Dalajlama wezwał, aby się przygotować na spotkanie z obcymi

Kategorie: 

Zaproszony na Uniwersytet w Portland tybetański przywódca wygłosił przemówienie, w którym opowiadał na temat wszechświata i miejsca w nim człowieka. Ku zaskoczeniu słuchaczy cześć jego wypowiedzi dotyczyła istot pozaziemskich.

 

Zwykle tematyka taka nie gości na oficjalnych spotkaniach, dlatego to, co mówił Dalajlama jest co najmniej zaskakujące. Stwierdził on, że wielkie spotkanie z pozaziemska cywilizacją nie jest daleko. Lama zachęcał studentów, aby przygotowali się do tego momentu.

 

"Wkrótce będziemy podejmowali gości z innej galaktyki. Są to takie same osoby. Może mają nieco inny wygląd, ale w rzeczywistości są tacy jak my. To są czujące istoty. Musimy zrozumieć, że obcy są istotami, które czują w taki sam sposób jak my, nawet jeśli różnią się wyglądem" - powiedział Dalajlama

To interesujące, że Dalajlama zakłada, iż istoty te są jednocześnie różne od nas i tak podobne. Można podejrzewać, że obcy, gdy już się pojawią, będą na tyle różni od nas, że mogą nawet budzić odrazę. Gdyby doszło do pierwszego kontaktu nic już nie będzie takie jak dawniej. Bez wątpienia dzień ten zostanie zapamiętany, jako data graniczna dla ludzkości, która już zawsze będzie wyznaczała czas przed i po jego wystąpieniu.

 

Spotkanie z przedstawicielami obcej cywilizacji może zmienić wszystko. Realny byłby zarówno scenariusz zakładający wielki rozwój naszego społeczeństwa osiągnięty dzięki technologii obcych, jak i tragiczne zniewolenie i podbój całej planety. Na szczęście nikt nie wie na razie, kiedy może dojść do pierwszego kontaktu, ale pozostaje mieć nadzieje, że ludzkość będzie na to gotowa.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika ghost face killah

Od stuleci ludzie wieżá w

Od stuleci ludzie wieżá w boga chociaż nikt go nie widział a jednak stawiajá mu świátynie i umierajá za niego to jest dopiero rebus Smile i wièkszość ma problem wyobrazić sobie,że w tak ogromnym wszechświecie jest inna cywilizacja.Ludzie nie przestaná mnie zadziwiać Wink

Portret użytkownika Ernest Hemingawy

Myślę, że cała ta walka ze

Myślę, że cała ta walka ze złem i mowy o dniach ostatnich - jeżeli przyjdą to będą wyglądać tak jak teraz wszystko się dzieje - jest mnóstwo chaosu w internecie, liczne teorie spiskowe mają na celu wywoływanie głębokich mysli wśród rzeszy ludzi - myśl - im więcej ktoś o czymś myśli tym bardziej drąży i drąży temat.....aż w końcu staję się to jego obsesją, i potem takim człowiekiem łatwiutko jest manipulować - potem można mu wmówić wszystko..Dzisiaj dzięki mediom i internetowi jesteśmy niestety narażeni na niezliczone ataki na nasze umysły.Ktoś kto nawet zna podstawy psychologii może w to wpaść. Dlaczego nie mamy takich zajęć w szkołach jak Psychologia, Filozofia, Etyka? Bo mamy własnie być tacy wiarołomni.
 
Nawiązując do tematu - myślę, że Zło tego świata czyli Upadli Aniołowie (1/3 całych zastępów niebieskichwedług Biblii) wraz z naczlnym Diabłem mogą przybrać formę cielesną i wmówić nam wszystkim ludziom że są przybyszami z kosmosu, są intelignetniejszymi osobami (bo to prawda - aniołowie choć upadli - byli po Bogu najinteligentiejszymi istotami) mogą zainicjować właśnie taki sposób Armageddonu......już widzę, te tłumy które by im uwierzyły, że świat jest taki i taki.
Ciekawskich odsyłam do Ks. Rodzaju, do wszelkiego opisu świata przedpotopowego - kiedy to właśnie upadli aniołowie będąc Gigantami uczyli ludzi różnych rzeczy, dodatkowo najlepiej opisaną (obok Bibli) wersją tamtego świata jest Manuskrytp: Księga Henocha. Zacznijcie wierzyć przez pryzmat wiary a odkryjecie prawdę która jest dla was zaślepiana jakimiś stworzeniami z innych światów i wymiarów. Może są planety podobne do Ziemi, ale aby były tam takie podobne warunki jak na Ziemi to bardzo, bardzo małe prawdopodobieństwo - spójrzmy na jeden przykład, wystarczy że Ziemia byłaby kilka kilometrów bliżej lub dalej od słońca a niemożliwe byłoby na niej życie, wystarczy że atmosfera byłaby kilka centymetrów grubsza lub cieńsza, a fale UV by nas pozabijały takich przykładów są miliony. Dodam więcej, nawet jeśli byłyby warunki podobne do Ziemi i zaistniało by życie to spójrzcie, jest tyle milionów i tyle było milionów gatunków zwięrząt na Ziemi w całej historii i  żaden gatunek poza człowiekiem nie zaczął używać rozumu. Od zwięrząt różnimy się wieloma aspektami, z religijnego punktu dodatkowym atutem jest DUSZA ludzka, Sumienie......Reasumując aby gdzieś we Wszechświecie istniało życie to prawdopodobieństwo jest NIEREALNE.

Portret użytkownika szaku90

Nauczcie się angielskiego, bo

Nauczcie się angielskiego, bo nic takiego nie zostało tam powiedziane. Dalajlama mówi o EWENTUALNYM spotkaniu z obcymi oraz ma to bardziej funkcję alegorii do kontaktów międzyludzkich. Mamy skłonności do separacji i postrzegania innej osoby jako coś innego niż my. Tak, więc przestańcie dorabiać teorie do swojej wersji wydarzeń i robić w konia czytelników oraz siebie (jak to nie jest robione umyślnie).

Portret użytkownika Stop NWO

Projekt BLUE BEAM – planowany

Projekt BLUE BEAM – planowany przekręt wszechczasów
Projekt BLUE BEAM jest tajnym programem wykorzystującym obrazy o charakterze religijnym do stworzenia holograficznej prezentacji na niewyobrażalną wręcz skalę. Forma holografii przypominać może telewizję dostarczającą wrażeń wizualnych, bez potrzeby wykorzystywania jakiegokolwiek odbiornika. Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwoli na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę sprawiając, że ludzie usłyszą w sobie “głos Boga” i zobaczą go ponad swoimi głowami na niebie. Czy teraz już łapiecie czym w istocie będzie „fałszywe przyjście Chrystusa” i powrót fałszywych „bogów”?

Już w połowie lat 90-tych w środowiskach wojskowych i naukowych zaczęło roić się od plotek i spekulacji na temat dziwnej serii naukowych programów testowych. Jeden z tych programów nazywa się HAARP (o tym w szerzej w innym artykule), inny nazwano Projektem BLUE BEAM. Okazuje się, że rząd lub raczej „rząd cieni” – prawdziwi władcy tego świata -  stworzyli broń, która nie tyle jest groźna dla ludzkiej fizyczności, ale stanowi zagrożenie dla ludzkiego umysłu. Projekt BLUE BEAM stanowi jeden z programów, który może mieć poważny wpływ na wartości moralne konkretnej osoby i na jej zdrowie psychiczne. Jedną z wielu możliwych zastosowań broni HAARP jest zdolność do projekcji obrazów w olbrzymiej skali na niebie, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że technika ta ma wykorzystywać sygnały, które mają bezpośredni wpływ na ludzki umysł w taki sposób, że nawet osoby niewidome będą mogły “zobaczyć” hologram! W ramach projektu BLUE BEAM możliwe ma być także przesyłanie dźwięku bezpośrednio do głowy człowieka, w procesie, w którym nasze uszy nie biorą udziału – dźwięk ma docierać bezpośrednio do mózgu w postaci impulsów elektrycznych. Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwoli na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę. Jednym słowem projekt ten sprawi, że ludzie usłyszą w sobie “głos Boga” i zobaczą go ponad swoimi głowami na niebie! I z całą pewnością ogromna większość z nich uwierzy w boski charakter tego „cudu”…

Dla bardzo wielu przeciętnych zjadaczy chleba wspomnienie o podobnej skrytej działalności władz wydaje się kompletnie szalone i nierealne. Na tym właśnie to wszystko bazuje – „przecież oni by nie mogli zrobić takich okropności” – myśli wielu. Ano niestety mogą, robili, robią i będą robić coraz gorsze rzeczy. Dzięki projektowi BLUE BEAM wizja jednego światowego porządku stanie się bardzo realna, a oto właśnie iluminatom chodzi. Projekt BLUE BEAM ma składać się z 4 głównych części, których realizacja ma ostatecznie doprowadzić do wprowadzenia nowej globalnej religii z jednym globalnym przywódcą. Jeden świat, jedna religia, jeden Bóg i jeden światowy rząd. Bez globalnej religii dyktatura nie jest możliwa, tak samo jak bez uniwersalnej wiary, nowy porządek świata nigdy nie nastąpi, to dlatego projekt BLUE BEAM jest tak ściśle trzymany w tajemnicy przed nami.
 
ETAP 1 – Fałszywe Odkrycia i rewizja prawd religijnych

Pierwszy z czterech kroków programu BLUE BEAM dotyczy rewolucji w obecnej wiedzy archeologicznej. Osiągnie się to poprzez przygotowanie i sztuczne wytworzenie trzęsień ziemi w ściśle określonych miejscach na planecie, w skutek czego nastąpią nowe odkrycia archeologiczne. Ukażą one wszystkim ludziom, że wszystkie doktryny religijne są oparte na zupełnie fałszywych tezach. Spreparowanie tych informacji zostanie wykorzystane w taki sposób, aby wszystkie narody zrozumiały, że ich religie zostały źle zrozumiane i przez wieki były błędnie interpretowane. Wywołanie trzęsień ziemi pozwoli dotrzeć do ukrytych obecnie obszarów wiedzy, które zdyskredytują obecne doktryny religijne. To pierwszy krok planu – zniszczenie obecnych wierzeń Chrześcijaństwa czy Islamu na planecie przy wykorzystaniu fałszywych “dowodów” z przeszłości. Być może zostanie ‘odkryta’ Arka Przymierza i to, co zostanie ‘znalezione’ w Arce będzie dowodem na to, że świat mylił się w swoich wierzeniach religijnych? A może nowe zapiski samego Chrystusa mówiące o zupełnie innych prawdach niż te, które znamy? Możliwości
jest wiele.
 
ETAP 2 – Wielkie Przedstawienie
Krok drugi projektu BLUE BEAM już doszczętnie unicestwić obecne wartości religijne. Rozpocznie się gigantyczne “widowisko kosmiczne” z trójwymiarowymi optycznymi hologramami i dźwiękiem. Projekcja laserowa wielorakich obrazów obejmie dosłownie każdy zakątek świata w tym samym dokładnie czasie. Każdy otrzyma jednak nieco inny obraz, zgodnie z dominującą regionalną czy narodową kulturą – tak aby każdy zaakceptował to co widzi. Dźwięki – głos “Boga” rozlegać się będą w bezpośrednio w umysłach ludzi we wszystkich językach. Obecna technologia pozwala już na takie cuda. Obrazy zostaną przesłane przez satelity, które wezmą udział w projekcji, mającej miejsce na tzw. warstwie sodowej ziemskiej mezosfery, czyli około 90km nad ziemią. Warstwa sodowa (z ang. “Sodium Layer”) znajduje się w obrębie mezosfery i składa się z nie zjonizowanych atomów sodu. Grubość tej warstwy to około 5km. W procesie projekcji wezmą udział komputery, które skoordynują pracę satelitów. Holograficzne obrazy oparte będą na niemal identycznych sygnałach jak te wykorzystywane do produkcji obrazu lub hologramu o głębokiej perspektywie z wykorzystaniem fal akustycznych ELF, VLF i LF i zjawisk optycznych. Tak więc skutkiem tych wyreżyserowanych pokazów będzie ukazanie światu nowego “Chrystusa” – mesjasza, dla natychmiastowego wprowadzenia nowej światowej religii. Forma przekazów – szokująca i niezwykła, wobec niczego niespodziewającego się świata sprawi, że kłamstwo stanie się prawdą. Zakładam się o wszystko, że 90% ludzi padnie na kolana i w pierwszej fazie tych wydarzeń nie będzie nic podejrzewać. Może później z biegiem czasu ludzie pójdą po rozum do głowy – oby! Dlatego trzeba właśnie o tym wszystkich informować, by być przygotowanym i ustrzec się największego oszustwa w dziejach Ziemi. Będzie to naprawdę diabelsko przebiegła sztuczka mająca wmówić ludzkości wypełnianie się przepowiedni starożytnych kultur czy wierzeń o “ponownym przyjściu mesjasza” czy “apokalipsie”.
 
ETAP 3 – Elektroniczna telepatia i sztuczne myśli
 
Kolejny krok projektu BLUE BEAM to tzw. elektroniczna telepatia przy wykorzystaniu fal ELF, VLF i LF, które mają penetrować ludzie umysły i oddziaływać, a także interferować z naturalnymi myślami człowieka. Fale ELF (z ang. Extremely Low Frequency – skrajnie mała częstotliwość) należą do zakresu fal radiowych o częstotliwości od 3 do 30Hz i długości od 10-100 tys. km. Wykorzystywane są powszechnie przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych do łączności z zanurzonymi okrętami podwodnymi. Fale ELF budzą kontrowersje, gdyż znane jest ich niezwykłe oddziaływanie na ludzki mózg. Badania przeprowadzone na zakresie fal o częstotliwości 6-10 Hz pokazały, że fale takie mogą zmieniać naturalną częstotliwość pracy ludzkiego mózgu.
Fale mózgowe są to cykle aktywności bioelektrycznej mózgu. Charakterystycznym częstotliwościom fal mózgowych odpowiadają w dużym stopniu stany świadomości człowieka i tak wyróżniamy: fale gamma (od 40 do 100Hz), fale beta (od 12 do 28Hz), fale alfa (od 8 do 13Hz), fale theta (od 4 do 7Hz) i fale delta (od 0,5 do 3Hz). Rodzaj fal (zakres częstotliwości) wytwarzanych przez nasz mózg ma ścisły związek z czynnościami jakie wykonujemy. Przykładowo fale gamma towarzyszą działaniu, dużej aktywności człowieka, beta występują przy zwykłej dziennej aktywności, fale alfa podczas stanu relaksu, odprężenia, fale theta podczas snu i w fazach głębokiej medytacji czy hipnozy, fale delta podczas fazy najgłębszego snu, głębokiej medytacji itd. Tak więc oddziaływanie na ludzki umysł falami z zakresu skrajnie małej częstotliwości może zmieniać stany naszej świadomości, a także mieć wpływ na formułowane w naszych umysłach myśli.
Tak też w kolejnym etapie projektu BLUE BEAM każdy człowiek na Ziemi ma znaleźć się w zasięgu działania fal z zakresu ekstremalnie niskich częstotliwości, które wpłyną na jego myśli i działania. Fale zagłuszą nasze naturalne myśli i wykreują zupełnie nowe – sztuczne, które wpłyną na nasze zachowania i działania. Fale mają być emitowane za pośrednictwem satelitów z wykorzystaniem danych o niemalże każdym człowieku na ziemi, językach i dialektach. W tym etapie projektu BLUE BEAM znaczącą rolę odegrać może zestaw anten programu HAARP . Możliwe więc będzie to, że miliardy ludzi na całym świecie otrzyma przekaz – głos mesjasza, rozlegający się w ich umysłach. Głos, mogący przekazywać fanatykom religijnym instrukcje i rozkazy. Masową histerię i chaos jaki powstanie wówczas nie opiszą żadne słowa. Kontrola w obecnej postaci, czyli media, reklama, wpojone ideologie, religia itp. byłyby niczym wobec programu BLUE BEAM.
 
KROK IV – niezwykłe manifestacje
 
Następny etap dotyczy „cudownych” manifestacji, które powstaną przy użyciu środków elektronicznych. Plan zakłada wykorzystanie znanych powszechnie wizerunków przybyszy z obcej planety (szaraków?), a także ich “latających dysków”. Być może rozegra się dramat pod tytułem „na granicy inwazji obcych”, która ma dotknąć każde miasto na planecie. Ostatecznym celem byłoby zmuszenie narodów do zjednoczenia i demilitaryzacji pod egidą ONZ. Wykorzystany zostanie motyw walki sił dobra ze złem (szatanem), z finalną interwencją obcej cywilizacji, która zostanie odebrana jako boska interwencja mająca “uratować” ludzkość – czyżby więc na pomoc przybyli nam „przyjaźni” reptalianie? Ależ podstęp!. Ludzie uwierzą, że jedyną słuszną religią jest New Age a przybyłych obcych uznają za aniołów, a może nawet bogów. Ostatnim etapem projektu BLUE BEAM będzie wywołanie zjawisk supernaturalnych przy wykorzystaniu elektroniki dostępnej w każdym domu – zjawisk takich jak projekcje energetyczne, złe duchy, poltergeisty i tym podobne. Ma to doprowadzić ludzi do szaleństwa i masowej histerii. W tym stanie umysłu zawsze łatwiej jest ludźmi sterować i manipulować. Według zamysłu spiskowców Nowy Porządek Świata zostanie wówczas wprowadzony bezproblemowo.
 
NAJCIEKAWSZY ROZDZIAŁ – INWAZJA OBCYCH
 
Naświetlmy nieco szerzej wątek istot pozaziemskich w tym nadchodzącym dramacie. Od wielu lat po świecie krążą plotki o tajnych planach iluminatów mających zaprezentować światu niezwykły „reality show” pod tytułem „Inwazja niedobrych obcych”, która ma skonsolidować świat pod egidą rządu światowego. Członkowie Projektu Ujawnienie swoje oświadczenie w tej kwestii wydali, jeszcze przed 9/11. Według nich ogromna liczba obiektów wyglądających jak UFO są tak naprawdę tworzone w tajnych laboratoriach i pracowniach, w tzw. Czarnych Projektach po to, aby symulować pojawianie się obcych, w tym porwania i okaleczanie bydła. Ma to na celu wywołanie pierwotnego lęku przed życiem pozaziemskim. Zupełnie jak w filmie Dzień Niepodległości, albo też w Wojnie Światów – próba zjednoczenia ludzi przez wojnę, używając ET jako kozła ofiarnego. Dlatego w najbliższych latach musimy być bardzo czujni. Preparowanie fałszywych, przerażających spotkań z bezwzględnymi i morderczymi obcymi stworzy nowego, pozaziemskiego wroga, który spowoduje, że każdy przyjmie światowy rząd z otwartymi rękoma. Spójrzmy na ten cytat wypowiedziany 21 września 1987 roku podczas zgromadzenia Organizacji Narodów Zjednoczonych przez Ronalda Regana – 40 prezydenta Stanów Zjednoczonych, który uwidoczni wszystkim, że to nie tylko mrzonki:
 
“W naszej obsesji antagonizmów chwili, często zapominamy jak wiele jednoczy całą ludzkość. Być może potrzebujemy jakiegoś zewnętrznego, uniwersalnego zagrożenia abyśmy mogli rozpoznać tę wspólną więź. Od czasu do czasu myślę, jak szybko nasze globalne różnice zatarłyby się, gdybyśmy tylko stanęli w obliczu obcego zagrożenia z poza tego świata”
Rok później, w Białym Domu, 5 maja 1988 roku, Ronald Reagan przemawiając do zgromadzenia reporterów wypowiedział te słowa:
“Często zastanawiałem się, co by się stało, gdyby wszyscy na świecie odkryli, że grozi nam niebezpieczeństwo z zewnątrz… siła z innej planety. Czy w obliczu tego nagłego odkrycia nie stwierdzilibyśmy, że pomiędzy nami nie istnieją jakichkolwiek różnice, że wszyscy jesteśmy ludźmi, obywatelami świata, czy nie                zjednoczylibyśmy się razem w walce z tym konkretnym zagrożeniem?”

 

Portret użytkownika Lemiesz_

... Ech... Człowiek mówi, że

... Ech... Człowiek mówi, że wg religii buddyjskiej wszystkie istoty odczuwają i przez to są sobie równe (czy jakoś tak). Jako przykład na czasie podał obcych. Że gdyby przybyli to jako istoty żywe też by czuły i przez to należałby im się taki sam szacunek i takie samo podejście jak do każdej innej istoty (żabki, kotka czy owada). A tu bach: "bla, bla, bla, bla, bla, bla, obcy..." i wszystkie świstaki łebki w górę! "Obcy! Obcy! Lama mówi, że wylądują! Nie, on powiedział, że już wylądowali! Nie, on się przyznał, że jest jednym z nich!" No beka nie z tej ziemi!
Co do przerażonych "nakolanników"- dajcie spokój Lucyferowi. Piękna sprawa- "zrobiłem coś złego! Ale zaraz... jak to było? A! To nie ja! To szatan! Szatan mnie opętał!". Dorośnijcie wreszcie. Duchowo też. Zrozumcie w końcu, że do świadomych dzieci prawdziwego Ojca demony nie mają dostępu. Będąc cząstką Nieskończonego sami jesteśmy nieskończeni. Trzeba to sobie uświadomic. "Nie lękajcie się", "Prawda was wyzwoli". A wy ciągle- szatan, zło i wściekły Bóg sadysta... No ile można?
Do Bacy (propo wpisu pod rządem cieni w USraelu): daj spokój Donkowi. Wiesz jak chłopu musi byc ciężko całe życie klnąc "kułwa, ja piełdolę". Żydzi świetnie sobie radzą z "r". Oni stawiają akcent na ostatnią sylabę i zmiękczają samogłoski. Ale też nie wszyscy- tylko ci bardziej wyluzowani.
Pozdrawiam

Portret użytkownika 56yhrfg

 nnka.wordpress.com/2014/01/1

 nnka.wordpress.com/2014/01/14/httpinnemedium-plwideodalajlama-wezwal-aby-sie-przygotowac-spotkanie-obcymi/#comment-24796
 
“Adolf Hitler w gazetach niemieckich od 1933 do 1945 uważany i sławiony był jako Mesjasz i Nowy Chrystus, Wybawiciel Ludzkości.
Nawet w Polsce do września 1939 taki Wyszyński jak i młody Wojtyła czcili Adolfa Hitlera jako zbawcę i mesjasza Europy. Jaka wiara, taki mesjasz. Teraz mało kto pamięta, że Wyszyński posłał prawie 1300 polek i polaków do hitlerowskich pieców w obozach koncentracyjnych. I za to go PRL chciało zamknąć, zupełnie słusznie, bo zdradzał tajemnice spowiadających się partyzantów prosto do gestapo.
Nic o okultyzmie nie było w tamtych czasach, nawet w plotkach.
Zarzut okultyzmu wobec reżimu Hitlera ma odwrócić uwagę od jego wyjątkowo pobożnej katolickości maryjnej.
Spośród wyznań chrześcijańskich niekatolickich katolik Adolf Hitler faworyzował protestantyzm, który jest najbardziej otwarty na reinterpretację. W odróżnieniu od przypisywanych nazistom po II wojnie światowej tendencji nie skłaniał się ku wierzeniom ezoterycznym, neopogaństwu i okultyzmowi. Wyśmiał je w “Mein Kampf” (str. 282). Wyrażał uznanie dla islamskiej tradycji militarnej, ale tylko w jej sensie organizacji wojskowej. W prywatnej rozmowie z osobą zaufaną miał wyrazić opinię: “Religia mahometańska pasowałaby do nas dużo bardziej niż chrześcijaństwo. Dlaczego musiało to być chrześcijaństwo z jego potulnością i słabością…”.
Adolf Hitler jest współautorem szowinistycznego i rasistowskiego programu hegemonii niemieckiej
w Europie, znanego powszechnie pod tytułem: “Mein Kampf”.
Napisał ów program razem z ojcem Staempfle .
Klerykalni faszyści i hitlerowcy dzisiejsi ‘nazi fasci’ ukrywają swój katolicyzm i oddanie papieżowi, a potem wygadują takie inkwizycyjno katolickie kłamstwa goebelsowskie, jakoby Hitler był okultystą, podczas gdy Hitler był wyznawcą Maryji Panny, jak każdy Krzyżak i katolicki różaniec odmawiał razem z Ewą Braun, także gorliwą i fanatyczną katoliczką maryjną
Okultystów/mistyków to hitlerowski reżim w komorach gazowych mordował, tak się nimi interesował.
Kilkanaście tysięcy okultystów/mistyków niemieckich i teozofów hitlerowski
reżim faszystów nazioli papieskich wymordował!
Tacy kłamcy jak z katolickich kurii i seminariów duchownych to zwykłe pijani winem mszalnym, ordynarni zakłamańcy bez śladów kultury, bo kultura opiera się na prawdzie i faktach.
Adolf Hitler był w czasie swojego życia uważany w Niemczech za Mesjasza, Zbawiciela Narodu Niemieckiego!
Hitler nie fascynował się ezoteryką, okultyzmem ani masonerią. Jego bezpieka inwigilowała ezoteryków i okultystów oraz masonów, żeby ich wymordować w obozach koncentracyjnych, ostatecznie zlikwidować, podobnie jak Żydów czy Polaków.
Z polecenia Watykanu i katolickiego papieża oczywiście, za milczącą zgodą protestanckich wspólników luterskich. A Zakon Niemiecki, to inaczej Zakon Krzyżacki NMP
do którego należało całe dowództwo gestapo i SS.
Adolf Hitler był gorliwym katolikiem, prawicowym, fanatycznym katolikiem, obłaskawiał lub terroryzował protestantów aby służyli jego papieskiemu reżimowi nazistowskiemu czyli faszyzmowi narodowo-socjalistycznemu.​
A Ewą Braun łączyło Adolfa Hitlera codzienne odmawianie ‘Zdrowaś Maryja’ na różańcu po niemiecku.
Hitler działał jako polityk podporządkowany Watykanowi na zlecenie papieży watykańskich, pod rygorem konkordatu. Faktów tych nie należy zakłamywać, nie wprowadzać dzieci szkolnych w błąd.
Mój ojciec był w łagrze katolickiego zbrodniarza narodowo-socjalistycznego
papisty i zwolennika różańcowego Zdrowaś Maryja, Adolfa Hitlera.
W Berlinie był i oglądał na własne oczy jak papież błogosławił oddziały gestapo udające się do Polski
celem likwidacji narodu Polskiego.

Portret użytkownika Aldek

Wszytsko się zgadza z tym ze

Wszytsko się zgadza z tym ze kościół katolicki to również masoneria Watykan to przekształcone cesarstwo rzymskie a praktyki kościelne to właśnie praktyki okultystyczne jak jedzenie i picie ciała i krwi Chrystusa pobieranie energii od ludzi w  zasięgu mszy świętych modlitwy jako mantra j wiele innych ... więc gdzie w rym wszytskim jest sens być może jest to walka masonów okultystami to co widzimy na świecie :/ I jakiego dna szukali tutaj hitlerowcy i w jakim celu ...

Portret użytkownika akzsuj

Ulmus dwie różne sprawy, po

Ulmus dwie różne sprawy, po pierwsze to czy te "elity" nas straszą ufo i tymi asteroidami to szczerze nigdzie tego nie zauważyłem, w żadnych komercyjnych a zwłaszcza niekomercyjnych, chyba że np Innemedium lub ZnZ należy i jest zależne od tych elit a wtedy nie będzie to już alternatywne źródło informacji tylko to należące do elit, bardziej niż rozne tvny. Na pewno pewne kręgi rządzą światem i też na 100% sprzedają nam rózne demagogiczne i katastroficzne wizje ale nie sądzę by akurat o ufo czy asteroidach bo... po prostu na tym się nie zarabia. Drugie pytanie czy ktoś nas straszy UFO? CVhyba nie, bo z tego co zauważyłem wszędzie jest mowa o przyjaznych stosunkach (no może poza filmami z Hollywood) a asteroidy były są i będą a strach przed nimi pojawia się raz na kilka kilkanaście lat mając do czynienia takim jakie nastąpiło w Rosji, później wszyscy zapominają.
Druga sprawa to czy istnieje życie w kosmosie. Odpowiedź jest jedna i oczywista - tak, zwłaszcza mając taki niepodważalny dowód. Ludzi od zawsze interesowało to co "czarne-ciemne" nieznane niepoznane niedostępne, a takie niepoznane zawsze miało jakieś drugie dno. Przykład XV wiek i ocean atlantycki w którym kryły się potwory, stwory a na końcu ocean spadał w otchłań, tak samo było i jest z kosmosem. Od pewnego czasu nasza technika pozwala dostrzegać szerszy świat i dzięki temu poznajemy tajemnice, któe były niedostępne szerszej opini jeszcze 10 czy 20 lat temu co nie znaczy że nie było doniesień o ET, ba takie doniesienia pojawiały się od zawsze. Kończąc moje niezgrabne wynużenia UFO to fakt.

Portret użytkownika Ulmus

Zgadzam się w większości z

Zgadzam się w większości z tym co napisałeś. Jednakże nie ignorowałbym możliwości istnienia planu "elit", które mogą wykorzystać naszą akceptację istnienia obcych. Czy straszą? Sam sobie odpowiedziałeś wspominając o Holywood. Toż to najbardziej efektywna tuba elit służąca do kształtowania świadomości społecznej. Sam wiceprezydent USA potwierdził ten fakt (siła mediów, w tym Holywood), chwaląc liderów społeczności żydowskiej za 85% udział w przekonaniu społeczeństwa amerykańskiego do zgody na małżeństwa homoseksualne. Joe Biden odnośnie Żydów powiedział:
 
"mają dużo do powiedzenia w Hollywood". 
 
Wiceprezydent "powołał się na propagowane przez nich (Żydów), programy kulturalne, filmy i sztukę, które zmieniły stanowisko obywateli amerykańskich wobec małżeństw tej samej płci. Wg wiceprezydenta, Żydzi, kierujący mediami społecznościowymi i mający najwięcej do powiedzenia w branży filmowej w Hollywood w „85 procentach przyczynili się do zmiany postawy w sprawie małżeństw homoseksualnych.”  Biden zauważył, że ten wpływ był „dobry.” (Źródło)
 
To właśnie wyżej wymienione przez wiceprezydenta USA media, mają potężny wpływ na kształtowanie się opinii i przekonań większości społeczeństwa nie tylko amerykańskiego. Załóżmy, że "obcy" nas nie odwiedzają i nie odwiedzali, a wszystkie doniesienia (trafne, a nie spowodowane błędną interpretacją zjawisk naturalnych i efektów konwencjonalnej działalności człowieka), dotyczą obserwacji zawansowanych, ziemskich, tajnych technologii. Interesujesz się sprawą UFO, więc z pewnością zaznajomiłeś się z odpowiednią ilością relacji dotyczących tzw. "wzięć", gdzie przeżycia większości osób mających nieszczęście doznać tego na własnej skórze są traumatyczne. Takich opisów w literaturze ufologicznej jest bardzo wiele, co skłania ku przekonaniu, że niektóre rasy odwiedzające Ziemię nie są przyjaźnie do nas nastawione. Czyż w takim układzie nie łatwiej sfingować atak obcych, za pomocą hipotetycznej technologii, którą być może "elity" posiadają i w wyniku tego ataku zabić większość ziemskiej populacji, zwalając wszystko na wspomnianych, nieprzyjaznych nam kosmitów??
 
Wychodzi na to, że przy bardziej wnikliwym spojrzeniu na całą sprawę można powiedzieć, że jednak próbują straszyć. Po co?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Cóż... Ulmus... Podobne

Cóż... Ulmus... Podobne przyciąga podobne. Swój poznaje swego... Takie sa prawa intelektu... Pozdrówko i bardzo mi miło, że tu jesteś...
 To bardzo ciekawe publikacje...
 Wykluczyć można tylko jedną okoliczność, że będziemy wieczni...
 Z "ostrożności procesowej" czujnie  obserwujmy poczynania elit, bo bardzo prawdopodobne ich spiskowanie przeciwko ludzkości ( która powoli jest im zbędna), daje motywację do uzasadnionych podejrzeń...
 Na to co z Kosmsou nie mamy wpływu...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Ulmus

W pełni się zgadzam.

W pełni się zgadzam. Najbardziej naglącą kwestią w przypadku ewentualnej realizacji diabolicznych planów, które można podejrzewać - leżą u podstaw priorytetów działania wspomnianych elit - jest potrzeba uświadomienia jak największej rzeszy społeczeństwa Świata co do realnego zagrożenia, które z tego wypływa. Jaki jest Wasz pogląd w tym względzie? Co wg Was należy robić w celu wzbudzenia świadomości społecznej w tym aspekcie?
_________
Wracając jeszcze do Programu Ujawnienie, mam linka do playlisty, czyli można zobaczyć wszystko jednym cięgiem, bez zbytecznego klikania:
 
http://www.youtube.com/watch?v=KcVv3_cG-sw&list=PLA01F30E0C167356B

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Już wiem co zrobić... Wolne

Już wiem co zrobić... Wolne Media ( 20 programów) muszą uzyskać dostęp jak telewizja publiczna...bez reklam i komercjii. Wybiórcza tematycznie..
Środki?... Kredyt u ... Chińczyków.. Smile
Umocowanie prawne...?
 REwolucja i lobbing... Smile

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

... To kilka pokoleń

... To kilka pokoleń zmanipulowanego na debili społeczeństwa... Jak chcesz ich oswiecic?  Jestesmy dla nich stukniętymi szaleńcami...
 Co zrobisz z etatową agenturą wyszkoloną dla dezinformacji i dezintegracji tematu?
 Jak uznają Cie za niebezpiecznego ... zdmuchną i znikniesz...
 Mam kilka spraw... jestem na celowniku tym co zalazłem za skórę...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Ulmus

Otóż to. Mnie również ogarnia

Otóż to. Mnie również ogarnia pewna besilność. Sprawy zaszły już chyba za daleko, siedzimy zbyt głęboko w gównie, a oni leją i srają nam nie tylko na łby - przede wszystkim do środka. Być może my i podobni do nas - potrafiliśmy zamknąć czerepy, by nam do nich nie srali, jednak uważam, że zdecydowana większość ziemskiej populacji jest wciąż otwarta, dzięki czemu ma nasrane we łbie niestety Sad
 
Czasem rodzi się nadzieja, niektórzy próbują wzniecać ogniska świadomości, przekonywać, probując tworzyć oddolne ruchy, jak np the thrive... Jednak spoglądając w drugą stronę, na potężną falę głupoty, zalążki nadziei gasną...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Szczerze? Poczytaj większość

Szczerze? Poczytaj większość watków i postów forumowiczów... Cóz mozna zrobic?
 Tylko wprowadzić na siłę... swój NWO...
 W ludzkiej hodowli działa prawo tłumu... Tłuszcza zawsze miała większość i piała to co dyktowały eleity
 Tu moja madrośc kończy się sceptycznie...
 Gdybym był młodszy wywołałbym krwawą rewolucję...:)
 Zagłada uczy tłumy pokory. Wtedy potrzebują dopiero przywódców.
 Myslę, że nie oglądając się na innych pokierować sie egoizmem i przygotować bezpieczne schronienie...
 Wielka szansa jest w hakerskiej dywersji na serwrach militarnych...  sądzę, że własnie ona przesuwa nieuniknione...
 Tylko z jakim skutkiem i na jak długo? Wróg nie jest głupi...
 pozdrówko

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Screwdriver

Hm, skoro odważył się o tym

Hm, skoro odważył się o tym powiedzieć, to raczej miał ku temu solidne podstawy, nie wygląda mi na to zeby taki człowiek jak on robił z siebie błazna na wykładach. Powstaje tylko pytanie, skąd u niego takie wiadomości. Bardzo dobre pytanie...

Portret użytkownika Destroyer

Ale z was łośki, drodzy

Ale z was łośki, drodzy redaktorzy. Dalajlama nie powiedział, że będziemy mieli gości. Powiedział: jeśli będziemy mieli gości! Jeśli tak się by zdarzyło, że będziemy mieli gości... itp. itd.

Portret użytkownika saturas 13

nawet jeśli są to i tak mają

nawet jeśli są to i tak mają nas [ciach] jeśli takową posiadają  Przestańcie czekać na pomoc z gwiazd Czy nie myślicie że gdyby mieli kodeks moralny na wysokim poziomie to patrząc na te osoby które cierpią z powodu wojen wywoływanych przez koncerny i sponsorowanych przez nich polityków nie zrobili by czegoś Mając technologię która o eony nas wyprzedza natychmiast by uwolnili nas  od ciemiężycieli  z racji swojego doświadczenia pokierowali by nas droga pokoju i rozwoju Więc  albo maja nas w [ciach] albo po prostu ich niema Jeśli są i widzą to wszystko a nic nie zrobili to naprawdę nie różnią się od nas i lama ma rację  Ale to tragedia bo drugiej takiej [ciach] rasy jak człowiek ten świat nie zniesieJeśli tak jest to lepiej żeby ich nie było Więc nie patrzcie w niebo bo nikt nas nie uratuje a bezczynność doprowadzi do zagłady

Portret użytkownika zibi1973

Nie tylko Dalajlama was

Nie tylko Dalajlama was przygotowywuje a zibi wam nie mówił,pokazywał foto, nagrania  jak wyglądają te niby meteoryty co kryje sie pod nimi, fotki mówią same za siebie,nie jest wam dziwne że usuwaja filmiki zamazują , to jest ukrywanie?nowe fotki ze słońca na stronie 1 na fotosiku zibi1973

Portret użytkownika buranora

To nie Dalajlama. Wystarczy

To nie Dalajlama. Wystarczy ubrać kogoś w czerwone szmaty, powiedziec ze to dalajlama, wystawic na scene by opowiadał przed tłumokami o buddyjskich naukach  mieszając je z błotem i tworząc metlik w głowie by omotać motłoch. ten proces trwa od 1960 roku, kiedy ciemna strona przejeła Dalajlamę z Tybetu i podmieniła go kimś innym. Dlaczego w Tybecie mnisi nawołują Dalajlamę do powrotu do Tybetu podpalając się?  Gdyby to był prawdziwy dalajlama, nie stałby a scenie z głupkowatym usmiechem tyle lat, wiedzac co sie dzieje z jego ludem.

Portret użytkownika zico169

dalajlama nie jest głupi

dalajlama nie jest głupi żartem wprowadza fakty tak by nie wystraszyć ludzi, ja to traktuje bardzo poważnie mimo ze sobie dalajlama żartował . a to dlatego że to on jest strażnikiem wiedzy przed potopem ,technologia jest prawdziwa , pytanie kiedy te publicze spotkanie nastąpi a jak nastąpi to trzeba się spodziewać naprawde gigantycznej ilości ufo jakiej jeszcze do tej pory niebyło . https://www.youtube.com/watch?v=t5Sd5c4o9UM

Portret użytkownika Biali Buddowie.

Zastanawiające jest to ,czemu

Zastanawiające jest to ,czemu tak późno mówi o powrocie świetlistych. Tym bardziej,iż od 2013 roku, już wiadomo że powraca planeta X. Wiadomo, iż Marduk zapowiedział wkrótce swoje przybycie.

Portret użytkownika zico169

a taki mają związek z tematem

a taki mają związek z tematem ze mnisi posiadają wiedze produkcji specjalnych substancji z których robią kryształy a z kryształów urządzenia , a mandala to schemat urządzenia wykorzystujące te kryształy. poczytaj o spinotronice to zrozumiesz ze zapomocą kryształów mozna kontrolować elektrony nie swobodne atomu metalu .dzieki tej technologi mozna mieć potężne żrudła energii o małych gabarytach które nie potrzebują paliw.technologia statków kosmicznych i tuneli czasoprzestrzennych i teleportacji jest w ich rękach . mandala nie powstała wczoraj ma ona ponad siedem tysięcy lat . jeśli tą technologie mają od obcych tak jak abracham dostał wiedze od obcych to znaczy ze dalajlama mówi prawde i w krótce będziemy mieli gości moze w tym roku kto wie

Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów. Stanisław Lem
 

Portret użytkownika zico169

jakieś 14000  lat tem żyły na

jakieś 14000  lat tem żyły na ziemi bardzo rozwinięte cywilizacje , ludzie prowadzili interesy z kosmitami i jakoś wszystko funkcjonowało . technologia głównie była oparta na kryształach i pewnych substancjach. kazdy człowiek żył po tysiąc lat dzięki tym kryształom i wodzie. cywilizacja która kiedyś istniała została zniszczona ale nie do końca , wiedza a zwłaszcza ta najwazniejsza przetrwała , ci którzy przezyli ukryli kryształy w jaskiniach , indjanie z ameryki ukryli kryształy w jaskiniach prawdopodobnie gdzieś w arizonie, mnisi tybetańscy ukryli kamienie w jaskiniach w okolicy rzeki mekong , kamienie te zostały oblepione czymś w stylu gliny i pozostawione w jaskiniach cześć kamieni pozostała po wojnach bogów wiele kamieni lezy w rzekach i w ziemi wraz z bronią i złotem, kryształów tez używali semickie plemiona iran i irak egipcjanie i tzw magowie na wyspach brytania i irlandia , użycie kryształów leczniczych tez występuje wśód norwegów . produkcja kryształów została ukryta w symbolach i księgach . historia świata została ukryt i zapomniana . bez zdjeć opisanie wszystkiego tak byś to mógł zrozumieć jest niemożliwe zdaje sobie sprawe że wszyscy macie to gdzieś ale w przeciwięstwie do was staram się to udowodnić z pomocą kilku osób. dokładniej mówiąc udało mi się zdobyć kryształy orginalne od mnicha . teraz musze określić z jakich tlenków metali są one zrobione (testy na uczelni określające skład chemiczny) , ponieważ musze do nich dobrać półprzewodniki które cięszko zdobyć np. Au2O3 10 gram kosztuje 2150zł ,a to jest tylko jeden półprzewodnik ,potrzebuje kupić też drugi ale postaram się spróbować aktywować kryształ za pomocą metody schottky,z jednym półprzewodnikiem i kryształem za wszystko płace ja i powiem ze mnie to dużo kasy kosztuje ale się staram . a wy zamiast szukać prawdy potraficie krytykować narzekać i obrażać innych. nie tylko ja wiem o kryształach wie o nich wiele osób i to mnie pociesza. wierzenie ze te kamienie powstały naturalnie i mają dzieki temu idealno sfere to moim zdaniem szczyt głupoty i totalny brak wiedzy , to przykład naturalnego kryształu 

to sa linki dla ciebie poczytaj troszke i obejrzyj dokładnie
https://www.youtube.com/watch?v=RSYcnUdj5wM
http://npn.org.pl/?p=1806
https://www.youtube.com/watch?v=boJ-bt9apZ4 
http://educate-yourself.org/cn/monoatomicgoldthinktwice15aug05.shtml

Strony