Czy planeta Nibiru rzeczywiście zbliża się do Ziemi?

Kategorie: 

W sieci pojawiły się pogłoski, że brytyjscy „naukowcy" dokonali odkrycia podejścia do Ziemi ogromnej, wędrownej planety Nibiru, która zniszczy życie na naszej planecie już przed końcem 2015 roku.

 

Nijaki Henning Kemner przedstawił zdjęcia, obrazujące ciało niebieskie, które jego zdaniem stanowi zagrożenie dla świata. Z przymrużeniem oka „potwierdza” to rownież amerykańska Narodowa Agencja Kosmiczna (NASA) i Europejska Agencja Kosmiczna (ESA), ale oficjalnych komunikatów w tej sprawie brak.

Brytyjski Daily Star i Express.co.uk, publikując informacje o zderzeniu Ziemi z Planetą X lub Nibiru, przyczynił się do zaktywizowania „rozmaitych ufologów”, „astronomów” i zwolenników teorii spiskowych na wielu forach internetowych.

[ibimage==25793==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Niektórzy uważają, że kolizja może nastąpić w grudniu 2015 roku, inni są skłonni obstawiać kwiecień 2016 roku. Rządy rzekomo ukrywają prawdę przed obywatelami, stawiając na zwiększoną produkcję trumien, hodowlę zwierząt i wytwarzanie żywności.

 

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika KociakGames

Oh,LUDZIE! Jest już 2016 no

Oh,LUDZIE! Jest już 2016 no to o co chodzi?! I widzita, planeta Nibiru nie nadleciała, a jednak to bujda! Może Nibiru istnieje i jest blisko nas, ale w nas nie uderzy i nie jest na naszej orbicie! Zrozumcie to!

 

Portret użytkownika Wuj Tom

Kaczynski wiedział o WIELKIM

Kaczynski wiedział o WIELKIM BEZKARNYM ZŁODZIEJSTWIE PO i PSL dlatego jest taki jazgot w germano-ściekach.nie dokładaj do tego reki,zobacz  jak miło patrzec jak im sie du.. trzęsą  jak sie boją !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Portret użytkownika Rodak

I znów  opowiadaja  bajki  o

I znów  opowiadaja  bajki  o planecie Nibiru, której  nikt nigdy nie  widział a  wymyslił  i  podał  do  wierzenia, adeptom  nowej  religii, ktgóra  bedzie  głosić i  juz  głosi, że  ludzi na  ,swiecie jest za  duzoik trzebas  ich  zlikwidować, a  oni  właśnie  chca  to  zrobic  , b o oni  sa bogami.

Strony