Cylindryczne UFO nad Niemcami

Kategorie: 

Intrygujący film pojawił się w serwisie YouTube. Nagranie pochodzi z 24 marca 2012 i zostało wykonane w świetle dnia w okolicy miejscowości Ohmenhausen.

Pojazd ma kształt cylindryczny i wiruje powoli wokół środka. Całe nagranie trwa dwie minuty i co warte wzmianki w pewnym momencie obiekt znika, co może wyglądać jak włączenie maskowania.

[ibimage==12810==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

[ibimage==12818==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika misiek

fake że aż głowa mała  ktoś

fake że aż głowa mała ktoś ot tak sobie nagrywał nic nie wnoszący widok, a tu nagle ufo się pojawiło w tym miejscu, które wyglada jakoś niezbyt przekonywująco W cywilizacje pozaziemskie wierzę jak najbardziej, w to że nas odwiedzają również, ale w takie marne imitacje nie. 

Portret użytkownika lokjihg

Rzeczywiście. ci szukający

Rzeczywiście. ci szukający sensacji z prowokacji (z chęci żartu) internetowych idą już chyba w tysiące. ale naiwniaki! Oczywiście nie znam się, jestem ślepy, otumaniony (łże)mediami, FBI, CIA, NASA itd.

Portret użytkownika emil

Z wyglądu identyczny jak

Z wyglądu identyczny jak cygaro obserwowane przezemnie w 2004 roku,kolor srebrzystobialy,dlugi cylindryczny kształt,jadnak na filmie nie mam poczucia ogromu obiektu a powinienem gdyż wedlug mojej ocenymoj obieky musial miec przynajmniej 1 kilometr dlugości i osiągal olbrzymia prędkość.