Człowiek z Indii nie może przestać jeść ziemi i cegieł

Kategorie: 

Na bardzo nietypowe zaburzenie odżywiania cierpi 30-letni mieszkaniec Indii, Pakkirappa Hunagundi. Nie może i nie chce jeść nic innego oprócz cegieł, brudu i żwiru.

 

Z dostępnych informacji wynika, że Hindus zdał sobie sprawę z tego, że nie może jeść nic oprócz cegieł i gliny, gdy miał 10 lat. Aby zaspokoić swój głód, zjada dziennie trzy kilo błota i fragment cegły.

 "Nawet jeśli oferują mi smażonego kurczaka, ja wciąż wolę jeść piasek i kurz," - mówi z dumą Hunagundi.

Lekarze uważają, że Pakkirappa Hunagundi cierpi na rzadką chorobę, która powoduje u ludzi, że zaczynają jeść niejadalne przedmioty. Zjadający cegły człowiek powiedział, że jego preferencje co do odżywiania nie wpływają na jego zdrowie. Wkrótce Hunagundi planuje pokazać wszystkim swoje niesamowite umiejętności, i planuje tournee dookoła Indii.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pako1205

Tylko rozbiórki

Tylko rozbiórki Baron.Wszystko kosi na miejscu,pozostawia jedynie grys,który można wykorzystać,np przed garażem.Jak już młóci cegły,to wodą z węża lekko podlać,żeby konsystencję zachować.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony