Czym jest tajemnicza czternastomilowa struktura na Antarktydzie?

Kategorie: 

Na Antarktydzie dzięki Google odkryto „ukrytą strukturę”, liczącą 14 mil długości. Jej tajemnica inspiruje Internautów do stawiania różnych hipotez.

 

Widziana w głębi kontynentu w Google Earth „biała struktura”, wywołała wiele spekulacji. Niektórzy uważają, że to jakiś rząd lub rządy ukryły stację badawczą, a inni twierdzą, że to UFO zakleszczone w lodzie. Wowforreel instruuje na filmie, opublikowanym na YB, jak znaleźć to miejsce w aplikacji internetowej Google Earth.

„To miejsce jest tak ogromne, że nie można go przegapić nawet z kosmosu. Przeszukałem cały kontynent i nie znalazłem nic podobnego” – opowiada narrator nagrania i dodaje: „Wygląda na to, że ktoś próbuje coś przed nami ukryć."

Film opublikowano po raz pierwszy w 2012 roku, ale wciąż trwa żywa dyskusja wokół poruszanego tematu.

Julie Haynes, komentująca film, napisała: „Czy zauważyliście prostokątny ślad tej struktury? To tak, jakby coś ją rozciągało”

Z kolei Brett Haynes dodał: „Minęło więcej niż dwa lata i nadal to jest. Coś przed nami ukrywają".

A ktoś, ukrywający się pod pseudonimem Bonnie, komentuje: „To obiekt rządowy. Może poprosili Google, aby tuszować sprawę. To chyba jakiś tajemniczy ośrodek badawczy”.

Oszałamiająca zagadka tajemniczej struktury na Antarktydzie nie została jeszcze rozwikłana.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika lolek

antarktyda to NOWA SZWABIA

antarktyda to NOWA SZWABIA ukrywana przed naszymi oczami, tam byli zolnierze niemieccy skumali sie z demonami szatana i knuja przeciw ludziom swiata w celu zgladzenia nas w wiekszosci! usa rosja chiny watykan zydzi--- ILUMINACI  to czesc spisku przeciw nam--- PLASKA ZIEMIA tlumaczy wszystko co sie obecnie dzieje przeciw ludziom! karmia nas bajkami o czyms co ma nas wyzwolic z kosmosu a prawda jest INNA i zwiazana TYLKO z naszym tworca, Bogiem Jechowa! klam jaki nam zadaja jest gigantyczny!!!! logika mowi jedno--- COS tam jest i jest przeciw nam! usa watykan rosja tam lataja i wiedza dokladnie wszystko ale oklamuja nas!!! prawdopodobnie sa tam chodowane chybrydy ludzkie do wojny z calym swiatem pod sztandarem szatana!!! czy nie czujecie ze cos nadchodzi? czujemy ze swiat nie jest taki jak chcemy! ze zyjemy jak w obozie i nie mamy radosci z zycia! ze smierc nie jest planem Boga dla nas bo to bez sensu zeby nas stworzyl po to zebysmy umierali! BEZSENS! czytajcie o plaskiej ziemi i planie iluminackiej zarazy slug szatana przeciw ludziom

Portret użytkownika Terchawk1024

Jak widać NWO wybudowalo

Jak widać NWO wybudowalo sobie baze dla siebie i swoich poplecznikow + rodziny na wypadek gdy wywołane przez nich wojny i konflikty wymknęły się spod kontroli.
Tak ciężko to rozkmić światu? Jak widac...To edukować się...
 

Portret użytkownika MilenianSODU

Sprawdź sobie na Google Earth

Sprawdź sobie na Google Earth, na Maps rzeczywiście widać zwykłą wodę ale po wejscu w te koordynaty na Google Earth jest dziwny ok. 10 milowy czarny prostokąt równo odcięty od terenu

-76.20715867539977, 168.4722670267361

Portret użytkownika zxc

Pracowałem tam w grupie

Pracowałem tam w grupie instalatorów elektrycznych, zatrudniony byłem poprzez norweską firmę, bo mieszkam w Norwegii. Tam jest szykowane na moj gust miasto na 500.000 - 600.000 ludzi. Są obiekty użteczności publicznej jak np. kino.  Każdego dnia przebywa tam około 30.000 robotników z całego świata. Jednyna rzecz która mnie zdziwiła, to to, że nie można było z sobą zabrać żadnego aparatu fotograficznego, ani tel. kom. Internet jest i można z niego korzystać - łacza są w 100% cenzurowane. Przed wyjazdem podpisałem zobowiązanie że nie ujawnie przy czym pracowałem i jaka była moja rola. Nic więcej nie można mi powiedzieć.

Portret użytkownika pasjonat

te tereny zielone w Szwabii

te tereny zielone w Szwabii to ile km od pokrywa lodowa ?
skoro spodki byly wyposazone w karabiny konwencjonalne to przez  kabin byla by dekompresja - skoro nie ...to na kiego ch... wstawiano tam okna i nitowane blachy ?

Myślę, więc jestem...

Strony