Czy faktycznie nadchodzi jakieś znaczące wydarzenie, które wpłynie na naszą Ziemię?

Kategorie: 

Istnieje wiele teorii na temat tego, co ziemia i ludzkość będzie doświadczać między czasem teraz aż przez następne kilka lat do 2025 roku. W zależności od tego, z kim się rozmawia lub na którą stronę internetową się wchodzi można dowiedzieć się, że jesteśmy o krok od doświadczenia jakiejś kosmicznej zmiany gęstości i świadomości lub o krok od zagłady ustalanej głównie w oparciu o starożytne przepowiednie nieistniejących już cywilizacji takich jak Majowie, Egipcjanie i Sumerowie.

 

To bardzo gorący temat w czasie kilku ostatnich lat i w większości dyskusje prowadzone są na temat teorii galaktycznego ciała różnego pochodzenia wlatującego w przestrzeń naszego Układu Słonecznego i wpływającego na Ziemię. Popularne nazwy tego ciała to Nibiru, Planeta X a ostatnio kometa Elenin (która w zależności od informacji oznaczana jest jako kometa, planetoida lub brązowy karzeł).

 

NASA, JPL i inne agencje kosmiczne na całym świecie monitorują Elenin i trzeba przyznać, że to zasługuje na uwagę. W przeciwieństwie do Planety X czy Nibiru jest to rzeczywistość i posiadamy dane z monitoringu komety Elenin. Oczywiście, jeśli Nibiru lub Planeta X istnieje nie dowiemy się prawdy o nim, ale wydaje się ciekawe, to, co ostatnio dzieje się na całym świecie od czasu, gdy Elenin wszedł do debaty publicznej.

 

Dziwne rzeczy mają miejsce w skali globalnej, i nie pozostaje nic innego jak zapytać, dlaczego. Pandemie zwierząt, nietypowe zmiany klimatu, wzrost intensywności każdego rodzaju klęsk żywiołowych, kontynentalne zmiany i zwiększenie aktywności w naszym Układzie Słonecznym, które rzutuje na każdą planetę, w tym Słońce, które z kolei ma wpływ na nas.

 

Rosnąca liczba księżycowych, planetarnych i innych koniunkcji kosmicznych wydaje się mieć wpływ na ludzi. Jednak specyficzne ustawienia planet zdarzały się zawsze. Więc dlaczego akurat teraz te zdarzenia kosmiczne mają nagle taki wpływ na naszą planetę i ludzi? Dlaczego tak się dzieje? To są pytania, które wszyscy musimy sobie zadać.

 

Nie jest tajemnicą, że rządy różnych krajów budują ogromne podziemne kompleksy umożliwiające podtrzymywanie życia w długim okresie czasu. Wielu z przedstawicieli światowej elity ma albo kupuje ogromne ilości nieruchomości na półkuli południowej, w szczególności w Ameryce Południowej, a niektórzy z nich już się tam przenieśli.

 

Wydaje się również, że istnieje ogromny wzrost publicznych deklaracji, że każdy musi dokonywać przygotowań na wypadek katastrof. Niektóre z katastrofy znajdujących się na tapecie w tej chwili to zagrożenia jądrowe, pandemie chemiczne i biologiczne, naturalne (w skali globalnej), działalność słoneczna, globalne ocieplenie, a nawet promieniowanie kosmiczne by wymienić tylko kilka.

 

Powyższy film jest bardzo zastanawiający. Czy Rosjanie naprawdę budują te rozległe podziemne schrony na wypadek katastrofy nuklearnej? Mały neutralny kraj Szwajcaria ma już na tyle podziemi, aby zapewnić schronienie dla każdego obywatela.

 

Źródło: http://truthsurvival.com/2011/06/12/something-big-is-coming-and-the-elite-know-it-but-what-exactly-is-it/

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen