Duch przebiega boisko podczas meczu w Niemczech

Kategorie: 

Stadionowe duchy nie oduszczają. Tym razem telewidzowie wypatrzyli dziwną postać przemierzającą murawę wraz z piłkarzami Bayernu Monachium i Borussi Dortmund. Spotkanie to było wyjątkowe dla Roberta Lewandowskiego, gdyż było to ostatnie spotkanie w barwach Borussi.

 

Stawką meczu był Puchar Niemiec i wygrał je 2:0 przyszły pracodawca polskiego napastnika, Bayern Monachium. Oczywiście nikt na murawie nie zauwazył niczego szczególnego, ale telewidzowie mogli zobaczyć postać, raczej w formie cienia, która przebiega przez boisko.

[ibimage==21530==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Dla jednych będzie to ewidentny dowód na obecność ducha, a dla innych zwykły telewizyjny błąd postprocessingu. Każdy może sam ocenić co widać na tym nagraniu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Bezapelacyjnie to cień nie

Bezapelacyjnie to cień nie żaden duch. W miejscu gdzie to widać jest dość wyraźne pojaśnienie murawy spowodowane zapewne smugą światła z jakiejś szpary w dachu, itp. itd. Ci którzy rozpoznali cień kamery zasłużyli na order za spostrzegawczość i niski  współczynnik  naiwności.  Warto pilnować by brzytwa pana Ockhama była zawsze ostra!.

Strony