Ciemne pionowe słupy pojawiły się na niebie nad Kentucky

Kategorie: 

Na niebie nad amerykańskim stanem Kentucky pojawiły się nietypowe ciemne pionowe słupy.  Obserwatorzy tego zjawiska byli zdumieni, a ze względu na brak dobrycch jego wyjasniień, zaczęły powstawac najróżniejsze teorie.

 

Według niektórych badaczy zjawisk paranormalnych to co widać było na niebie przypomina skutki rozmaitych wydarzeń energetycznych. Pojawiły sę sugestie, że może to być związane z jakąś aktywnością plazmy lub czegoś podobnego.

„Zebrałem kilka obrazów z zapisów wideo, dokumentujących jakąś dziwną aktywność na niebie nad Kentucky” - pisze autor filmu. 

Zjawwisko nie generowało żadnego hałasu, a w okolicy nie zarejestrowano eksplozji, która mogłaby być przyczyną. Mieszkańcy byli zaskoczeni tym co widzą i na portalach społecznosciowych wiele osób nadal poszukuje odpowiedzi na swoje pytania. Jeśli kiedykolwiek mieliście do czynienia z podobnym zjawiskiem, dajcie znać.

[ibimage==26000==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika niebieski52

...ale sensacja,zwykłe

...ale sensacja,zwykłe zjawisko optyczne;smugi kondensacyjne po samolotach naświetlone lekko od góry zachodzącym Słońcem.Wielokrotnie widziałem to zjawisko naturalne.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!