Czarny pierścień na niebie nad Wielką Brytanią

Kategorie: 

Do nietypowej obserwacji doszło w Wielkiej Brytanii. W miejscowości Royal Leamington Spa co najmniej 10 mieszkańców było świadkiem niezwykłego zjawiska. Na niebie pojawił się czarny krąg.

 

Do zdarzenia doszło 11 kwietnia 2014 r. Z opisów wynika, że czarny pierścień krążył na niebie przez około trzy minuty. Władze nie potrafią ustalić co mogło to spowodować. W pobliżu nie zarejestrowano żadnych pożarów.

 

Coś podobnego widziano też w lipcu 2012 roku nad Chicago. W tamtym przypadku pojawiło się wyjaśnienie jakoby był to skutek eksplozji transformatora. To byłoby najbardziej logicznym wyjaśnieniem również dla anomalii z Royal Leamington Spa, dlatego tym bardziej dziwi to, że nie zaproponowano takiego wytłumaczenia.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Aleksander

Chyba mamy do czynienia z

Chyba mamy do czynienia z przywłaszczaniem cudzych materiałów oraz ingerencję w ich treść poprzez Innemedium, materiały na stronie zostały zabezpieczone zobaczymy co powiedzą atorzy tekstów i filmików.

Portret użytkownika Tetrahydrocanabinol

 Daiadzius skolowany przez

 Daiadzius skolowany przez zmanipulowane syjonistycznie media postanowil jako pierwszy czlowiek na Ziemi przedawkowac Maryske I skonstruowal do tego celu niespotykanych rozmiarow fajne wodna. A to kolo to przy odpalaniu tak przypadkowo jakos wyszlo...
Ps.:Dziadek przezyl Wink

Portret użytkownika Q...

"Jestem będącym

"Jestem będącym przepraszającym", jak mawiają Brytyjczycy... czy admin nie miał nigdy do czynienia z piecami kaflowymi i kominami wypełnionymi sadzą?. Takie pierścienie wirowe zdarzają się, choć nieczęsto. Najwidoczniej jakiś lokalny John Brown rozpalał w piecu z użyciem cieczy łatwopalnej. Zrobiło się "Bum" i "Pufff". Skutek to widoczny "Vortex" pełen sadzy. To najzwyklejsze zjawisko fizyczne mające związek z pojęciami "lepkości" i "siły tarcia".  Tu, na filmie widać jak owe "tajemnicze pierścienie"  opuszczają układ wydechowy zabytkowego śmigłowca Mi-1. http://www.youtube.com/watch?v=LpQunhlmEU4  Czemu to wszystko piszę?. Bo znowu mamy do czynienia z robieniem wideł z igieł!.

Strony