Długi jasny obiekt zarejestrowano nad Nowym Jorkiem

Kategorie: 

Interesujący przypadek obserwacji UFO miał miejsce 9 lutego 2012 nad Nowym Jorkiem. Niezidentyfikowany obiekt zarejestrowała kamera internetowa.

 

Zdjęcia przedstawiają jakiś podłużny, świecący obiekt przemieszczający się po niebie. To, co zarejestrowała ta kamera http://wirednewyork.com/webcam3/ nie przypomina niczego, co jest w stanie latać i mogłoby być stworzone przez człowieka. 

[ibimage==11775==Oryginalny==none==self==null]

Przypadkowa obserwacja miała miejsce w godzinach wieczornych, wydaje się mało prawdopodobne, aby nikt inny nie zauważył tak znaczącego obiektu. Kolejne przekazy na temat tego UFO mogłyby uwiarygodnić tą obserwację.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Cosiek

Nawet na allegro można kupić

Nawet na allegro można kupić stateczki, unoszące się kilka centymetrów nad ziemią za pomocą napędu antygrawitacyjnego. WinkCo dopiero takie tajne statki USA. Naiwny ten, co myśli, że nasza ludzkość nie wynalazła takich pojazdów antygrawitacyjnych. Oczywiście nie wykluczam istnienai UFO.To samo z darmowym prądem. Ostatnio nawet w telewizji było, że zwykły fizyk taki generator magnetyczny wynalazł i chciał go opchnąć milionerom, ale nikt nie kupił bo doszukiwali się w tym oszustwa.

Portret użytkownika ARTUR5

A w tym czasie w agencji

A w tym czasie w agencji NORAD była imprezka i nikt nic nie zauważył ? NY ma holograficzny system ostrzegający pilotów przed nieuprawnionym wtargnięciem w przestrzeń powietrzną a każdy taki przypadek powoduje automatyczne zestrzelenie obiektu.Tak więc to coś musiało mieć uprawnienia do lotu nad NY.

Portret użytkownika Lord Gregor

"...nie przypomina niczego,

"...nie przypomina niczego, co jest w stanie latać i mogłoby być stworzone przez człowieka." Bullshit jakich mało. A skąd wiadomo, co takiego człowiek na dzień dzisiejszy jest w stanie stworzyć? Miliardy dolarów (oficjalnie), a cholera wie ile bilionów w rzeczywistości wydanych na badania w tajnych, strzeżonych jak nic na tym Świecie bazach, opanowanie darmowej energii (co oczywiście nie ma miejsca ;)), antygrawitacja itd. I niby rząd (ten światowy) nie stworzyłby czegoś takiego? Bzdura. Coraz częściej będą teraz na całym świecie demonstrować ludziom różne zjawiska "paranormalne", co świadczy o tym, że realizacja ich planów jest już na ostatniej prostej. W zasadzie to na ostatnich metrach.

Portret użytkownika Rasta4Peace

Ja nic nie przewiduje,

Ja nic nie przewiduje, napisałem może, to zalezy od każdego z osobna czy wyrazi zgode na kontakt, twoje aroganckie zachowanie cie kiedyś zgubi tyle odemnie dla ciebie. papa

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~