Duch świętował zdobycie gola podczas meczu FC Porto - PSG

Kategorie: 

Obraz, który widać powyżej, robi furorę w Portugalii. Pomocnik James Rodriguez w 83 minucie strzelił jedynego gola meczu przeciwko paryżanom w ostatniej rundzie Ligi Mistrzów UEFA (03.10.2012) i podbiegł do linii bocznej, aby fetować sukces wspólnie z fanami FC Porto na Estádio Do Dragão.

 

Zdjęcie podczas zawodów wykonał fotograf Associated Press Paulo Duarte. Widać na nim sylwetkę człowieka siedzącego na trybunach, który pochodzi jakby z innej epoki (dziewiętnasty wiek). Wskazuje na to jego fryzura i ubiór. Fotografia nie była w żaden sposób przerabiana.

 

 

Źródło: www.nesn.com

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Roobaczkowa

Fajnie być duchem! Można

Fajnie być duchem! Można wchodzić na imprezy za darmochę! A tak na serio - na widowni są też inne miejsca jakby nieco nieostre, zamazane. Pewno ci ludzie (lub części ich garderoby) byli w ruchu, co w tych okolicznościach nie dziwi. Ja też na kilku fotkach zrobionych gdy się przemieszczałam wyglądam jak duch. A co do tego faceta - trochę jest za elegancki ale może po meczu wybierał się na jakąś oficialną  uroczystość? ,,Uroczystości chodzą po ludziach!"  Teraz wiele osób specjalnie stylizuje się retro. Co w tym dziwnego? Facet pewno ma dobry ubaw, nigdy nie sądził że aż tak źle się trzyma!

Portret użytkownika proktolog

Baca ty jesteś jak hemoroid.

Baca ty jesteś jak hemoroid. Nikt cię nie lubi, a ty sie trzymasz tego forum jak żylak odbytu. Zobacz ile zrywasz minusów za każdym razem, powinno ci to dać do myślenia. No chyba, że wchodzisz tu z czystej perwersji.
 

Strony