Człowiek Megawolt, którego nie ima się wysokie napięcie

Kategorie: 

Serb, który zyskał przydomek „Megawolt”, zadziwił świat swoim występem w lokalnym programie telewizyjnym. W rzeczywistości człowiek – fenomen nazywa się Bibi Struja. Jego umiejętności nie mają nic wspólnego z osiągnięciami Nikola Tesla, który w 10 lipca  1856 roku urodził się w Serbii.

 

Człowiek ten bynajmniej nie wytwarza prądu przy pomocy urządzeń. Wszystko wskazuje na to, że „Megawolt” robi to własnym ciałem. Metalowe przedmioty praktycznie „przyklejają” się do niego, jakby stanowił wielki magnes. Serb potrafi też włąsnymi rękami zagotować wodę, a nawet rozgrzać patelnię.

[ibimage==26210==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wszystkie te cuda czynił na oczach zgromadzonej w studio publiczności. Jak twierdzi, swoje zdolności otrzymał po tym, gdy przeżył po tym, kiedy przypadkowo chwycił w dłonie niezabezpieczony przewód pod wysokim napięciem. Wielki prąd zamiast go zabić spowodował rozwinięcie u niego niezwykłych umiejętności, które są obecnie przedmiotem badań naukowych.

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Cabaj

Jakby tą wode zagotował

Jakby tą wode zagotował prąciem..to bym uwierzył w jego możliwości voltowe.
A tutaj?jakaś żółtawa zawiesina na powierzchni wody...wyraz twarzy jakby puścił "megapierda"
...nastepny kombinator-iluzjonista....chyba że beybe struja ma mini ...a  dlatego nie podejmuje sie tym sposobem.

Portret użytkownika RW

W moich dłoniach jest

W moich dłoniach jest napięcie powodujące świecenie się świetlówki ,kiedy ruszam palcami trzymając tą ręką za szkło świetlówki ,ale i styków - lub stukając o drugą rękę albo inną cześć ciała ,tors,twarz nie wiem skąd takie napięcie .

Portret użytkownika pako1205

Ten kombinezonik, gdzie mogą

Ten kombinezonik, gdzie mogą być złącza w rękawach, woda prawdopodobnie z dużą zawartością soli, blisko elektrody w naczyniu ze słoną wodą i prąd stały(zawiesina żółta)-wszystko to, da się zrobić spokojnie, nawet przy 24V- z akumulatorów li-po w tych okolocznościach przyrody... .Niech wystąpi w podkoszulku i szortach, będzie bardziej przekonujący. Smile Dać kogoś, kto rozróżnia gwóźdź od śruby do tego studia, a szybciutko Serba "zewrze na któtko".

Portret użytkownika 34

Radzę zwrócić uwagę na

Radzę zwrócić uwagę na podstawkę i dwa sterczące z niej pręty, które zwiera z dwoma metalicznymi płaskownikami trzymanymi w dłoniach. Akumulator ma w tej podstawce, niby potrzebnej pod pod szklankę na stole. Tyle w temacie. Numer na poziomie więziennego cwela...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony