Deszcz składający się z obiektów typu „rods” padał w Australii

Kategorie: 

Wiele osób uważa, że istnieje tylko to, co da się zobaczyć, a skoro tego nie widać to tego nie ma. Idąc takim torem rozumowania, można uznać, że nie istnieją promieniowania niewidoczne gołym okiem. Pokazuje to, że istnieją czasami rzeczy, których nie widać, ale są całkiem realne. Właśnie takim zjawiskiem są niezidentyfikowane obiekty typu „rods" rejestrowane od bardzo dawna i to praktycznie na całym świecie.

 

Można powiedzieć, że rods to UFO w skali mikro. Gdyby nie fotografie i filmy wideo ludzkość mogłaby nigdy ich nie odkryć. Zidentyfikowano do tej pory przynajmniej kilka typów obiektów typu rods. Są one przeważnie małe, do kilkunastu centymetrów, ale zdarzają się też większe. Wygląda na to, że umieją też zmieniać kształty oraz posiadają zdolność osiągania zawrotnych prędkości. Niekiedy pojawiają się sugestię, że są to jakieś formy życia, o których ludzkość oficjalnie nie ma pojęcia. Mogą to być istoty z innych wymiarów lub światów równoległych. W badaniach nad tym fenomenem szczególnie zasłużony jest Jose Escamilla, który zajmuje się tym już od kilkunastu lat.

Większość naukowców oczywiście odrzuca ich istnienie, ale jest wręcz przygniatająca ilość dowodów potwierdzających, że jest to rzeczywiste zjawisko. Do dzisiaj nie złapano żadnego takiego obiektu, oraz nie jest znany żaden przypadek zderzenia tego czegoś z czymkolwiek. 

Zwykle rods pojawiały się raczej okazjonalnie, tym razem wideo z Australii wskazuje na to, że mamy do czynienia dosłownie z deszczem takich obiektów. Tak jak niektóre z nagrań przedstawiających pojedyncze dziwne obiekty można jeszcze zaklasyfikować, jako przypadkowe uchwycenia insektów, czy też artefakty obrazu to już w przypadku deszczu składającego się z tych dziwacznych struktur nijak tak zaklasyfikować się nie da.

 

Podobno taki „deszcz” trwa już od kilku miesięcy i nie jest to wcale australijska specyfika, ponieważ to samo dzieje się na całym świecie. Może to oznaczać, że wokół nas zachodzą jakieś fundamentalne zmiany, których jeszcze po prostu nie dostrzegamy. Jaki jest ich związek z intensyfikacją występowania obiektów typu rods? Być może dowiemy się w najbliższym czasie.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika normalny?!

Cyt. : "...myślę że szaraki

Cyt. : "...myślę że szaraki być może rodsy też jak i wiele innych nie znanych stworzeń, odbijają tylko światło podczerwone."  -  leżę i kwiczę ze śmiechu !!! Biggrin 
Myślałem,że chociaż kilka z tych "nieznanych stworzeń" nam tutaj wymienisz ... domyślam się jednak,że chodziło Ci o elfy,trole i jednorożce ?!  Wink 
Co Wy bierzecie ludziska ?! JA też CHCĘ mieć TAKIE fazy !!! Biggrin  

Portret użytkownika Mały Budda

Dodam że nie istnieje

Dodam że nie istnieje normalna fotografia szaraka. A jednak wszyscy wiemy że tacy panowie istnieją. Fotografia czy film, nigdy nie będą dowodem w żadnej sprawie szaraka, ducha czy rodsa. To jest tylko obraz, piksele i zawsze można podważyć autentyczność czy wiarygodność tegoż zdjęcia. W fotografi analogowej tłumaczono takie zjawiska prześwietleniem, teraz przy obecnej technologi foto-video, można zrobić zdjęcie czego tylko się zechce. Kiedyś się zastanawiałem dlaczego nie było zdjęć szaraków, gdy w użyciu były tylko aparaty analogowe, i myślę że szaraki być może rodsy też jak i wiele innych nie znanych stworzeń, odbijają tylko światło podczerwone. Jak nie każdy wie, każdy aparat cyfrowy, nie wiem dlaczego zamienia częstotliwość fali podczerwonej na światło widzialne. Można zrobić w domu experyment, bierzemy tel komórkowy z aparatem i kierując na obiektyw pilot np od tv wciskamy dowolne przyciski, na wyświetlaczu telefonu, zaobserwujemy jak dioda podczerwona świeci światłem widzialnym. 

Portret użytkownika normalny?!

Wielkie dzięki za powyższy

Wielkie dzięki za powyższy link !!! Gorąco polecam WSZYSTKIM,a szczególnie tym,którzy naprawdę mają jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie tego tematu - naprawdę WARTO poszerzyć wiedzę !!! *
Żałuję tylko,że horyzontów myślowych wam już poszerzyć NIKT nie może ... bo w połączeniu z coraz powszechniejszą DYSKALKULJĄ  spodziewam się wprost proporcjonalnie większej ilości ANOMALII,NOLi,oraz dziwnych dźwięków odkrywanych w Polsce !!!  Wink 
* Wszelkie informacje i komentarze użytkowników jedynie UTWIERDZIŁY mnie w przekonaniu,że wyśmiewany,opłacany przez admina i służby troll o nicku "baca" ... MA RACJĘ !!!  Biggrin 
Pozdrawiam myślących LOGICZNIE !!! Smile

Portret użytkownika Mały Budda

Czy może wystąpić deszcz

Czy może wystąpić deszcz obiektów typu pszczół, czy też ptaków?
Jeżeli obiekt latający np ćma, zostaje z fotografowana przy długim czasie migawki, to i owszem uzyskamy wtedy obiekt podobny do rodsa. Gdy rodsy wystepują na filmie, tu mamy inną sytuację dlatego że kamera robi 24 zdjęcia na sekundę, i mozemy wykluczyć tu aż takie długie czasy naświetlania. Kamera mając ograniczenia co do długości naświetlania, przy ciemnym kadrze zwiększa ISO, natomiast aparat może naświetlać jedną klatkę nieskończnie długo, w zależności od fotografa. Gdyby udało się zfilmować rodsa kamera do szybkich ujęć pewnie wszystko by to wyjaśniło, ale przy tak rzadkich ujęciach rodsów, jest to raczej ciężkie do uzyskania. 
Przedstawione zdjęcie jest to jednym z wielu jakie zostało wykonane, i rods wystepuje tylko na tym jednym.
 Mucha domowa macha skrzydłami z częstotliwością 33/sekundę. To przy migawce 0,005 sekundy, raczej by nie było 3 uderzeń jak tłumaczy się ślady skrzydeł na górze i nadole obiektu.

Portret użytkownika Amalua

Ludzie, nie podniecajcie się

Ludzie, nie podniecajcie się tak biednym Bacą Smile Facet doskonale się bawi i zapewne zarabia na tym co robi Wink Poczytajcie sobie definicję trollingu Smile Wcale bym się nei zdziwiła, gdyby był etatowym pracownikiem tego portalu. Przecież tu chodzi o rozruszanie dyskusji.
Baco pozdrowienia Smile Odpocznij, bo zrobiłeś się monotonny Wink
Odnośnie Rods bardzo jestem ciekawa czym są i chylę czoła przed tajemnicami Natury Smile

Portret użytkownika Polak

Amalua, baca to jest

Amalua, baca to jest internetowy napinacz na zlecenie MSŻ, ktore placi takim frajerom jak on by szczekali w sposob antysemicki i robili z nas Polakow zawistne i rasistowskie mendy. Takie pajace jak baca i jemu podobni w sposob konsekwentny realizuja plan "dac powod" , "wplywac na Polakow" , itd aby te kanalie z rzadu dobraly sie do wolnego internetu. Nikt normalny nie siedzi cale dnie przed kompem i maniakalnie nie pisze o tych kanaliach z poludnia w kazdym poscie, bo trzeba jeszcze chodzic do pracy aby miec pelna lodowke, a ten lapsus siedzi cale dnie i nakurwia na kazdym portalu gdzie tylko sie da. Sprawdzie w google tego trolla za zlotowe a sami sie przekonacie jaki to mlot sprzedajny. Nawet gdyby byl dziany, to juz kanalie za te rasistowskie i pelne nienawisci teksty dobraly by mu sie do dupy i kolo mialby wieczne problemy z ich strony. 

Strony