Czy planeta Nibiru rzeczywiście zbliża się do Ziemi?

Kategorie: 

W sieci pojawiły się pogłoski, że brytyjscy „naukowcy" dokonali odkrycia podejścia do Ziemi ogromnej, wędrownej planety Nibiru, która zniszczy życie na naszej planecie już przed końcem 2015 roku.

 

Nijaki Henning Kemner przedstawił zdjęcia, obrazujące ciało niebieskie, które jego zdaniem stanowi zagrożenie dla świata. Z przymrużeniem oka „potwierdza” to rownież amerykańska Narodowa Agencja Kosmiczna (NASA) i Europejska Agencja Kosmiczna (ESA), ale oficjalnych komunikatów w tej sprawie brak.

Brytyjski Daily Star i Express.co.uk, publikując informacje o zderzeniu Ziemi z Planetą X lub Nibiru, przyczynił się do zaktywizowania „rozmaitych ufologów”, „astronomów” i zwolenników teorii spiskowych na wielu forach internetowych.


Niektórzy uważają, że kolizja może nastąpić w grudniu 2015 roku, inni są skłonni obstawiać kwiecień 2016 roku. Rządy rzekomo ukrywają prawdę przed obywatelami, stawiając na zwiększoną produkcję trumien, hodowlę zwierząt i wytwarzanie żywności.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika KociakGames

Oh,LUDZIE! Jest już 2016 no

Oh,LUDZIE! Jest już 2016 no to o co chodzi?! I widzita, planeta Nibiru nie nadleciała, a jednak to bujda! Może Nibiru istnieje i jest blisko nas, ale w nas nie uderzy i nie jest na naszej orbicie! Zrozumcie to!

 

Portret użytkownika Wuj Tom

Kaczynski wiedział o WIELKIM

Kaczynski wiedział o WIELKIM BEZKARNYM ZŁODZIEJSTWIE PO i PSL dlatego jest taki jazgot w germano-ściekach.nie dokładaj do tego reki,zobacz  jak miło patrzec jak im sie du.. trzęsą  jak sie boją !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Portret użytkownika Rodak

I znów  opowiadaja  bajki  o

I znów  opowiadaja  bajki  o planecie Nibiru, której  nikt nigdy nie  widział a  wymyslił  i  podał  do  wierzenia, adeptom  nowej  religii, ktgóra  bedzie  głosić i  juz  głosi, że  ludzi na  ,swiecie jest za  duzoik trzebas  ich  zlikwidować, a  oni  właśnie  chca  to  zrobic  , b o oni  sa bogami.

Portret użytkownika Cabaj

No przecież z pustki pojawił

No przecież z pustki pojawił się niesamowity czarodziej który uświadomił sobie, że może absolutnie wszystko.Postanowił stworzyć aniołów ale mu się nudziło to stworzył wszechświat(nibiru też)... czekał 14 mld lat a potem zainicjował ewolucję na Ziemi, stworzył dinozaury, zabił dinozaury, stworzył człowieka, potem gadał do ludzi na pustyni w kilku wersjach w międzyczasie szatan( którego stworzył "Bóg" bo przecież "szatan" sam się nie stworzył) gadał gdzie indziej i powstało wiele religii- potem Bóg zauważył że ludzie są niegrzeczni i ich zatopil a z Australii przybyły do arki noego kangury a potem kapłani byli niegrzeczni to wysłał swojego syna aby odkupił świat przed karą jego samego. Jezus musiał uratować ludzkość przed nim samym potem chrześcijanie zabijali w imię Jezusa ale on nic nie mówił bo czeka na Dzień ostateczny w którym złota jerozolima zleci na ziemię aby zamieszkali w niej wszyscy ludzie, którzy byli w niebie ale im tam niewygodnie wiec wola się przeprowadzić do zajebistego złotego miasta! Tak ta historia nie jest bajką...ale ta baja jest ciągle na topie....dlatego koniec jest tylko wtedy jak dany osobnik wykorkuje.

Portret użytkownika koko

Powiem tak to co widac na

Powiem tak to co widac na zdjeciach slonca to wielu myli z kometami niektore wygladaja jak statki ufo lub anioly ale to jest po prostu warkocz komety ktory kometa gubi jak zbliza sie do slonca z powodu temperatury a krzywizny warkocza powstaja kiedy wiatry sloneczne uderzaja w niego .Wracajac do tematu jesli teoretycznie jest to cos X to i tak nic z tym nie zrobimy przeciez nie zlapiemy tego w reklamowke .Jest to tak absurdalne jak program NASA  ESA i innych instytucji w sprawie wiatru slonecznego wyrzucanego w kierunku ziemi a co oni z tym zrobia beda to lapac w szklanki ? . Przepraszam z gory za brak polskich znakow 
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

to po co "rządy stawiają na

to po co "rządy stawiają na zwiększoną produkcję trumien, hodowlę zwierząt i wytwarzanie żywności" ???
przecież to logicznie ... nielogiczne Biggrin
po globalnej katastrofie, niedobitki niby miały by robić pogrzeby chowając ofiary apokalipsy w trumnach? ...no jasne...kilka milionów ludzi( patrząc bardzo optymistycznie) miałoby pochować kilka miliardów ludzi odprawiając im jeszcze może msze na tym pogrzebie? Biggrin w takim wypadku ciała byłyby palone i to szybko żeby reszta ludzi nie kojfła przez jakieś epidemie...
hodowla zwierząt, to kolejny genialny pomysł...czyli że niby w globalnej katastrofie zginą ludzie a zwierzęta nie ??? Biggrin
a zwiększenie wytwarzania żywności ??? ....a dla kogo niby ta żywność miała być??? Biggrin
oczywiście nie wykluczam że nibiru istnieje bo słoneczko się dziwnie zachowuje ale o tym kiedy indziej...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Sakala

Nie wolno dawać wieprzowiny

Nie wolno dawać wieprzowiny kotom!
Ściemniasz że masz kota czy go podtruwasz?
Serca z drobiu śweże plus wołowinka.
Do tego rybka raz 2 razy w tygodniu i sucha karma (też troche "carny" mokrej).
I to jest recepta na zdrowe szczęśliwe kotki.

Portret użytkownika sceptyyk

Karmiłem swoje kociaki tak

Karmiłem swoje kociaki tak jak książki piszą i dupa...  Zauważyłem że gdy rozbijałem schab to one dostawały amoku... wq..łem sie posiekałem ten schab i dałem im ile chciały... Od tego momentu to była podstawa ich diety. Przez moje zaniedbanie, kotce zdażyły się dwa mioty jeden po drugim, 1miot 7kociąt drugi 5kociąt. gdy kupowałem moje kocięta z renomowanej chodowli, to ich matki  po wykarmieniu miotów, wyglądały tragicznie... A moja kotka po wykarmieniu dwóch miotów wyglądała jak miljon dolców. Kocięta od drugiego mies  dostawaly siekaną polędwicę- wyrosły na piękne koty  Smile jeśli chcesz mogę posłać foty  Smile  Dodam że moje koty to Maine Coon-y  Pozdrówka  Smile

Portret użytkownika marko55

zbliżaniem się dużego ciala

zbliżaniem się dużego ciala niebieskiego , można wytlumaczyc zachowanie się naszej planety.Coś się z nią dzieje i to napewno nie globalne ociepleni.To nie kolizja czyli zderzenie , tylko dosyć bliski przelot a period wynosi ok 3600 lat.Ostatnio podczas wyjścia żydów z Egiptu.Ten się śmieje , co się ostatni śmieje

Portret użytkownika kuzYn

A kto to jest Mojżesz ?

A kto to jest Mojżesz ? Chodzi Ci może o tego gościa z biblii ? To postać fikcyjna wymyślona przez żydów, jak cała ich książeczka zresztą zwana biblią. To na tyle, bo nie chce mi się już dyskutować z każdym na ten temat.
Miłego dnia. Smile

 

Portret użytkownika kuzYn

Dzięki bacuniu za świetne

Dzięki bacuniu za świetne foto. Teraz mój kot siedzi na biurku, i wytrzeszcza gały. Chyba mu się podoba kocia impreza. Tobie zaś w związku ze zbliżajacą się  apokalipsą radzę załatwić sobie wizę do IV Rzeszy na biegunie. Przyjmą Cie na pewno jako billige arbeitskräfte Biggrin

 

Portret użytkownika Xerxes

80% z rzeczy na filmiku

80% z rzeczy na filmiku pokazywanych jako ta pseudo planeta to zwykłe flary na obiektywie, oczywiście nie wszystko bo niektóre są interesująca jednak większość nie ma nic wspólnego z tą pseudoplanetą.