Człowiek na amerykańskiej ulicy nagle zniknął

Kategorie: 

Do dziwacznego przypadku doszło 30 kwietnia 2014r. w miejscowości Jackson w stanie Wyoming. Nagranie z kamery internetowej śledzącej fragment ulicy przedstawia normalny ruch uliczny i osobę, która idzie po chodniku. Postać nagle nieoczekiwanie znika tak jakby ten ktoś rozpłynął się w powietrzu.

 

Postać nie znika całkowicie w jednym momencie, ale proces ten następuje stopniow przez dwie do trzech sekund. Nawet gdy osoba znika widać za nią jakieś dwa punkty. W międzyczasie widać przejeżdzające samochody, co uprawdopodabnia nagranie.

 

Bardzo możliwe, że mamy do czynienia z jakąś nową technologią wojskową, na przykład do maskowania żołnierzy na polu walki. Ktoś mógł po prostu testować to urządzenie i przypadkiem udało się to nagrać. Zwraca uwagę również dziwny chód mężczyzny przed jego zniknięciem. Wygląda to tak jakby się zachwiał, od czegoś ciężkiego, co nagle musi udzwignąć.

[ibimage==21348==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jest to oczywiście tylko spekulacja, bo inne możliwości to tolkienowski pierścień władzy, albo po prostu fałszerstwo z wykorzystaniem programów do obróbki wideo. Tego niestety nie da się zupełnie wykluczyć.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zenek

No oki. Są niewyjaśnione

No oki. Są niewyjaśnione zjawiska na poziomie naszej nauki, która wynika z własnego doświadczenia ludzkości. Piszecie tu o znakach na ziemi i na niebie. Szukacie informacji aby się upewnić, że koniec świata już będzie jutro. Cytujecie dziwne osoby, które gadają o 4 i 18 wymiarze, o gadach w sobie itp. A to wszystko fikcja. Pismo Święte mówi, że nawet Syn Boga nie zna godziny, w której nastąpi koniec. Tak więc sprawę mamy załatwioną. Każda próba okreslenia daty jest fałszywa. Po co więc temat drążyć. Jednak zupełnie inaczej sprawa ma się ze zmianami, które nas dotyczą. Możemy je przewidzieć w sposób naturalnego rozwoju. Każdy widzi, że napędem są tutaj Futuryści. Oni napędzają naukę. Do tej pory chcąc opracować nowy typ broni, w amerykańskich przedszkolach pojawiają się specjaliści od psychologii i każą dzieciom rysować żołnierza przyszłości. Na tej podstawie kierunkuje się badania. Cofnijmy się do książki o kapitanie Nemo. Długo nie trzeba było czekać, aby fikcja w niej zawarta stała się prawdą. Chcecie znać przyszłość? Czytajcie Fantastykę Naukową. To, że żyjemy w Matixie zostało udowodnione przez angielskiego uczonego. Jego dowody nie zadawalają świata naukowego, ale matma to matma - jej oszukać się nie da. A wyniki wyraźnie mówią, że działamy jak podprogram jakiegoś gigantycznego super hiper komputera a otaczająca nasz rzeczywistość to ułuda. Z tym słowem często się spotykacie, kiedy czytacie stare teksty. "Żyjecie w ułudzie" - nie przypomina wam ten tekst czegoś? Nauki Dalekiego Wschodu. Dziwne znikania, migający Księżyc, przestawienie księżyca, znikające samoloty, pixeloza na chmurach...a do tego matematyczny wzór Ziemi, który jasno mówi, że Ziemia jest...płaska w sensie matematycznym.

Portret użytkownika Sayo

Art jak zwykle z

Art jak zwykle z rynsztoka,...
Wena twórcza wygasa ?
Nikt nie wesprze admina w pisaniu artów ? 
No tak,... wolicie obszczekiwać ciągle siebie na wzajem, niż napisać coś konstruktywnego.

Portret użytkownika trzcina_1

a twoja wenna twórcza Sayo

a twoja wenna twórcza Sayo gdzie jest???
z tego co wiem ty nic nie napisałeś...
cały czas ktoś pisze np. Homoś, Tallin, baca, b@ron i jeszcze parę osób...
to przestań ty szczekać, usiąć i napisz coś ciekawego... Blum 3

Portret użytkownika Sayo

@trzcina_1 A TY co ?

@trzcina_1
A TY co ? Napisałaś jednego arta i japę zadzierasz ?
Jeszcze nie widziałem ani jednego Twojego komentarza odnoszącego się merytorycznie do tematu.
Jazgoczesz i warczysz wciąż tylko na innych użytkowników, którzy nie myślą "po Twojemu".
Może tak zamiast marnować energię, na docinki wobec innych użytkowników, napisała byś kolejnego arta ?!
Chyba że nie masz nic "błyskotliwego" do napisana.

Strony