Cylindryczne UFO na nagraniu z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Kategorie: 

Oto najnowsze nagranie przedstawiające anomalię, którą udało się uchwycić dzięki przekazom na żywo z pokładu stacji kosmicznej ISS. Wyraźnie przedstawia jakiś cylindryczny obiekt, który przelatuje za stacją.

 

Obserwacja tego niezidentyfikowanego obiektu miała miejsce 9 lipca i została nagrana dzięki temu, że nadal w Internecie dostępne są przekazy tego, co widać z pokładu ISS. Wyraźnie cylindryczny kształt jest pozostawał w obrębie obiektywu kamery przez przynajmniej 4 minuty, po czym zniknął.

 

Obiekt porusza się powoli, co według niektórych wskazuje na to, że możemy mieć tu do czynienia raczej z odblaskiem a nie rzeczywistym pojazdem. Istnieje też możliwość, że to jakiś człon rakiety zabłąkanej w pobliskiej przestrzeni kosmicznej.

 

Podobne obserwacje dokonuje się regularnie. Większość z nich to prawdopodobnie kosmiczne śmieci, ale wiele anomalii w pobliżu ISS wymaga wyjaśnień. Niezidentyfikowane obiekty latające towarzyszą ludziom od początku podboju kosmicznego i ich obecność jest swoistą tajemnicą poliszynela.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika heddon

Szok. Ruchome panele baterii

Szok. Ruchome panele baterii słonecznych, obracające się - zgodnie ze swoją kontrukcją, przenaczeniem i specyfiką funkcjonowania - w kierunku Słońca (ISS mknąca po orbicie z prędkością 27 tys. km/h stale zmienia swoje ustawienie względem Słońca) zakrywają przed obiektywem kamery jakiś słabiej oświetlony element stacji. Wszystko widać jak na dłoni. Ale jak się okazuje niektórzy, zapewne ci wrażliwsi - może poeci, artyści albo chociaż dziennikarze - widzą i czują wiecej, niż to pokazuje nudna rzeczywistość. Brawo.
Niewiedza powinna być karana.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!