Duch przechodzi przez parking policyjny w USA

Kategorie: 

Kamery telewizji przemysłowej na policyjnym parkingu w miejscowości Espanola w stanie Nowy Meksyk, zarejestrowały ostatnio coś niezwykłego. Jakaś postać przechodzi przez kadr kamery i niektórzy twierdzą, że to duch.

 

Wszystko rozegrało się w zeszłą sobotę. Oficer Karl Romero siedział przed kamerami CCTV obserwując teren posterunku policyjnego, nagle zobaczył coś dziwnego w okolicy bramy wejściowej. Jak twierdzi wyglądało to jak duch, ale to było zdecydowanie kształtu człowieka.

 

Uznał, że to poważna sprawa i powiadomił swoich przełożonych. Inni policjanci, którzy zajęli się sprawą stwierdzili, że nie ma możliwości, żeby ktokolwiek przeszedł przez bramę nie wywołując alarmu dźwiękowego.

[ibimage==22936==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Potem jednak policjanci pytani przez lokalną stację Action 7 News, wspominali coś o dziwnych odgłosach i obrazach pojawiających się w lobby ich posterunku. Szefowie policji oświadczyli nawet, że nic im nie wiadomo, aby budynek stał na miejscu pochówku.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika baca

duch jak duch - ale

duch jak duch - ale zadziwiające i naprawdę niwytłumaczalne jest jakie to małe mają w Ameryce te parkingi policyjne - no i jeszcze ten brak samochodów na tym parkingu - może to jest parking policyjny na wózki inwalidzkie i kosiarki... a może wszyscy policjanci byli wtedy na patrolu i krążyli na wózkach inwalidzkich po okolicy... może brali udział w pościgu za murzynem uciekającym na skradzionej kosiarce... zagadkowa sprawa ten zupełnie pusty, policyjny garażo "parking"....

Nie wierzę ponieważ BOGA niema, jestem słowianinem, a nie feudalnym niewolnikiem

Strony