Coś zamanifestowało swoją obecność nad jednym z basenów na Florydzie

Kategorie: 

W sieci pojawiło się nagranie przedstawiające dziwne światła zarejestrowane przez kamerę przemysłową., Jedni twierdzam, że to UFO, ale wielu komentatorów usiłuje w tym dostrzegać manifestację obecności jakiejś anielskiej istoty.

 

Rzeczywiście, gdy przyjrzy się temu nagraniu można dostrzec coś, co przy odpowiedniej stopklatce prezentuje nam się w sposób przypominający skrzydła anielskie. Tak czy inaczej może to być również zupełnie wytłumaczalna anomalia świetlna i dziwna reakcja matrycy w tej konkretnej kamerze CCTV.

[ibimage==18704==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Do zdarzenia doszło w poprzedni poniedziałek, 4 sierpnia 2013 roku. O dziwnej obserwacji w amerykańskich mediach wypowiadała się oficer ochrony z lokalu gdzie doszło do obserwacji. Jak sama mówi obserwowała kamery przemysłowe, gdy nad jednym z basenów zauważyła coś nadzwyczajnego, czego nigdy wcześniej nie widziała. Wyglądało to na jakieś światło.

[ibimage==18705==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Kobieta twierdzi, że początkowo wydawało jej się, że widzi tam obiekt w kształcie dysku, ale potem wszystko rozjaśniało ferią świateł. Wszyscy, którzy oglądali ten film stwierdzili, że obiekt ten po chwili rozwinął coś jakby sieć zwisającą aż do tafli basenu. W takiej formie pozostawało to przez około 30 minut. Potem zjawisko zanikło i nie powróciło w czasie następnych nocy.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika taurus

Nawiasem mówiąc ostatnimio

Nawiasem mówiąc ostatnimio czasy na ziemskiej orbicie w atmosferze i na samej planecie manifestuje swoja widzialną obecność wiele dziwnych materialno-energetycznych form...bytów?..wyłania się nowy wymiar ..wchodzimy w coś nowego...zaczynamy dostrzegać tych mieszkańców naszej domeny którzy kiedyś byli tylko w sferze mitów i bajek...??? ...śmiechy śmiechami ale coś jest na rzeczy....

Portret użytkownika b@ron

no wreszcie...to lubie

no wreszcie...to lubie ;)))...czarnobiała kamera przemysłowa nocą rejestruje anioła...tyle że to ni hu hu ...anioła nie przypomina ,natomiast film pokazuje wszystko...tak to jest jak kamera obrasta zieleniną i ogólnie to tej zieleniny w koło jest od cholery a to znowu lubią pająki które od jednej gałązki do drugiej ,trzeciej itd. zaplatają pajęczyne...tę która tak łopoce na wietrze przed kamerą tworząc skrzydła anielskie ...ale to nie koniec ...jako że tam jest wyraźnie źródło światła...no ale to wytłumaczyć łatwo bo może wiatr włączył reflektor czujnikiem ruchu ,lub okno nad basenem było jasno oświetlone ,bądź wreszcie nocny wielbiciel przyjechał romantycznie, pod osłoną nocy wyznać miłość uroczej oficer ochrony...i nie zgasił świateł ...i tak oto jakie by to światło nie było ładnie oświetliło basen ...przebijając się przez gałęzie i pajęczyny poruszane dosyć silnym wiatrem ,dodatkowo odbijając od tafli basenu ...i tak oto zrodziły się anioły Wink

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony