckie) wróciła do domu w stanie szoku i podenerwowania. O tym, co zaszło, tak pisała w liście, który nadszedł na adres naszej redakcji 9 grudnia: „Wracałam pieszo od koleżanki. Droga oświetlona była latarniami ulicznymi. Nie było nikogo poza mną, tzn. nikt nie przechodził i nie jechał żaden samochód. W pewnym momencie zauważyłam jakiś ruch. W odległości ok. 5 m., z prawej strony, zauważyłam dziwną istotę. To coś wyszło z posesji, obok której przechodziłam” - pisała kobieta. „Było wzrostu ok. metra, głowa była w kształcie ‘cebulki’. Miało wątłą budowę ciała, poruszało się z mojej prawej strony do lewej, przecinając drogę. Moją uwagę przyciągnęło to, że poruszało nogami, ale nie dotykało podłoża, tylko unosiło się parę centymetrów nad nim. Istota miała na sobie coś w rodzaju pasa z czterema punktami świetlnymi - z przodu, z tyłu i po bokach. Bardzo się przestraszyłam i zaklęłam głośno. W tym momencie światła na pasie rozbłysły żółtym światłem, a istota bardzo szybko znikła po drugiej stronie drogi” - relacjonowała kobieta.
więcej tu
http://www.infra.org.pl/fenomen-ufo/ce-3/bliskie-spotkania-polska/1315-spotkanie-z-humanoidem-pod-i-041212

Portret użytkownika baca

1. to gruszkowata była ta

1. to gruszkowata była ta głowa istoty czy w kształcie cebulki?
2. jak brzmiało zaklęcie kobiety z Błazin - przecież zaklęła głośno?
3. poruszająca się istota przecięła drogę gminną czy drogę kobiety z Błazin?
4. swiatła istoty rozbłysły na widok kobiety z Błażin młodej, czy kiedy ona wypuściła z siebie zaklęcie?
taki oto krótki opis dałeś a ja aż tyle znalazlem przeczących sobie nieścisłości... Smile
to tak nielogiczna opowieść że wręcz samo się nasuwa pytanie:
5 dlaczego kobieta młoda z Błazin nie usłyszała jak obok drogi biegnie ścieżka?
 

Strony