Człowiek na amerykańskiej ulicy nagle zniknął

Kategorie: 

Do dziwacznego przypadku doszło 30 kwietnia 2014r. w miejscowości Jackson w stanie Wyoming. Nagranie z kamery internetowej śledzącej fragment ulicy przedstawia normalny ruch uliczny i osobę, która idzie po chodniku. Postać nagle nieoczekiwanie znika tak jakby ten ktoś rozpłynął się w powietrzu.

 

Postać nie znika całkowicie w jednym momencie, ale proces ten następuje stopniow przez dwie do trzech sekund. Nawet gdy osoba znika widać za nią jakieś dwa punkty. W międzyczasie widać przejeżdzające samochody, co uprawdopodabnia nagranie.

 

Bardzo możliwe, że mamy do czynienia z jakąś nową technologią wojskową, na przykład do maskowania żołnierzy na polu walki. Ktoś mógł po prostu testować to urządzenie i przypadkiem udało się to nagrać. Zwraca uwagę również dziwny chód mężczyzny przed jego zniknięciem. Wygląda to tak jakby się zachwiał, od czegoś ciężkiego, co nagle musi udzwignąć.

Jest to oczywiście tylko spekulacja, bo inne możliwości to tolkienowski pierścień władzy, albo po prostu fałszerstwo z wykorzystaniem programów do obróbki wideo. Tego niestety nie da się zupełnie wykluczyć.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zenek

No oki. Są niewyjaśnione

No oki. Są niewyjaśnione zjawiska na poziomie naszej nauki, która wynika z własnego doświadczenia ludzkości. Piszecie tu o znakach na ziemi i na niebie. Szukacie informacji aby się upewnić, że koniec świata już będzie jutro. Cytujecie dziwne osoby, które gadają o 4 i 18 wymiarze, o gadach w sobie itp. A to wszystko fikcja. Pismo Święte mówi, że nawet Syn Boga nie zna godziny, w której nastąpi koniec. Tak więc sprawę mamy załatwioną. Każda próba okreslenia daty jest fałszywa. Po co więc temat drążyć. Jednak zupełnie inaczej sprawa ma się ze zmianami, które nas dotyczą. Możemy je przewidzieć w sposób naturalnego rozwoju. Każdy widzi, że napędem są tutaj Futuryści. Oni napędzają naukę. Do tej pory chcąc opracować nowy typ broni, w amerykańskich przedszkolach pojawiają się specjaliści od psychologii i każą dzieciom rysować żołnierza przyszłości. Na tej podstawie kierunkuje się badania. Cofnijmy się do książki o kapitanie Nemo. Długo nie trzeba było czekać, aby fikcja w niej zawarta stała się prawdą. Chcecie znać przyszłość? Czytajcie Fantastykę Naukową. To, że żyjemy w Matixie zostało udowodnione przez angielskiego uczonego. Jego dowody nie zadawalają świata naukowego, ale matma to matma - jej oszukać się nie da. A wyniki wyraźnie mówią, że działamy jak podprogram jakiegoś gigantycznego super hiper komputera a otaczająca nasz rzeczywistość to ułuda. Z tym słowem często się spotykacie, kiedy czytacie stare teksty. "Żyjecie w ułudzie" - nie przypomina wam ten tekst czegoś? Nauki Dalekiego Wschodu. Dziwne znikania, migający Księżyc, przestawienie księżyca, znikające samoloty, pixeloza na chmurach...a do tego matematyczny wzór Ziemi, który jasno mówi, że Ziemia jest...płaska w sensie matematycznym.

Portret użytkownika Sayo

Art jak zwykle z

Art jak zwykle z rynsztoka,...
Wena twórcza wygasa ?
Nikt nie wesprze admina w pisaniu artów ? 
No tak,... wolicie obszczekiwać ciągle siebie na wzajem, niż napisać coś konstruktywnego.

Portret użytkownika Sayo

@trzcina_1 A TY co ?

@trzcina_1
A TY co ? Napisałaś jednego arta i japę zadzierasz ?
Jeszcze nie widziałem ani jednego Twojego komentarza odnoszącego się merytorycznie do tematu.
Jazgoczesz i warczysz wciąż tylko na innych użytkowników, którzy nie myślą "po Twojemu".
Może tak zamiast marnować energię, na docinki wobec innych użytkowników, napisała byś kolejnego arta ?!
Chyba że nie masz nic "błyskotliwego" do napisana.

Portret użytkownika :)

A to nie jest zwykły efekt

A to nie jest zwykły efekt kompresji mp4, kiepskiej zresztą, jest to stratna kompresja rychu, gostek a raczej jego sytwetka zaczyna zbliżać sie do kolotu tła i powoli ruch dla kodeka zanika i zostaje tylko cień którego kontrast względem tła jest większy i kodek widzi dalej ruch cienia.

Portret użytkownika c

jak wyzej: to tylko wysoka

jak wyzej: to tylko wysoka kompresja kodeka kamerki a nie zadna technologia wojskowa ktora o ile wogole taka istnieje napewno nie moglabybyc testowana tak sobie przez kolesia w miejscu publicznym.

Portret użytkownika zibi1973

Dla kogo znikł to znikł jak

Dla kogo znikł to znikł jak dla mnie to w ogóle go tam nie było to hologram  to coś jak na stadionie co niedawno było ,obcy się nieżle bawią jak zobaczycie na budynki jak się zmieniają twarze w tym co zaznaczyłem i jeszcze na bokach, wygląda że jest z 6 twarzy a jak weżniemy razem to wyjdzie jedna duża,a kto to robi przypuszczam że to ci z tych niby meteorytów pamiętacie ile spadło, kilka tysięcy myślę że kwadrytów by to nie interesowało, oni myślą poważnie i interesuje ich tylko łapanie  energii można powiedzieć pracownicy jak u nas pracoholiki i jest ich miliardy, może do rzeczy                       http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f690518172e149c2.html                                                                                                  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b678b3e2ddb69436.html

Portret użytkownika sternick

Nic wielkiego.  Zjawisko jak

Nic wielkiego. 
Zjawisko jak w zdjęciach poklatkowych. Na filmie widać przyspieszenie nagrywania. 
Widac też  odblask u "czlowieczka". jakiś szczgół ubioru lub coś co niósł.
Ten odblask widac do końca nagrania.
 

Portret użytkownika aron jasnowidz

kryzys 2009-2010 potwierdzony

kryzys 2009-2010 potwierdzony ,rok 2012 i 2013 sprawdzony ,i znaki w 2014 których jest tyle że już ich nie ogarniacie  ale jak napisał po katastrofach przejdą dalej ci co uwierzyli i  otworzyli serca a nie ci co negowali i czekali ,w mojej medytacji otrzymałem potwierdzenie od istot wyższych i powiedzieli mi  że ma rację ,czas jaki nam dano da opamiętania nie jest duży ale jedyne co potwierdzi to co mówil to że nie bedziemy pierwszym państwem które zostanie niszczone ,jak uwierzycie w to co dzieje się w stanach i jak odpala wulkan do końca i to nie ten o kórym wszyscy myślą tylko ten co juz dymi , to częśc z was sie obudzi a część pozostanie ślepa .RESZTE ZNAJDZIECIE na facebooku w grupie nasz nowy świat.

Portret użytkownika luca

Nie napisałem, że nie wierzę

Nie napisałem, że nie wierzę w to, tylko że niektóre rzeczy nie są zgodne z rzeczywistością m.in jest wspomniane o upadku systemu bankowego i pieniądza w latach 2009-2010, jakoś nijak ma się to do rzeczywistości.

Portret użytkownika Rydwan Rozpusty

Bo tak to z wróżkowaniem

Bo tak to z wróżkowaniem bywa. Ja mogę sobie strzelić teraz ultra tarota i przepowiedzieć dziesięć milionów różnych katastrof i zdarzeń na najbliższych kilka lat. Wysoce realne i prawdopodobne jest to, że kilka z tych wróżb się spełni, ale to raczej nie będzie oznaczało, że mam jakiś hiper dar od nadprzyrodzonych istot. Zwykły przypadek i robienie ludzi w bambuko.