Czy Barack Obama może być antychrystem?

Kategorie: 

Apokaliptyczna atmosfera nabiera na sile. Jak zwykle w tak zwanych czasach ostatecznych trwa poszukiwanie osoby, która mogłaby być antychrystem. Teraz na celowniku tego typu poszukiwaczy znalazł się Barack Obama.

 

W przeszłości za antychrystów uważano między innymi Napoleona Bonaparte i Adolfa Hitlera. Nie wiadomo, dlaczego nie mówiono tak o Józefie Stalinie. Wracając jednak do prezydentów USA, poprzednio o bycie antychrystem posądzano też Georgea W. Busha, ale trzeba przyznać, że postać Obamy lepiej pasuje do ogólnych wytycznych na temat tego, kim ma być antychryst.

 

Gdy w jednej z sond internetowych zapytani Amerykanów wprost, czy wierzą w to, że Barack Obama może być przeciwieństwem mesjasza na tak odpowiedziało 70% z ankietowanych odpowiedziało, że tak a 23%, że nie są tego pewni, ale zagłosowaliby na niego ponownie.

 

Człowiek, który jakiś czas temu strzelał do Białego Domu po schwytaniu oświadczył, że wierzy, iż Obama jest antychrystem. Został on tak zresztą nazwany publicznie i obrócił to w żart, co można zobaczyć w początkowej części filmu ilustrującego ten wpis.

 

Jest w istocie kilka interesujących faktów z życia aktualnego prezydenta USA oraz w jego wyglądzie. Jedną z takich tajemniczych rzeczy jest jego blizna na głowie, która przypomina pentagram. Niektórzy nie widzą w tym pentagramu, ale zwracają uwagę, że na głowie prezydenta znajdują się dziwne blizny po jakiejś interwencji chirurgicznej, tu padają sugestie, iż mogło być to wszczepienie jakiegoś mikrochipu  umożliwiającego kontrolę nad nim.

 

Jego przeszłość jest również owiana tajemnicą. Bardzo wiele osób nie wierzy, że urodził się on na Hawajach tylko w Indonezji, co skutkowałoby tym, że nie może pełnić powierzonej mu funkcji gdyż jest ona zarezerwowana dla urodzonych na terytorium USA.

 

Kwestionuje się też jego zaświadczenia o edukacji a wiele zdjęć, rzekomo z dzieciństwa i młodości wygląda na zmontowaną w jakimś programie graficznym. Na dodatek zmontowaną nieudolnie, bo trafia się nawet czarna dłoń w ręce białej kobiety. To faktycznie wygląda podejrzanie.

[ibimage==11023==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Drugie zdjęcie, rzekomo z młodości Obamy wygląda na jeszcze ordynarniej zmanipulowane. Po prostu wklejono młodego Baracka między dziadków.

[ibimage==11031==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

[ibimage==11039==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

O antychryście mówiło się również, że będzie porywał tłumy i trudno się z tym nie zgodzić, bo cała kampania poparcia dla niego przypominała wydarzenie religijne a wokół jego osoby wytworzyła się swoista otoczka mesjanistyczna.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Ktoś

Odpowiedź na to kto jest

Odpowiedź na to kto jest prawdziwym Antychrystem a kto tylko przeciera ścieżkę jest w "Dziecku Rosemary" Polańskiego. Ono jednoznacznie wskazuje na księcia William'a jako sukcesora budowanego w izraelu szatańskiego tronu. Wszyscy zapominają ciągle o Koronie Brytyjskiej jako autorce wszelkich ostatnich spisków i tej która pociąga za sznurki i w USA jak i w izraelu (koneksje rodzinne). Nawet była 3 partnerem tajnej z umowy USA ZSRR o tajnych technologiach w tym badaniach kosmicznych. Nie od dziś podejrzewa się ich o związek z bootami na Księżycu a genotyp co poniektórych członków rodu wygląda jak reptyliański.

--------------
"Armagedon rozpocznie się gdy runie Mur, a Arabowie i Lachowie podadzą sobie dłonie" - Lachy znaczy Rosja? Bo jeśli to Polska to nie dziwi taka nachalna agentura anglo-saksońska w naszym kraju. Pilnują satanistycznego interesu przed wykolejeniem przez Plemię Demolka.

Portret użytkownika Lem Jaskiniowy

Nostradamus powiedział coś o

Nostradamus powiedział coś o wiele istotniejszego: Armagedon rozpocznie się gdy runie Mur, a Arabowie i Lachowie podadzą sobie dłonie.

Na razie żadna z tych opcji nie miała miejsca, więc czekamy dalej.

A Barack raczej jest Kozlem Ofiarnym przeznaczonym do ścięcia, a nie antychrystem. Został wybrany do tej roli już daaaaaawno temu.

Portret użytkownika krusty@

jak patrze na społeczeństwo

jak patrze na społeczeństwo amerykańskie i to czym ci ludzie potrafią się ekscytować (przykładem choćby wielki światowy lans przez nich zapoczątkowany - szajsbuk, ktory rozlał sie po świecie jak zaraza rozmiękczając mózg tzw. użytkowników) to na prawdę się nie dziwię że potrafia łyknąć podstawiane przez frustratów pseudo-dowody na to że Obama jest antychrystem (jakiś czas temu to książe William piastował ten szlachetny tytuł ale chyba wszyscy o tym pozapominali i zmienili adwersarza); a co jeśli ktoś zmontował te fotki żeby właśnie pokazać jakie to zmontowane foty ma Obama i w związaku z tym jaki jest podejrzany? Prof. Bauman ma rację twierdząc że dzis tak wiele informacji płynie przez głowy typowego Kowalskiego że się on dusi i przestaje rozróżniać manipulacje od faktów, a wystarczy troche babcinego zdrowego rozsądku, więc strzeżcie sie bracia i siostry ....    

Portret użytkownika Lesława

Krusty@ dziekuję za mądre

Krusty@ dziekuję za mądre słowa. Takie posty daja nadzieję ,że jeszcze ktos mysli rozsądnie. Obama jest bardzo pozytywną duszą. Ma misję do spelnienia , ale otoczony jest masonami,ktorzy przeszkadzają, bo wiedzą ,że ich czas mija...Dzieje się wiele ale większość śpi. Może wypadałoby poczytać choćby blog Krystal.TRANSFORMACJA 2012. To już sie dzieje! A Wy wypisujecie bzdury. Pozdrawiam Was jednak serdecznie. Z miloscią  Lesława

Strony