Czy to możliwe, że jesteśmy okłamywani, ogromne statki kosmiczne w okolicy Ziemi ?

Kategorie: 

Jakiś czas temu informowaliśmy o dziwnej anomalii wokół Merkurego. Ze Słońca wyemitowany zostaje CME i strumień plazmy otacza jakiś kształt przed planetą Merkury. Zarejestrowany przez satelitę SECCHI zjawisko było początkowo tłumaczone pyłem kosmicznym, teraz pojawiło się nowe wyjaśnienie.

 

Specjaliści z NASA opracowali nowe wyjaśnienie anomalii w okolicy Merkurego. Coś, co początkowo miało być skupiskiem pyłu międzyplanetarnego okazało się być odbiciem Merkurego z dnia poprzedniego tworzącym artefakt podobny do planety. Takie jest przynajmniej oficjalne wyjaśnienie.

 

Niektórzy, jak autor filmiku ilustrującego ten temat, wskazują, że taki sam "artefakt" pokazał się koło Marsa i wskazuje to, że mogą to być w istocie jakieś pojazdy znajdujące się w okolicy. Trudno ocenić wielkość tych obiektów, bo nie znamy skali, w jakich je obserwujemy, ale gdyby to były jakieś pojazdy wydają się być na tyle duże, aby być zwane osobnym światem.

Na filmie powyżej internauta RealmLeaper pokazuje zdjęcia z satelity SOHO, z koronagrafu LASCO  C2 i właśnie w słonecznej koronie znalazł się obiekt o regularnym geometrycznym kształcie. Te dziwne obiekty wciąż się pojawiają a wyjaśnienia są coraz bardziej nieprawdopodobne. Ostatnie sytuacje jak tajemnicze przeloty bryły lodu przez koronę słoneczną dodaje tylko tajemniczości spraw, jakie dzieją się wysoko nad naszymi głowami.

 

Są tylko trzy wytłumaczenia na te zjawiska. Po pierwsze to może być zbiorowa histeria a liczne anomalie są tylko zwykłymi zakłóceniami cyfrowymi lub błędami pomiarowymi. Po drugie można założyć, że to obce pojazdy, ale wtedy musimy zakładać, że Rząd o tym wie i albo nic z tym nie może zrobić, ale tuszuje to by unikać pytań, albo Rządy faktycznie współdziałają aktywnie przy dezinformacji. Wydaje się to być kompletnie nieprawdopodobne, ale tylko w ostatnich dniach jest wiele tajemnic do wyjaśnienia i przybywa kolejnych.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Są to zapewne niewyjaśnione

Są to zapewne niewyjaśnione zjawiska..., które wystęowały od zarania dziejów i będą występować do ich zmierzchnu.. I to, że teraz je dostrzegamy ( o ile nie jest to ściema) nie powinno nas dziwić w kontekście przyżądów obserwacyjnych nowej generacji... Chętnie czekam na wyjaśnienie naukowców Zapewne nic nam nie grozi z tego powodu, że dopiero teraz je jesteśmy w stanie zaobserwować... - Spko...

Portret użytkownika ARTUR5

Aby zobaczyć jak będzie

Aby zobaczyć jak będzie przebiegał kontakt i jak wyglądają i latają ich statki należałoby obejrzeć stropy w jaskiniach ,piramidach itp.gdyż tam jest namalowane to co wtedy latało .W moim życiu tylko raz kamera przez nieuwagę omiotła strop ,trwało to chwilę ,ktoś tego niew wyciął i poszło na antenę .Doprawdy ,można się zdziwić ....już nigdy nie pokazano tego filmu .

Portret użytkownika anaka

Pojawia się coraz więcej

Pojawia się coraz więcej informacji na temat UFO nad naszymi głowami. Czasami wydaje mi się, że byłoby niesamowite doświadczyć "kontaktu" z nimi i rozwiania w końcu pojawiających się wątpliwości. Gdy jednak głębiej się nad tym zastanawiam, ogarnia mnie paraliżujący strach. Nie jest on wywołany obawą przed "obcymi", ale przed ludzmi na ziemi. Wyobrażacie sobie naszą cywilizację w obłędnej panice????? Cokolwiek się stanie, to człowiek jest najbardziej przerażającą i nieobliczalną istotą. Najwyższy czas aby "coś" utarło nosa zadufanej, zepsutej, próżnej, egoistycznej ludzkości.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Informacje o UFO to

Informacje o UFO to manipulacja tajnego RŚ... (NWO)... Nie ma "Obcych" i nie istnieje zagrożenie inwazją. To, że ma dojść do depopulacji to fakt, ale nie ze strony "Obcych", tylko "Naszych"... Kończy sie pewna wojna w nieodległym od nas kosmosie, z udziałem Ziemian wykoujących strategiczne działania w ramach swoistej "Legii Cudzoziemskiej" Skorumpowani Włodarze Ziemi, w zamian za ... przestarzałe technologie "Obcych" oraz obietnice przedłużenia długości życia prowadzą wojnę z użyciem sprzętu wojennego Obcych, wyproidukowanych na Ziemi. Ta galaktyczna cywilizacja, która wygra swoją "wojenkę" nakaże owym zdrajcom rodzaju ludzkiego ograniczyć, zniszczyć obecną cywilizację, by ta w przyszłości nie dała się przekupić obecnie pokonanym. Tak się działo w historii Ziemi co najmniej 2 razy... W zamian za obietnice ograniczonego rozwoju NWO i zniewolenia pozostałych po zagładzie ludzi poddanych elektronicznemu zniewoleniu technologią RFID, ci zdrajcy wykonają ten warunek... Głupcy nie przewidują jednego: w przeszłości był już NWO - Atlantyda jak również jeszcze wcześiej.. jeszcze starszy "NWO" opisywane w starożytnych księgach hinduskich... Tak czy inaczej,... zaczniemy znów od jaskiń... krzesiwa i hubki... by po kilku tysiącach lat... historia człowieka się powtórzyła... Pozostaje nam nie wierzyć w sensacyjne, a kłamliwe  doniesienia o UFO, osiach galaktyznych.. przebiegunowaniach trzęsieniach ziemi, dziwnych dźwiękach itp dyrdymałach.. Nie twierdzę, że ich nie ma... są owszem, ale realizowane z Ziemi technologią HAARP itp stoowanym zgdnie z programem Blue- Beam A to wszystko jest zapowiedzią i konsekwentnie realizowanym wprowadzeniem do NWO...Protestujcie przeciwko tym doniesieniom i kłamstwom...niech wiedzą, że  nie damy się zaprowadzić przed oblicze "powracającego" Chrystusa-Antychrysta w świat chipa i zniewolenia umysłu... 

Portret użytkownika Venture

Tak, w przypadku kontaktu z

Tak, w przypadku kontaktu z ET nasza "cywilizacja" mogłaby ulec destabilizacji, zapanowałaby totalna anarchia... szkoda gadać. Społeczeństwo jest podzielone politycznie, gospodarczo, religijnie i ma zgóry narzucone ramy myślowe. Większość nie poradziłaby sobie mentalnie z taką sytuacją. Jeśli są bardziej rozwinięci od nas to zapewne są w stanie przewidzieć, co się stanie w wyniku ich manifestacji. I na razie niech lepiej tego nie robią...

Portret użytkownika Venture

Skoro odkopano artefakty, 

Skoro odkopano artefakty,  znaleziono rysynki i hieroglify, a na powierzchni np. Marsa jak wół stoją obiekty przeszłych cywilizacji, to jakich dowodów jeszcze chcą ludzie? Oficjalnego potwierdzenia przez rząd? Smile To jest wiedza ludzi niezależna od opini instytucji, które będą mówiły im w co i jak mają wierzyć. Nikt tych informacji im nie odbierze. Każdy ma własny umysł, którym może samodzielnie przetworzyć zdobytą wiedzę i zbadać oiektywnie sprawę. A jeśli jego przypuszczenia się potwierdzą w niedalekiej przyszłości będzie miał ogromną satysfakcję. Mnie np. na prawdę g.... obchodzi jaki stosunek zajmie rząd, instytucje religijne czy inne podmioty. Głównym celem wypuszczanej przez nich komunikatów jest dezinformacja i manipulacja jednostkami.

Portret użytkownika Ania

Tragedia polega na tym, że

Tragedia polega na tym, że ludzie się niczym takim nie interesują. Reagują na sugestie o kosmitach zgodnie z dyrektywą jaką mają podaną ( podprogowo ?); Śmiej się z tych co mówią o kosmitach, bo to głupcy.

Strony