Czy Słońce może być portalem do podróży międzygwiezdnych?

Kategorie: 

Wielokrotnie informowaliśmy o dziwnych obiektach obserwowanych w okolicy naszego Słońca. NASA poproszona o wyjaśnienie tych fenomenów stwierdza, że to zwykłe artefakty obrazu i nie należy sobie nimi zawracać głowy. Czyżby?

 

Kolejne nagrania przedstawiające te pojazdy pojawiają się praktycznie codziennie. To nie jest również tak, że stało się to nagle. W Internecie można znaleźć nagrania tych pojazdów nawet z 2007 roku.

 

Wśród ufologów zdania są podzielone. Jedni wierzą, że to zwykłe zakłócenia cyfrowe a drudzy wręcz przeciwnie snują hipotezy, że nie ma dla UFO lepszego miejsca do ukrywania się przed Ziemianami niż okolice Słońca. Dopiero niedawno zaczęto prowadzić obserwacje z wykorzystaniem technik satelitarnych i właśnie z tego powodu pojawił się ten temat, wcześniej byliśmy ślepi.

 

Istnieją też informacje o prowadzeniu obserwacji obiektów znajdujących się w koronie Słońca podczas jego zaćmień. Chińskie obserwatoria nagrały podobno ponad 40 minut materiału filmowego dokumentującego te pojazdy.

 

Ostatnio byliśmy świadkami spektakularnego przelotu przez koronę słoneczną komety Lovejoy. Nikt nie dawał jej szans na przetrwanie a ona wyleciał z drugiej strony i poleciała dalej. Od razu pojawiły się wtedy pytania, czym była ta rzekoma "kometa". Czy to możliwe, że był to jakiś sterowany pojazd?

 

Według niektórych koncepcji Słońce może być wielkim portalem umożliwiającym podróże międzyplanetarne a może i międzygalaktyczne. Według tej teorii praktycznie każdą gwiazdę można by było wykorzystać do podróży niczym gwiezdne wrota. To by tłumaczyło mnogość obiektów i ich różnorodność. Czy to jednak możliwe, że nic do tej pory nie zauważyliśmy? A może Ziemianie dobrze o tym wiedza, co tam zachodzi, ale wiedza ta jest mocno reglamentowana? W tej chwili wszystko jest równie prawdopodobne.

 

Być może wkrótce dowiemy się większej ilości szczegółów na temat poczynionych do tej pory informacji. NASA nabrała wody w usta i chyba tylko zdecydowane działanie Chińczyków może uchylić trochę kulisów tej tajemniczej sprawy.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Andrzej1

Aby skorzystać ze Słońca

Aby skorzystać ze Słońca potrzebny jest odpowiedni pojazd. Nie taki jakie oficjalnie NASA pokazuje. Nie wiem czy mają jeszcze sprawny TR-3B (po ostatnich wypadkach spuł się), jeżeli mieli by takowy sprawny to nim można się udać poprzez "portal" słoneczny. Wiem, że ta informacja może szokować albo powodować śmiech ale to prawda. Ważna informacja (jeżeli takowy pojazd posiadasz) wlot od dołu w osi wirowania. Dla zainteresowanych na początek polecam matematykę wirową i wykłady Rodina http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0KEnN9u81bQ

Portret użytkownika baca

ledwo zmęczylem wywody tego

ledwo zmęczylem wywody tego kolesia - ma bardzo widoczne klopoty z zebraniem mysli, powtarza po kilka razy to samo w kolko - jest to charakterystyczne dla odwykowcow. niemniej jest to kolejny kliniczny przypadek "niedocenionego geniusza" wymyslił cewkę ktora niestety jest tylko na papierze a w praktyce nie dziala, rozgryzl czas ale nie udalo mu sie oczywiscie zbudowac maszyny czasu i tak dalej i te pe.podczas wykladu publicznośc zawzięcie walczyla z sennoscią, slyszalem jakies szelesty i jak szczekaly psy a on niezmordowanie "wyjaśnial" zasady budowy wszechswiata - czyli po prostu lopatologicznie "wbijal" sluchaczom coś co mozna nazwac więź - na przyklad kiedy przeszedl z nimi na ty. to po to aby na koniec u sluchacza wzbudzic poczucie "wdziecznosci" ze ten "jego trud" czyli przekazac podswiadomie im że są mu coś winni i aby po prostu wypisali czek.tania manipulacja taniego cwaniaczkakonkretow, modeli, dowodow ZEROczysty nie skażony nawet sladem potwierdzenia BEŁKOTsorry ale taka jest moja opinia, pozdrawiam

Portret użytkownika ssass

Najmadrzejszy jest ten ktory

Najmadrzejszy jest ten ktory wie ze nic nie wie." Genialne - to chyba prawda ze coraz blizej nam ku wiecznosci Blum 3 , skoro wszystko jest proznia a widzialne jest 1% prozni to kim my jestesmy? Enegria Smile niech juz nadchodzi to co ma nadejsc - byle nie to co ludzie wymysla czyli NWO!

Portret użytkownika Tomek_F

Kopernik sobie jaja robi i

Kopernik sobie jaja robi i dosyć fajnie mu to wyszło, a Wy krytykujecie go i sami jesteście niepoważni myśląc, że chłopak ma takie poglądy. Jesteście tacy oświeceni i otwarci a prostego humoru nie rozumiecie... Żal mi Was.

Portret użytkownika vit

Zyjemy w naprawde

Zyjemy w naprawde niesamowitych czasach i to,ze mozemy swiadomie(nie wszyscy niestety) w nich uczestniczyc jest poteznym skokiem w naszym rozwoju.Skokiem jakiego ludzkosc nie miala od eonów lat.Wieli jednak(jak kopernik powyzej) niestety nie potrafi z tej szansy skorzystac.Co gorsza jesli matka Ziemia im nie pomoże my nie mozemy nic zrobic by ich obudzic !

Portret użytkownika kopernik

Kometa Lovejoy przetrwała bo

Kometa Lovejoy przetrwała bo leciała w nocy i dlatego się nie roztopiła bo słońce nie świeci w nocy. Po drugie zimą temperatury są o wiele niższe. Po trzecie w nocy włączają księżyc, jest on o tyle ważniejszy od słońca bo świeci w nocy gdy jest ciemno. Ludzie mam wiecznie wam wszystko tłumaczyć, wystarczy troche pomyśleć.

Strony