Człowiek z ogonem wcieleniem hinduskiego bóstwa Hanumana?

Kategorie: 

Miasto Alipurduar znajduje się w Indiach i stało się ostatnio celem pielgrzymek. Żyje tam Chandre Oraon - mężczyzna, któremu wyrósł z tyłu 37 centymetrowy ogon, pisze Mirror.

 

Miejscowi wierzą, że człowiek jest wcieleniem małpy, hinduskiego boga Hanuman i rzekomo łatwo to udowodnić. Hindusi uważają, że Chandre ma boski dotyk i zdolność wspinania się na drzewa bez większego wysiłku.

Wielu zwolenników nowego bóstwa przemierza duże odległości, aby spędzić chwilę z Chandre. Ludzie idą po błogosławieństwo. Niektórzy wierzą, że dotknięcie 37 centymetrowego ogona spowoduje uzdrowienie i całkowite wyleczenie z wszelkich chorób.

„Syn mojego brata miał bardzo wysoką gorączkę i czuł się źle” - powiedziała Monika Lakda, która wyruszyła na pielgrzymkę do Aliupurduar, aby zobaczyć zaimprowizowane sanktuarium . „Dawaliśmy mu leki, ale było coraz gorzej. Zdecydowaliśmy się pójść do Chandre, aby otrzymać jego błogosławieństwo. Wkrótce po naszej wizycie, dziecko wyzdrowiało. Wierzymy, że Chandre jest ucieleśnieniem boskości i świętego bóstwa Hanuman".

Lekarze doszli do wniosku, że włochaty ogon Chandre to rzadka wada wrodzona. Zaproponowali nawet pomoc w usunięciu dodatkowego elementu ciała. Właściciel nietypowego odrostu stanowczo jednak odmówił.

„Moja matka próbowała go wyciąć, ale potem stałem się bardzo chory i prawie umarłem. Następnie członkowie mojej rodziny powiedzieli, że choroba to znak, wskazujący boskie pochodzenie mojego ogona i nie można się go pozbyć” – argumentuje naznaczony Hindus.  „Kiedy byłem mały , dzieci z mojej wsi śmiali się ze mnie i dokuczali mi. Z wiekiem problemy się potęgowały. Dziewczyny nie chciały się ze mną spotykać. Mówiły wprost, że powodem jest ogon. Dopiero w 2007 roku udało mi się zaręczyć, ale nie mam jeszcze ślubu z moją wybranką”.

Jednak życie rodzinne Chandre nie układa się ze względu na ogon, a z powodu jego stylu życia i ogólnego wyglądu.

„On lubi żyć jak małpa i stale się wspina. Wygląda niezbyt atrakcyjnie” – mówi przyszła żona. „Moi rodzice zmarli, gdy byłam mała i wychowywało mnie rodzeństwo, więc musiałam iść na kompromis. Bracia chcą, abym została jego żoną, choć on wcale mi nie odpowiada”.

[ibimage==20347==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Hinduskie bóstwo, Hanuman - Foto: India VIlas

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika baca

ten bozio na ilustacji ma

ten bozio na ilustacji ma ogon lwa, pyszczek również - widać od razu że koleś jest bardzo rasowy i może wyśmiać każdego rysia...
rąk jednak już nie posiada za bardzo zręcznych bo dość niefachowo trzyma butelkę w kształcie matki boskiej fatimskiej - ona w każdej chwili może mu upaść i się rozbić na tych skałach... nie chciałbym się tu w tym momencie przechwalać ale w tym przypadku mógłby go zawstydzić każdy kto kiedyś trzymał na ostrych nadmorskich skałach o wiele bardziej drogocenną butelkę szlachetnego żubra
 
natomiast koleś z filmu to zupełnie inna bajka, on nie powinien za bardzo się tym "ogonem" chwalić, bo ma ogon szczura albo co najwyżej bardzo wyleniałego kucyka...
ogólnie taki ogon to śmiech - przecież wystarczy się nie kąpać przez miesiąc i digidongi same rosną... - koneserzy niecodziennych zjawisk widywali większe - każdy kloszard w Paryżu taki sam "ogon" ma Smile 

Portret użytkownika 85r

Te hinduskie bogi to takie

Te hinduskie bogi to takie pół małpy co oni z szympansem się krzyżowali. Ktoś się nieźle bawił genetyką w tamtych czasach albo zoofilie uprawiał Smile
Ale jak oni się modlić do krowy to jest to bardzo możliwe.

Portret użytkownika Boreczek

To nie ogon, tylko dziwny

To nie ogon, tylko dziwny pukiel włosów....  Ogon zazwyczaj zbudowany jest z kości i mięśni (chyba, że jest to koński ogon)
Jeśli byłby to ogon, jego właściciel mogłby nim np: machać