Duch w amerykańskim supermarkecie

Kategorie: 

Dziwne zjawisko został nakręcone na kamerze monitoringu w supermarkecie w Adelajdzie (USA). Na półkach coś robi bałagan w produktach czasami oddziałując tak silnie, że niektórymi pudełkami czekoladek rzucało na kilka metrów.

 

Film pokazuje kompilację nagrań z kamer przemysłowych. Rzeczywiście takie zestawienie obrazów sugeruje, że coś tam się dzieje. Media amerykańskie rozprawiają o tym czy mogła to być manifestacja ducha, poltergeista. Czyli złośliwego ducha uprzykrzającego życie w tym wypadku supermarketu.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika kamujac

Idiotę, to w tym pzypadku z

Idiotę, to w tym pzypadku z siebie zrobiłeś.Skoro już się wypowiadasz na forum dziecko, to powinieneś wiedzieć, że kamery przemysłowe jak tak ta na załączonym filmie nie rejestrują płynnego obrazu a tylko robią zdjęcia poklatkowe.Każdy obraz z kam przemysłowej ma przeskoki ciołku.Do tego naucz się patrzeć na zegar w nagraniu!!!Ten przeskok nie trwa 3 minut a 3 SEKUNDY!!!!

Portret użytkownika baca

kiedy tylko jestem w Lidlu

kiedy tylko jestem w Lidlu tez spotykam sie z szeregiem nadprzyrodzonych zjawisk
- zawsze czuje na plecach wzrok jakiegos ochroniarza ale samej postaci nigdzie nie widac -jest tylko te ciezkie tępe spojrzenie wytwarzające nacisk pomiedzy łopatkami.
- w rejonie mrożonek jest jakby mi lodowy paluch wędrował po kręgosłupie.
- a przy warzywach zawsze występują omamy wzrokowe - jest tam całe mrowie niewyraźnych starożytnych duchów wygladających trochę jak mumie ale poruszających sie tak szybko ze nie jestem pewny czy to nie są błakające sie duchy emerytów - ci nieumarli non stop przesuwają pomidory, pomarancze i banany, pozostawiając po sobie niewytłumaczalne wgniecenia jak gdyby zrobione martwymi palcami, brrrr
powinni postawić przy wejsciu wiadro wody święconej czy coś