Czy to możliwe, że żyjemy na pograniczu kosmicznej "autostrady"?

Kategorie: 

Każda gwiazda we wszechświecie może w istocie stanowić fragment wielkiej sieci umożliwiającej porozumiewanie się oraz transport na ogromne odległości. Powyższe zdanie streszcza jedną z teorii na temat pochodzenia UFO. Wedle tej teorii Ziemia jest tylko miejscem chwilowego pobytu obcych, a rozmaite tajemnicze obserwacje, przedmioty i anomalie to zwykłe odpadki, których ludzkość nie jest w stanie zrozumieć tak jak owady nie są w stanie zrozumieć pozostałości po pikniku człowieka.

 

Obce cywilizacje mogą wykorzystywać nasze słońce do inicjowania podróży międzygwiezdnych. Łatwo sobie wyobrazić, że obcy posiadają technologię umożliwiającą dokonywanie błyskawicznych 'przelotów" między odległymi obszarami kosmosu. Taka technologia przypominałaby w założeniu koncepcję, która stała się podstawą do stworzenia serialu Gwiezdne Wrota. W filmie specjalny krąg uruchomiony za pomocą urządzenia określającego koordynaty, otwiera horyzont zdarzeń pozwalający na udanie się do konkretnego miejsca w galaktyce.

 

Nasze Słońce i inne gwiazdy mają pełnić podobna funkcję. Ziemia nie jest jednak czymś wyjątkowym, jest tylko jedna z wielu planet w biosferze konkretnej gwiazdy. Bardzo możliwe, ze cywilizacje pozaziemskie znajdujące się na znacznie wyższym od naszego poziomie rozwoju traktują nas tak jak my traktujemy zwierzęta zagrożone wyginięciem.

 

Teoria gwiezdnych podróży za pomocą gwiazd zakłada również, że taki ruch jest czymś normalnym, ale w większości odbywa się za pomocą pojazdów ukrywających się za pomocą jakiejś technologii maskowania, na przykład kwantowego przesunięcia fazowego. Niektórzy twierdzą, że takie tajne wizyty na Ziemi znane nam pod postacią UFO to w istocie skutek strumienia pojazdów, które znalazły się w naszych okolicach w drodze między systemami gwiezdnymi.

Słońce, jako medium transportowe byłoby idealne, ponieważ jeśli nawet duża aktywność UFO miałaby miejsce w jego okolicy to ludzie nie byliby w stanie tego zobaczyć. Podobnie zapewne wygląda sytuacja innych rozumnych istot, które mogą istnieć gdzieś w przestrzeni kosmicznej. Być może ludzkość znajdzie się kiedyś na podobnym poziomie rozwoju jak ten, który prezentują rasy zdolne do wykorzystania technologii podróży międzygwiezdnej tego typu. Zapewne wtedy sami będziemy chronić słabszych na przykład starając się ograniczyć negatywny wpływ gwiazd na przetrwanie życia planet znajdujących się w tamtejszych biosferach.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika normalny pedał

Zgaduje: Jest to flaga nowego

Zgaduje: Jest to flaga nowego wspaniałego świata Bacy w którym gej zapina geja w nieskończoność. Tj. Gejowie mają raj bez końca gdyż 1 gej zapina ostatniego, ich bezeceństwo jest ponadwymiarowe i pozaczasowe co za tym idzie nieskończone, a ich kurewstwu nie będzie końca, amen.

Portret użytkownika kuzYn

To mogą być różne rzeczy ! 1.

To mogą być różne rzeczy !
1. Autostrada 7-mio pasmowa
2. Ozdoba na choinkę
3. gacie bacy
4. UFO
 
Ale najpewniej jest to :
Widmo optyczne (spektrum) – obraz uzyskany w wyniku rozłożenia światła niemonochromatycznego na składowe o różnych długościach fal (różnych barwach), np. za pomocą pryzmatu lub siatki dyfrakcyjnej.
 
ble...ble....

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika baca

jesli my żyjemy na poboczu

jesli my żyjemy na poboczu galaktycnej aurostady to mam dla was zagadkę:
Co to jest na poniższym obrazku?
[ibimage==15814==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
Pytam serio, bo 99,9 % lemingów o tym nie wie. Pomęczcie makówki, zapytajcie starszych ludzi, jesli trzeba poczytajcie biblię, pozgadujcie i wykażcie sie zdolnością myslenia lub niemyslenia, a wieczorem pod choinkę podam wam w prezencie odpowiedź w postaci nowego newsa. Śmiało - zgadujcie. Co to jest?

Strony