Czy uprowadzenia przez UFO rzeczywiście istnieją?

Kategorie: 

Szaraki, obcy, którzy uprowadzają ludzi podobno robią na swoich ofiarach wyrafinowane badania. Tylko po co to robią? Być może mają problemy ze swoją rasą, mogą pobierać od nas kod genetyczny? Może chcą się dowiedzieć kim jesteśmy, jak bardzo się różnimy od nich, albo wręcz przeciwnie badają co wyszło z ich eksperymentu sprzed lat.

 

Według informacji jakie pochodzą od ludzi, którzy twierdza, ze zostali porwani przez UFO prowadzono na nich skomplikowane eksperymenty medyczne. Wiele z nich mogło być robionych w celu sprawdzenia tego jak funkcjonują nasze organizmy. Być może sa to istoty, diabły, które znane są z podań ludowych. Mogą być upadłymi aniołami lub demonami. Hipotez jest bardzo wiele.

 

Powyżej zamieszczam fragment filmu o ludziach porwanych przez Szaraków i wprowadzanych w regresję hipnozy. Można oczywiście zdeprecjonowac to twierdząc, że hipnoza sama w sobie jest metoda dyskwalifikującą powage badania.

Oto nagranie podobno wykonne w 1997 roku. Koło domu pewnej rodziny wylądował statek, jeden z chłopaków nakręcił to zdarzenie. W ich domu zrobił się istny horror. Film wygląda na autentyczny, radzę nie oglądać w nocy bo można się nieźle przestraszyć.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Artur_flyer

Tak. Ale wygląda super. Można

Tak. Ale wygląda super. Można się wystraszyć. Polecam obejrzeć cały film. Pod koniec jest pokazane jak szaraki wlazły do domu. A rodzina siedziała przy stole, i jak ich zobaczyli to zaczęli się drzeć w niebogłosy, naprawdę bardzo prawdziwie to wyglądało. Niesamowite, można się wczuć i wystraszyć  nieźle.

Portret użytkownika Roobaczkowa

Jak można wytłumaczyć to, że

Jak można wytłumaczyć to, że ,,kamerzysta" najpierw biegł w panice ile sił w nogach, a zaraz po wejściu do domu tak sprawnie filmował otoczenie? Nawet ręka mu się nie trzęsła. Mi zawsze się trzęsie gdy jestem zmęczona i obraz jest zamazany. Tu nawet obraz ,,nie podskakuje". Nie zauważyłam momentu przekazania kamery innemu człowiekowi. A kiedyś kamerki nie były tak lekkie jak dzisiaj więc sprawa powinna być jeszcze trudniejsza. Też nie położył kamery na meblach, bo jest ona tak ustawiana, by cały czas byla nakierowywana na ludzi. Sceny domowe są nakręcone zbyt profesionalnie jak na oryginalne nagranie.  

Portret użytkownika Homo sapiens

Nie chodzi o średniowiecze

Nie chodzi o średniowiecze tylko o to iż są to byty także duchowe ! A jeśli duchowe to trzeba się zwracać do Nadistoty Niebiańskiej jeżeli jest taka potrzeba !
Jak już wielokrotnie pisałem moja teoria się zgadza z tym co twierdzi Chuck Missler w jego filmie "Powrót Nephilim"
http://www.youtube.com/watch?v=AJTwj33-F8o&feature=relmfu
 
Przedstawiam tu dowody na porwania ufo i wszczepianie implantów !
 
Dr Roger Leir – jedyny na świecie lekarz zajmujących się usuwaniem tzw. implantów.
Szesnasta operacja przeprowadzona została w kwietniu 2010 r. na mężczyźnie, który twierdził, że został uprowadzony przez obcych. Nazwijmy go fikcyjnym imieniem Ron.
Oba implanty były „podłączone” do systemu nerwowego mężczyzn poprzez nerwy ruchowe. W przypadku implantu Rona ich zwoje w pobliżu implantu zostały zobrazowane pod mikroskopem tuż po usunięciu.

Obecność nanorurek węglowych: Analiza wykazała istnienie nanorurek węglowych w obu implantach. Ponadto ich analiza przy pomocy elektronowego mikroskopu skaningowego (SEM) wykazała istnienie struktur przypominających druciki o średnicy 10 mikrometrów. W obu przypadkach stanowią one główne połączenie elektryczne do urządzeń.
W przeciwieństwie do pierwszego implantu, obiekt usunięty z ciała Rona miał bardziej jednolitą strukturę. Był również niezwykle twardy i nie dało się go rozpołowić nożem, brzytwą ani obcęgami. Ponieważ analiza wnętrza obiektu przy pomocy SEM wymagała jego rozczłonkowania, wykorzystano w tym celu specjalną maszynę przemysłową, jednak i ona nie była w stanie go przeciąć. Warsztat, gdzie przeprowadzono tą operację ocenił twardość materiału, z którego wykonano implant na najwyższą w skali Rockwella.

Obiekt zabrano następnie do laboratorium laserowego, gdzie próbowano przeciąć go przy pomocy lasera pulsacyjnego o dużej mocy.

Inne właściwości: Oba obiekty otoczone były polem magnetycznym o wartości ok. 10 mGaussów i emitowały sygnały radiowe. Implant Rona nie zawsze był aktywny. W ciałach innych osób sygnały te były często trudne do wychwycenia. Po rozczłonkowaniu części obiektów dopasowywały się do siebie „automatycznie", co działo się być może dzięki emitowanemu przez nie polu magnetycznemu. 
 
JOHN: OPERACJA NUMER 15
John przeszedł zabieg usunięcia implantu bardzo dobrze. Jedną z cech, która odróżniała go od innych tego typu zabiegów było to, że w czasie usuwania obiekt zaczął się rozpadać, przez co zmuszeni byliśmy wyjmować go we fragmentach
Oprócz tego pojawiło się jeszcze jedno odchylenie od normy. Jakieś 48 godzin po zabiegu, wyjmowałem z chłodziarki plastikowy pojemnik z kawałkami implantu. Pojemnik wyglądał całkiem normalnie. Wstrząsnąłem znajdującymi się w środku kawałkami metalu, po czym zaobserwowałem niespotykane dotąd zjawisko. Fragmenty implantu zaczęły się powoli „reorganizować” na dnie pojemnika, przybierając najwyraźniej w pierwotny kształt (sprzed chirurgicznego usunięcia). Zostało to zarejestrowane na nagraniu i nie znam innego przypadku, w którym doszłoby do czegoś podobnego. Brak tu również jakichkolwiek racjonalnych wyjaśnień.

Analiza tkanki otaczającej obiekt nie wykazała jakichkolwiek zmian zapalnych i podobnie, jak w innych przypadkach, zaobserwowano u Johna wrośnięcie włókiem nerwowych w implant.
 
reszta szokujących badań drLeira  tu:
http://infra.org.pl/fenomen-ufo/ufo-fenomeny-i-fakty/1057-implanty-spod-noa.html
 
Filmy do obejrzenia
Dr. Leir
UFOTV: Scientific Study of Alien Implants - Full
http://www.youtube.com/watch?v=ux_Zkqc79gA
Alien Implants - Special Update - Dr. Roger Leir LIVE
http://www.youtube.com/watch?v=ybPaGerF0TU

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony