Na Czerwonej Planecie sfotografowano żywego niedźwiedzia

Kategorie: 

Portal UFO Sightings Daily poinformował o odkryciu na powierzchni Marsa dziwnej futrzanej istoty z ogonem, przypominającej wyglądem niedźwiedzia. Przyglądnijmy się zatem najnowszej marsjańskiej anomalii

 

Jedna z kamer zainstalowanych na łaziku Curiosity zarejestrowała coś, co niektórzy wzięli za żywego stwora przypominającego ziemskiego niedźwiedzia. Są jednak badacze UFO, którzy wątpiący, czy ta istota jest prawdziwym niedźwiedziem i mówią bardziej o hybrydzie jakiegoś gryzonia i małpy lub psa.

[ibimage==25564==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Wydawcy UFO Sightings Daily wierzą, że amerykańska agencja kosmiczna NASA specjalnie opublikowała czarno – białe zdjęcia, ponieważ trudniej się je analizuje.

"Tak astronomowie ukrywają zwierzęta i rośliny. Kolorowe obrazy byłyby jaśniejsze, ale tego misia trudno ukryć. To jest wyraźne potwierdzenie jego istnienia”.

Należy przypomnieć, że wcześniej w skałach Czerwonej Planety „znaleziono” posągi, budynki, groby, a nawet UFO. WIększość z tego typu obserwacji jest tłumaczona jako pareidolia, czyli złudzenie powstajace ze względu na cechę ludzkiego mózgu, który doszukuje się znajomych kształtów w przypadkowych formacjach skalnych etc.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Kolporter

Przyglądając się zdjęciu

Przyglądając się zdjęciu wyraźnie widać, że to zwida i coś "nie teges" - w czym rzecz? ano ten niby pies niby miś - nie daje cienia - kamienie i skały obok dają cień - a jego tors, a zwłaszcza niby nogi żadnego cienia - zatem wniosek jeden - kolejna bajka Smile

Portret użytkownika H.R.

No i jakiś pieprzony

No i jakiś pieprzony myszoskoczek wlazł w kadr podczas robienia "zdjęć z Marsa" na pustyni w Arizonie. To NASA to ma na prawdę ciągle pod górkę z "Marsem" Kierownik zdjęć wciąż im wybiera plenery do dupy.

Portret użytkownika kosmita alf

Nieznan się natym ale czy to

Nieznan się natym ale czy to niejest ciekawe że aż tak daleko od naszej planety isnieją gatunki zwierząt bardzo przypominające swą formą i kształtem zwierzęta zamieszkujace naszą planete.Zdiecia natomiast zrobione jakimś  cholernie zajefajnym aparatem kupionym zapewne na bazarze ze starociami o super zadziwiajacej jakośći hd black & white.Jeśli tam na marsie jest ten misiek musi coś szamać ,czyli muszą być inne gatunki zwierząt no i tlen ,i woda w stanie ciekłym chyba że lubi lizać lody.

Strony