Czym jest tajemnicza czternastomilowa struktura na Antarktydzie?

Kategorie: 

Na Antarktydzie dzięki Google odkryto „ukrytą strukturę”, liczącą 14 mil długości. Jej tajemnica inspiruje Internautów do stawiania różnych hipotez.

 

Widziana w głębi kontynentu w Google Earth „biała struktura”, wywołała wiele spekulacji. Niektórzy uważają, że to jakiś rząd lub rządy ukryły stację badawczą, a inni twierdzą, że to UFO zakleszczone w lodzie. Wowforreel instruuje na filmie, opublikowanym na YB, jak znaleźć to miejsce w aplikacji internetowej Google Earth.

„To miejsce jest tak ogromne, że nie można go przegapić nawet z kosmosu. Przeszukałem cały kontynent i nie znalazłem nic podobnego” – opowiada narrator nagrania i dodaje: „Wygląda na to, że ktoś próbuje coś przed nami ukryć."

Film opublikowano po raz pierwszy w 2012 roku, ale wciąż trwa żywa dyskusja wokół poruszanego tematu.

Julie Haynes, komentująca film, napisała: „Czy zauważyliście prostokątny ślad tej struktury? To tak, jakby coś ją rozciągało”

Z kolei Brett Haynes dodał: „Minęło więcej niż dwa lata i nadal to jest. Coś przed nami ukrywają".

A ktoś, ukrywający się pod pseudonimem Bonnie, komentuje: „To obiekt rządowy. Może poprosili Google, aby tuszować sprawę. To chyba jakiś tajemniczy ośrodek badawczy”.

Oszałamiająca zagadka tajemniczej struktury na Antarktydzie nie została jeszcze rozwikłana.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika lolek

antarktyda to NOWA SZWABIA

antarktyda to NOWA SZWABIA ukrywana przed naszymi oczami, tam byli zolnierze niemieccy skumali sie z demonami szatana i knuja przeciw ludziom swiata w celu zgladzenia nas w wiekszosci! usa rosja chiny watykan zydzi--- ILUMINACI  to czesc spisku przeciw nam--- PLASKA ZIEMIA tlumaczy wszystko co sie obecnie dzieje przeciw ludziom! karmia nas bajkami o czyms co ma nas wyzwolic z kosmosu a prawda jest INNA i zwiazana TYLKO z naszym tworca, Bogiem Jechowa! klam jaki nam zadaja jest gigantyczny!!!! logika mowi jedno--- COS tam jest i jest przeciw nam! usa watykan rosja tam lataja i wiedza dokladnie wszystko ale oklamuja nas!!! prawdopodobnie sa tam chodowane chybrydy ludzkie do wojny z calym swiatem pod sztandarem szatana!!! czy nie czujecie ze cos nadchodzi? czujemy ze swiat nie jest taki jak chcemy! ze zyjemy jak w obozie i nie mamy radosci z zycia! ze smierc nie jest planem Boga dla nas bo to bez sensu zeby nas stworzyl po to zebysmy umierali! BEZSENS! czytajcie o plaskiej ziemi i planie iluminackiej zarazy slug szatana przeciw ludziom

Portret użytkownika Terchawk1024

Jak widać NWO wybudowalo

Jak widać NWO wybudowalo sobie baze dla siebie i swoich poplecznikow + rodziny na wypadek gdy wywołane przez nich wojny i konflikty wymknęły się spod kontroli.
Tak ciężko to rozkmić światu? Jak widac...To edukować się...
 

Portret użytkownika zxc

Pracowałem tam w grupie

Pracowałem tam w grupie instalatorów elektrycznych, zatrudniony byłem poprzez norweską firmę, bo mieszkam w Norwegii. Tam jest szykowane na moj gust miasto na 500.000 - 600.000 ludzi. Są obiekty użteczności publicznej jak np. kino.  Każdego dnia przebywa tam około 30.000 robotników z całego świata. Jednyna rzecz która mnie zdziwiła, to to, że nie można było z sobą zabrać żadnego aparatu fotograficznego, ani tel. kom. Internet jest i można z niego korzystać - łacza są w 100% cenzurowane. Przed wyjazdem podpisałem zobowiązanie że nie ujawnie przy czym pracowałem i jaka była moja rola. Nic więcej nie można mi powiedzieć.

Portret użytkownika pasjonat

te tereny zielone w Szwabii

te tereny zielone w Szwabii to ile km od pokrywa lodowa ?
skoro spodki byly wyposazone w karabiny konwencjonalne to przez  kabin byla by dekompresja - skoro nie ...to na kiego ch... wstawiano tam okna i nitowane blachy ?

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika awa

czy ktoś

czy ktoś wyjaśni?
przeglądając google maps Ocean Atlantycki, trawiłam na dziwną gwiazdę sześcioramienną - tzw. symbol Salomona (woda i ogień, dobro i zło, przekazywanie życia)
wpiszcie lokalizację: 60.434344, -62.195106

Portret użytkownika stolec z polski

Nawigacja działa na tej samej

Nawigacja działa na tej samej zasadzie co telefony nie ma zadnych satelitow juz podczas II wojny działały systemy nawigacyjna Decca tylko z kad satelity 80 lat temu okłamuja nas w kazdej dziedzinie o kształcie i historii ziemi o lotach w kosmos o ewolucji wielkim wybochu itd.

Portret użytkownika Cabaj

 Czas przedstawić paradoks

 Czas przedstawić paradoks stworzenia. 1.Skoro "Bóg" stworzył wszechświat to czemu nie stworzył go wcześniej? 2. Skoro "Bóg" stworzył wszystko więc musiał stworzyć czas.Wiec jeśli mówimy tu od kiedy istniał "Bóg" odpowiedź jest jedna... Nigdy! Gdyż nie znajdziemy "Boga" na lini czasu wszechświata. 3. "Bóg" tworząc czas stał się jego więźniem gdyż czasu nie można zatrzymać."Bóg" wiec nie jest wszechmogący nawet jesli zniszczy cały wszechświat, to zawsze będzie prawdziwe stwierdzenie że wszechświat kiedyś istniał. Architekt jest tylko niepotrzebnym założeniem wynikającym z niewiedzy a współcześni fizycy potrafią wyjaśnić powstanie wszechświata bez cudu, a nawet powstaje ciekawa teoria która mówi, że wszechświat = 0...
 Uważanie np że szatan popycha ludzi do złego to jest parodia bo to ludzie są źli, mają tak ukształtowana psychikę jeśli ktoś jest bardzo zły i krzywdzi innych powinien za to ponieść karę za życia bo "piekło" w ogóle nie istnieje.

Portret użytkownika jaa

kiedyś był taki program,

kiedyś był taki program, chyba radiowy, o tematyce typu ufo, cywilizacje z przeszłości, Bóg itp. Nie pamiętam nazwy, ale pewnie ktoś wie. Możliwe, że coś jak ta strona Nautilus. Była tam chyba kiedyś taka audycja o tym, że "BÓG" zanim stworzył świat to miał dylemat, bo nie wiedział na pewno czy potrafi stworzyć świat w którym mógłby się sprawdzić. Bo co stwarzał, to było doskonałe więc nie miał z tymi światami żadnego problemu i nie był pewny tego, czy w "złym" świecie też by okazał się, on, ten "BÓG", doskonały. Zatem, podobno, stworzył świat niedoskonały i zamknął się w nim żeby móc się sprawdzić w takich warunkach. I, niestety, ale chyba stworzył na tyle silne, czyli doskonałe zabezpiecznia tego "wadliwego" świata, że niee umie sobie z nimi, póki co, poradzić. I tak się tu mota, bo nie może się stąd wydostać. Mogłem coś pomylić, bo to chyba było w latach 90.tych, ta audycja.

Portret użytkownika gość1989

Największym paradoksem

Największym paradoksem dotyczącym Boga jest paradoks, że niektórzy ludzie (a może nawet większość) są w stanie sądzić, że wszystko jesteśmy, jako ludzkość, gotowi zrozumieć już tu i teraz. Pozdrawiam i zachęcam do głębszych refleksji.

Portret użytkownika Nieważny

 pasjonacie nie ma co się

 pasjonacie nie ma co się rozbiegac bo wszyscy tu po części opowiadamy o bajkach...i weżmy z brzegu chocby klasykę gatunku ...Kubusia Puchatka, gdzie wszyscy fajnie się mają, gdzie...w stumilowym lesie. pozdro,

Portret użytkownika lipka

Po jakiego grzyba tą

Po jakiego grzyba tą tajemniczą zagadkę rozwikływać, już wszystko rozwikłane a trzeba by zostawić coś nierozwikłanego potomnym, niech mają jakąś zagadkę do zbadania.

Portret użytkownika Tylik

Znany świat jest o wiele

Znany świat jest o wiele mniejszy niż ten jeszce niepoznany, cała nasza wiedza jest tak mała, jak główka od szpilki, więc nie powinno nas dziwić pojawienie się czegoś dla nas niezrozumiałęgo.

Portret użytkownika nobody

Wybacz, ale ktoś kto pisze i

Wybacz, ale ktoś kto pisze i tym samym twierdzi, że "...już wszystko rozwikłane..." nie jest osobą "bystrą intelektualnie".
Pozwól, że podrzuce Ci temat dość trywialny, ale na Twoje możliwości może Cie przerosnąć... Otóż zbliżają się świeta "Bożego Narodzenia", które większość tak uwielbia i wyczekuje z utęsknieniem. Zastanów się proszę czym tak naprawde są, bo z całą pwenością nie są kolejną rocznicą narodzin zbawiciela. Widzisz, podług wiedzy przekazywanej przez kościół katolicki, i nietylko, Jezus musialby narodzić się albo miesiąc albo 12 miesiący po poczęciu, co raczej nie jest możliwe wg ogólnie przyjętych norm biologii. W takim razie gdzie jest "pies pogrzebany"? Jak się przekonałaś/łeś jest jeszcze coś co ani świat nauki ani Ty również nie odkryłaś/łeś, tak oczywistej tajemnicy. A zapewniam Cię jest ich o wiele, wiele więcej.
Życzę owocnych poszukiwań i trafnych wniosków. Podumaj proszę i następnym razem zanim coś napiszesz/powiesz zastanów się czy aby nie ukażesz swojego kalectwa.

Portret użytkownika H.R.

Data 25 grudnia wg. obecnie

Data 25 grudnia wg. obecnie używanego kalwndarza, to data narodzin boga Mitry, wcześniej znanego pod imieniem Tammuz w Mezopotamii. Żydo-kościół ukradł tę datę, jak i samą osobę boga Mitry i przerobił na swojego Joszue, niesłusznie przechrzczonego potem na Jesus. Przechrzczono go, ponieważ u Nordyków w Europie, ściślej, u Celtów kontynentalnych, czyli galijskich, bóg Jesus miał dokładnie taki sam "zakres uprawnień" i przebieg żywota, jak żydo-katolicki Joszue. Przeróba na Jesusa była po to, aby łatwiej podszyć się z nową "wiarą" pod znanego na północy boga, twierdząc ludowi, że to ten sam bóg, więc cóż szkodzi chodzić do kościoła??? Jak widać po historii i po czasach współczesnych, jednak szkodzi i to bardzo dużo szkodzi.

Portret użytkownika xawery qwerty

"miesiąc albo 12 miesięcy po

"miesiąc albo 12 miesięcy po poczęciu"?????????? Przecież od 25 marca do 25 grudnia jest dokładnie 9 miesięcy (Od Wcielenia do Narodzenia). Podobnie jest w kalendarzu świąt katolickich, gdy chodzi o jego Matkę: od 8 grudnia do 8 września dokładnie 9 miesięcy (od Poczęcia do Narodzin). Czyżby znowu ktoś pomylił Syna z Matką? Akurat te święta wpisano w kalendarz kościelny właśnie mając na uwadze... normy biologiczne :))))))))))

Portret użytkownika eKolo

Odpowiedź nie związana z

Odpowiedź nie związana z tematem artykułu ale tak dla przyliżenia tematu świąt. Święta kościelne są nałożone na święta słowiańskie bo inaczej by się nie przyjęły w Słowiańskiej kulturze. I tak: Boże Narodzenie przypada w przesilenie zimowe zwane w Słowian Szczodrymi Godami, Wielkanoc - pierwsza niedziela po pełni księżyca następującej po przesileniu wiosennym (tutaj kłania się kalendarz żydowski który bazuje na  kalendarzu lunarnym i stąd ta pełnia), wigilia św. Jana czyli Noc Świętojańska to dawne święto Kupały czyli Kupalnocka. Nie wiem czy jest jakieś święto kościelna na przesilenie jesienne ale do dzisiaj zachowała się przecież tradycja Dożynek. Zresztą jest cała masa innych świąt kościelnych które maskują tradycje a nawet magiczne obrzędy Słowian (np. okadzanie dymem, dzwonienie dzwonkami czy kołatkami, zbieranie ziół na Matki Boskiej Zielnej, odwiedzanie grobów 1.11., itp...). Nie bójmy się własnego pochodzenia! Ostatnio Wielki Prezes stwierdził, że "nie ma Polski bez kościoła" ale to przecież tylko wielka ściema abyśmy nie podnosili dumnie naszych słowiańskich głów tylko tłukli się w pierś mantrując "moja wina...". Tak jest wygodniej rządzącym aby trzymać naród w nieświadomości bo można im wmówić każdą bzdurę. Z całego serca życzę wszystkim samodzielnego myślenia  Smile