Coraz częściej pojawiają się dziwne znaki na niebie

Kategorie: 

Jeden z mieszkańców Estonii sfotografował 17 września dziwne zjawisko. Niezwykłe chmury, przypominające anioły, obserwowano na niebie nad Sillamäe. Zdjęcia opublikowano w poczytnym dzienniku Postimees.

 

„Są to niezwykłe chmury, które widziano dziś na niebie nad Sillamae" - napisano.

[ibimage==22803==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Foto: Postimees.ee

[ibimage==22802==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Foto: Postimees.ee

[ibimage==22801==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Foto: Postimees.ee

Wczoraj dziwne zjawisko można było oglądać także w Polsce. 17 września przy wschodzie słońca obserwowano znak krzyża na niebie w okolicach Oleśnicy na Dolnym Śląsku.

[ibimage==22804==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Czy to może oznaczać, że nadchodzi koniec świata? Wiele na to wskazuje - nadciąga biblijny koniec...

„Ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie...” (Łk 21,11).

Ludzkość nie wyciągnęła wniosków z dwóch okropnych wojen światowych, a trzecia szykuje się prawdopodobnie w najbliższej przyszłości. Wszyscy z niepokojem śledzimy rozwój konfliktów na Ukrainie i na Bliskim Wschodzie. Dla ludzi nie ma żadnych świętości. Przeżywamy upadek tradycyjnie pojmowanej moralności.

 

Pomimo postępu cywilizacyjnego, a także rozwoju nowych technologii, świat nie radzi sobie z nowymi nieuleczalnymi chorobami tj. Ebola. Ludzie nawet w rozwiniętych krajach żyją w strachu przed samotnością, ubóstwem, głodem, bezrobociem i przestępczością, z którą nie potrafią uporać się policje i sądy.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika pilip

co..? krzyz?anioły? admini co

co..? krzyz?anioły? admini co wy ćpiecie, wezcie sie za pisanie poważnych artykułów a nie robienie z siebie lub czytelników(?) idiotów. chłam, tym karmicie czytelników, chłamem ktory co raz częściej tu trafia i powoli staje się większoscią wśród artykułów. macie mózgi wyprane tym gównem, az wam uszami wychodzi do tego stopnia ze zdolnosci samomyślenia zatraciliscie i te gówno z uszu od razu bierzecie do buzi w przekonaniu ze to Milka. gorsi od was mogą byc tylko ci czytelnicy którzy tez to łykają i sie jarają takimi artykułami..
i wy jeszcze smiecie często powtarzac ze w tv to nam gówno wpychają??(nie zebym bronil!) Hipokryci.
oczywiscie, nie mam złudzen ze komentarz usuniecie, ale to nic, te słowa w szczególnosci skierowane są do was - i moze nie po to zeby was obrazic ale takimi artykułami to wy obrazacie czytelników ktorzy tu zaglądają - mniej artykułów a rozsądniej!
koniec swiata z wróżb na chmurach.. admin, koniec to powinien przyjsc twoj, na tym portalu jako admin.. inaczej za jakiś to będzie koniec tego portalu.
 
Edit: Komentarza nie usuniemy i na pytanie odpowiemy. Taka tej strony jest tematyka, do czytania nie zmusza żadnego użytkownika.
ZXCVBNM

Portret użytkownika micekrabin

skoro takie chmurki to

skoro takie chmurki to anioly, to tornado mogloby zostac opisane jako iz  ktos zobaczyl boga ?
ahhh Talinn. Widze nadal niczym tytanowa zyletka z bateriami jak w reklamie  prujesz swoim wyrafinowanym intelektualnym ostrzem poprzez bezlik oceanu internetow
wierzysz ty sam w to co zes napisal? 
 

pozdrawiam 

Portret użytkownika Q...

Dla mnie oznacza to tylko

Dla mnie oznacza to tylko jedno... zaśmiecenie górnych warstw atmosfery wzrasta. Jednocześnie pod koniec sierpnia tego roku zobaczyłem po raz pierwszy od kilku lat piękne, prawdziwie błękitne niebo nad sobą. Nie mogłem się napatrzyć bo od tak dawna nie widziałem w słoneczne, bezchmurne dni niczego innego jak białawo niebieskawej czapy rozlanych cirrusów "posamolotowych". Ponoć ONZ zakończyło już oficjalne próby geoinżynieryjne w rozsiewaniu związków siarki w stratosferze. Widać jednak że nominalnie wykorzystują patent USA na umieszczanie nanocząstek w paliwie lotniczym przez co mamy "globalne ocieplenie" i zmniejszający się bilans opadów. Nadmiar jąder kondensacji zapobiega tworzeniu się wystarczająco dużych kropel wody by mogły spaść na ziemię. Z drugiej strony, pierzynka/ klosz wysokich chmur kumuluje ciepło i powduje wzrost liczby zjawisk ekstremalnych w skali planety. Ale nam wciska się kit o czynniku sprawczym "globalnego ocieplenia" ze strony CO2 co jest totalną bzdurą. Reasumując... może ilość brudu w atmosferze wzrosła już do takiego poziomu że zaczynamy obserwować jego kumulowanie się wskutek powstawania wysokopoziomowych prądów termicznych albo... ktoś/ coś z nich oczyszcza atmosferę?!. W każdym razie, jak wspomniałem, takiego koloru nieba jak ostatnio nie widziałem od lat i było to po prostu cudowne przeżycie!.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Jak dla mnie tytuł powienien

Jak dla mnie tytuł powienien brzmieć:
"Coraz częściej fotografowane zjawiska atmosferyczne",
i nalezy zadać sobie pytanie dlaczego? Każdy myslący znajdzie odpowiedź w sekundę: Rozwój techniki, dostępność aparatów. Dziś niemal każdy posiada "dobry" aparat cyfrowy przy sobie w postaci telefonu, ot i cała tajemnica. Druga strona to dostępność internetu i komunikacji międzyludzkiej, wymiana informacji przebiega błyskawicznie.

Portret użytkownika TheOgoras

News mieszczący sie w

News mieszczący sie w kategoriach  Biblia ,choroby, Estonia, Polska, przepowiednia , zjawisko , zestawienie prawidłowe z naciskiem na choroba, tak wiec tradycyjnie juz zdrowia życze 

Strony