Na Czerwonej Planecie sfotografowano żywego niedźwiedzia

Kategorie: 

Portal UFO Sightings Daily poinformował o odkryciu na powierzchni Marsa dziwnej futrzanej istoty z ogonem, przypominającej wyglądem niedźwiedzia. Przyglądnijmy się zatem najnowszej marsjańskiej anomalii

 

Jedna z kamer zainstalowanych na łaziku Curiosity zarejestrowała coś, co niektórzy wzięli za żywego stwora przypominającego ziemskiego niedźwiedzia. Są jednak badacze UFO, którzy wątpiący, czy ta istota jest prawdziwym niedźwiedziem i mówią bardziej o hybrydzie jakiegoś gryzonia i małpy lub psa.


Wydawcy UFO Sightings Daily wierzą, że amerykańska agencja kosmiczna NASA specjalnie opublikowała czarno – białe zdjęcia, ponieważ trudniej się je analizuje.

"Tak astronomowie ukrywają zwierzęta i rośliny. Kolorowe obrazy byłyby jaśniejsze, ale tego misia trudno ukryć. To jest wyraźne potwierdzenie jego istnienia”.

Należy przypomnieć, że wcześniej w skałach Czerwonej Planety „znaleziono” posągi, budynki, groby, a nawet UFO. WIększość z tego typu obserwacji jest tłumaczona jako pareidolia, czyli złudzenie powstajace ze względu na cechę ludzkiego mózgu, który doszukuje się znajomych kształtów w przypadkowych formacjach skalnych etc.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Kolporter

Przyglądając się zdjęciu

Przyglądając się zdjęciu wyraźnie widać, że to zwida i coś "nie teges" - w czym rzecz? ano ten niby pies niby miś - nie daje cienia - kamienie i skały obok dają cień - a jego tors, a zwłaszcza niby nogi żadnego cienia - zatem wniosek jeden - kolejna bajka Smile

Portret użytkownika H.R.

No i jakiś pieprzony

No i jakiś pieprzony myszoskoczek wlazł w kadr podczas robienia "zdjęć z Marsa" na pustyni w Arizonie. To NASA to ma na prawdę ciągle pod górkę z "Marsem" Kierownik zdjęć wciąż im wybiera plenery do dupy.

Portret użytkownika kosmita alf

Nieznan się natym ale czy to

Nieznan się natym ale czy to niejest ciekawe że aż tak daleko od naszej planety isnieją gatunki zwierząt bardzo przypominające swą formą i kształtem zwierzęta zamieszkujace naszą planete.Zdiecia natomiast zrobione jakimś  cholernie zajefajnym aparatem kupionym zapewne na bazarze ze starociami o super zadziwiajacej jakośći hd black & white.Jeśli tam na marsie jest ten misiek musi coś szamać ,czyli muszą być inne gatunki zwierząt no i tlen ,i woda w stanie ciekłym chyba że lubi lizać lody.

Portret użytkownika WR

Jak mój mózg doszukuję się

Jak mój mózg doszukuję się widząc moje odbicie w wodzie czy lusterku "pareidoli" skoro widzi mnie pierwszy raz ? Kiedyś sam się nie rozpoznałem na zdjęciu zrobionym przez fotografa mając z 9 lat ? Tak ustawił światło

Portret użytkownika Shagrath

Jaki znowu niedźwiedź?

Jaki znowu niedźwiedź? Przecież to małposzczur z Wyspy Czaszek. Fakt, że dostał się na Marsa jest fatalną wiadomością. Z uwagi na te okazy prawdopodobnie założenie tam kolonii ludzkiej będzie bardzo trudne (graniczące z niemożliwością).
Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o małposzczurach z Wyspy Czaszek, to niech obejrzy choćby film przyrodniczy "Braindead" z 1992 roku.

Portret użytkownika wrzaskun egon

To marsjański York Nie Za

To marsjański York Nie Za Bardzo Długowłosy. To co na pierwszy rzut oka wygląda na ogonek, to w rzeczywistości, finezyjnie i z gracją, podniesiona do góry, tylna lewa nóżka. Marsjański York, został uchwycony przez obiektyw w chwili usiłowania sikania na skałę. To co rzuca się w oczy, to zatroskany wyraz oczu i pyszczka marsjańskiego Yorka Nie Za Bardzo Długowłosego. Prawdopodobnie chce mu się sikać, ale z uwagi na warunki panujące na Marsie - nie ma czym.

Portret użytkownika pablocpt

Przecież to devon rex! Zawsze

Przecież to devon rex! Zawsze myślałem, że są z Marsa. Teraz utwierdziłem sie w moim przekonaniu Biggrin
 
Pozdrawiam Użytkowników
 
P.S. Tallin, jeśli nie ma nic ciekawego do wrzucenia to po prostu nie wszucaj każdego gówna... W większości wypadków tylko się pogrążasz ;(

Portret użytkownika Kipoderax

Gościu, myślisz że marnują

Gościu, myślisz że marnują tak czas po to by robić oprawki komuterowe łazików które są rzekomo na Ziemii a nie na Marsie? Chyba w chwili emocji to napisałeś, bo się nawet nad tym co piszesz chyba nie zastanawiałeś.