Człowiek, który przyciąga UFO

Kategorie: 

Robert Bingham to człowiek, który twierdzi, że rozmawia z jak sam twierdzi aniołami a na dodatek jest w stanie gromadzić wokół siebie różnego rodzaju UFO. Działa to tak, że Robert informuje gdzie i o której będzie kolejna obserwacja UFO, pojawia się tam wraz z tlumem gapiów i obserwują niebo, na którym prawie zawsze pojawia się coś nieoczekiwanego. Robił to już wielokrotnie a najnowsza obserwacja miała miejsce 10 lutego 2013 w okolicach Los Angeles.

 

Poniższe nagranie zostało dodane przez internautę o nicku Thirdphaseofthemoon słynącego z publikacji dużej ilości rzekomych UFO będących najczęściej komputerową grafiką. Tym razem jednak jest to właśnie wywiad z Robertem Binghamem przeprowadzany za pomocą usługi Skype. Można tam również usłyszeć wypowiedzi świadków, którzy przybyli na wezwanie Roberta do Griffin Park w Los Angeles.

Świadkowie twierdzą, że wyraźnie widzieli coś, co nie było ani samolotem ani helikopterem. Jak widać widziało to wiele osób, więc nie jest tak łatwo zbyć tego typu obserwacji i potrzebne są wyjaśnienia.

[ibimage==16400==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Robert Bingham twierdzi, że ma jakieś telepatyczne połączenie z tymi istotami i po prostu wie, kiedy będzie można ich zobaczyć na niebie. Opisuje to tak, że wysyła jakiegoś rodzaju fale i w efekcie to przyciąga UFO. W wywiadzie dla telewizji Global TV powiedział, że uważa, że są to obcy, ale tylko cześć z obserwowanych pojazdów jest z załogą.

Ufolog nie potrafi podać większej ilości szczegółów na temat swojej umiejętności gromadzenia wokół siebie UFO, ale twierdzi, że prawdopodobnie tak mógłby robić każdy człowiek, a on nauczył się tego około 15 lat temu.

[ibimage==16401==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Yar

Ależ oczywiście, że można

Ależ oczywiście, że można telepatycznie przyciągać Ich by się pokazali. To robi dr Greer na wyprawach z grupami ludzi. To zrobił koleś - Polak z Niemiec - (nie pamiętam nazwiska) w Wylatowie, na jednym z programów UFO-oni już tu są.

Portret użytkownika olobaolo

Skoro wiedzą gdzie i kiedy

Skoro wiedzą gdzie i kiedy takie ufo przyleci to nie moga jakiegoś porządnego sprzętu do nagran zabrać? Tylko takie mazgaje pokazują co nic nie widać nie wyraźnie i jak można wierzyć w prawdziwość?
Jak by wiedział naprawde to wszystkie ekipy swiatowych mediów z najlepszy sprzetem by sie zjechali i filmowali bo to by była sensacja.A to zwykły kolejny szit.

Portret użytkownika pasjonat

Nie wiem czy ktos widział

Nie wiem czy ktos widział elektrownie sloneczna Castilla-La Mancha Solar Complex w Hiszpanii - kilka tys luster skupia promienie w jednym punkcie co na niebie wyglada jak obiekt mylony czesto z ufo, mozna zaleznie od kata i szablonu na lustrze uzyskac cygaro swietliste, 2 słonce albo np cos co wygladem przypomina gwiazdoblok. http://solartribune.com/solar-farms/
Chris Angel II - dla naiwnych.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika baca

Człowiek, który przyciąga

Człowiek, który przyciąga UFO?
Który z nimi rozmawia?
Masakra.
Nie... no ja wiem, że w Ameryce piją czysty fluor z wodociągów więc są tępi już od chwili zapłodnienia i takie "wyjaśnienia" w zupełności wystarczają amerykańskim afromurzynkom no ale Adminie - tutaj jest Europa. Europa Wschodnia... helo?
Tu mieszkają od tysięcy lat Aryjczycy... Słowianie odporni na poprawny politycznie bełkot serwowany dla upośledzonych farmerów.
Ten news tak bardzo mnie poruszył, że teraz będę miał zajady ze śmiechu...
Ech... co mi tam...  widzę że chcecie mnie zabić śmiechem, no więc wyślę dziś Adminowi ten mój news o UFO.
Znając prawdę miałem niesamowitą wręcz kupę śmiechu z Mendora, Tiny i Homosia serwujących papkę o "Wzięciach Z Tapczana" albo "Grobach jehowego pod przystankiem dla autobusów" i szkoda że ten piękny i prześmieszny okres w moim życiu ulegnie zakończeniu no ale...
ale bez porzadnej mapy w tematyce UFO to wy wszyscy pobłądzicie beznadziejnie do samego końca jak małe dzieci wysłane do kopaln po odrobinę światła...
pozdrawiam

Strony