Duch przechodzi przez parking policyjny w USA

Kategorie: 

Kamery telewizji przemysłowej na policyjnym parkingu w miejscowości Espanola w stanie Nowy Meksyk, zarejestrowały ostatnio coś niezwykłego. Jakaś postać przechodzi przez kadr kamery i niektórzy twierdzą, że to duch.

 

Wszystko rozegrało się w zeszłą sobotę. Oficer Karl Romero siedział przed kamerami CCTV obserwując teren posterunku policyjnego, nagle zobaczył coś dziwnego w okolicy bramy wejściowej. Jak twierdzi wyglądało to jak duch, ale to było zdecydowanie kształtu człowieka.

 

Uznał, że to poważna sprawa i powiadomił swoich przełożonych. Inni policjanci, którzy zajęli się sprawą stwierdzili, że nie ma możliwości, żeby ktokolwiek przeszedł przez bramę nie wywołując alarmu dźwiękowego.

Potem jednak policjanci pytani przez lokalną stację Action 7 News, wspominali coś o dziwnych odgłosach i obrazach pojawiających się w lobby ich posterunku. Szefowie policji oświadczyli nawet, że nic im nie wiadomo, aby budynek stał na miejscu pochówku.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika baca

duch jak duch - ale

duch jak duch - ale zadziwiające i naprawdę niwytłumaczalne jest jakie to małe mają w Ameryce te parkingi policyjne - no i jeszcze ten brak samochodów na tym parkingu - może to jest parking policyjny na wózki inwalidzkie i kosiarki... a może wszyscy policjanci byli wtedy na patrolu i krążyli na wózkach inwalidzkich po okolicy... może brali udział w pościgu za murzynem uciekającym na skradzionej kosiarce... zagadkowa sprawa ten zupełnie pusty, policyjny garażo "parking"....

Strony