Dwa UFO w kształcie sześcianów zaobserwowane nad Rosją

Kategorie: 

Do niesamowitej obserwacji fenomenu UFO doszło 26 grudnia 2012 roku nad terytorium Rosji. Nagranie zamieszczone powyżej przedstawia dwa sześciany widoczne wyraźnie na horyzoncie. Do zjawiska doszło w trakcie zachodu Słońca.

 

Z jednej strony można powiedzieć, ze wszelkie obserwacje dokonywane w trakcie zachodu Słońca powinny być traktowane z dużą rezerwą. Wiadomo przecież nie od dziś, że gdy zaczyna się gra świateł to dochodzi czasami do zdumiewających fenomenów optycznych. W tym momencie jednak obserwacja jest wyjątkowo intrygująca.

Na niebie pojawiły się dwa sześciany, które bardzo trudno wytłumaczyć nietypowym oświetleniem. Co więcej, można podejrzewać, że tego typu obserwacja była możliwa właśnie dzięki nietypowemu światłu słonecznemu. Jeśli te obiekty używały jakiegoś maskowania to nagłe zmiany barwy oświetlenia mogły powodować okresowe ujawnienie wiszących w oddali obiektów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika PP

Aaroniro Baca nie obraża

Aaroniro
Baca nie obraża SŁOWIAN! Dlaczego?- dlatego że oni rozumieją co on pisze, to inni obywatele Polskojęzyczni się obrażają i próbują go atakować na tym blogu.Pozdrawiam tylko Słowian

Portret użytkownika baca

najstarszy jak to ładnie Homo

najstarszy jak to ładnie Homo określiłeś: lud, to nie są żadni Sumerowie ale neandrtale - współcześnie znani po prostu jako "żydzi",
ten lud (podoba mi się ta nazwa) był pierwszy a dopiero potem byli ludzie - najstarszmi ludźmi byli zaś Słowianie.
Sumer to młoda kultura, mloda - i zgadnij kto ich wszystkiego nauczył? no skąd wiedzieli co znaczy swastyka? skąd umieli lepić garnki albo liczyć? skąd znali astronomię?
ze słowiańskiej wiedzy Homo o nazwie Wedy - słowiańskie pismo runiczne jest matką wszystkich alfabetów - to ono było pierwsze. pismo klinowe Sumerów to tylko potem - kiedy już tam lud się wślizgnął i wszystkich w bambuko zrobił - nasza kulturę wpuscili w maliny przy pomocy hebrajskich baśni wg starego testamentu a Sumeryjską cywilizację oszukali bredniami na temat Nibiru i Anunakow.
Anunaki nie przybyli - Sumer upadł
brodaci "bogowie" Majów nie przybyli - kulturka upadła
"nasz" zbawiciel nie przybył - i cywilizacja też runie.
ten lud to robi. ludziom.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika baca

tak luzacko jak Madonna

tak luzacko jak Madonna aureolę to w Meksyku nosi się sombrera...
arriva.... arrriva... andere...
a poza tym ten święty Giovanni a nie jakiś Giovanino Smile to wygląda jakby miał depresję i chciał sobie strzelić w czoło z kciuka...
kupa pociechy z ciebie Endor... heh... kupa...

Portret użytkownika pasjonat

oceny Twoich postów mowia

oceny Twoich postów mowia wiele, miedzy innymi ze kawal powtarzany w kolko przestaje smieszyc, taki inteligent jeszcze tego nie zobaczyl ? a kawal smieszny jest wtedy gdy kazdy sie smieje. skad u ciebie bozon przekonania ze masz zawsze racje ? po tym co serwujesz w zaden sposob nie mozna tego, nawet z dystansem traktowac powaznie.
 
zaloze sie ze do lustra nawijasz miedzy nowymi artykulami, bo trening to podstawa.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika jot

Baca, tylu  już ci mówiło byś

Baca, tylu  już ci mówiło byś przestał się popisywać swym fanatyzmem, kiepsko swej inteligencji używasz...A może byś skonstruował sam choćby procę i strzelił sobie skroń odsunąwszy uprzeddnio farbowane na rudo pejsy..

Portret użytkownika MONSTER

Te sześciany to trochę

Te sześciany to trochę dziwnie wyglądają . Ale to nie znaczy że wszystkie tego typu obserwacje to lipa. Sam widziałem w zeszłym roku dziwny obiekt i wiem że coś lata tylko kto to wyprodukował?

Portret użytkownika kuzYn

Mnie osobiście nudzą już te

Mnie osobiście nudzą już te wszystkie jasne punkty na ciemnym niebie albo ciemne kropki na jasnym.
Za dużo tego w internecie, i najprościej sfałszować. Maier to robił fotki. Bardzo wyraźne. Jak gdzieś sklejka odstawała to przynajmniej na zbliżeniu można było to dostrzec. A tutaj. Jakieś zamazane 2 latawce, bo odbicia świateł w szybie samochodowej to na pewno nie są, bo szyby musiały by być super czyste, a kto takie ma zimą ?
 

 

Portret użytkownika pasjonat

u mnie widuje sie takie

u mnie widuje sie takie sprawy, przewaznie efekt fatamorgany - i wyglada dokladnie jak sterowka kontenerowca bez ladunku.  bywa tez że widac wyspe Bornholm. Nic nadzwyczajnego wg mnie.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Łukasz_inny

Coś ty nie możesz tak w 2013

Coś ty nie możesz tak w 2013 roku następującym zaraz po 21.12.2012 r. zarzucać innym że nie widują ufo na niebie a "statki na niebie" i jakieś tam wyspy ... przecież to przeczy zdroworozsądkowym zasadom UFOLOGII o której już się wypowiedziałem

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika baca

Endor świetna

Endor świetna wiadomość!
radosna nowina jest taka że udało mi się wyostrzyć twoj trochę "prześwietlony" w centrum obraz.
Ciesz oczy - to żaden Jezus tylko matka boska olimpijska.

Portret użytkownika Boulibrat

ja też coś podobnego

ja też coś podobnego widziałem tylko był to prostokąt a nie kwadrat i leciał ze wschodu w kierunku zachodnim z szybkością odrzutowca. Zdążyłem się jednak temu przyjżeć i wiecie co? To był jakby kontener taki jak na tirach lecący na 4 odrzutach dających niebieską poświatę na każdym dolnym rogu. Dziwne prawda? Jeszcze dziwniejsze jest to, że wcale się nie próbował nawet bunkrować tylko sobie tak  po prostej leciał!
ps. ludzie patrzcie w niebo a nie pod nogi

Portret użytkownika Aaroniro

Niestety drogi Baco ale to co

Niestety drogi Baco ale to co ja widziałem nie miało prawa być jakim kolwiek lampionem samolotem czy innym badziewiem. Bez watpienia było to potężne UFO jakiego nie widziałem na żadnym z filmików Youtubowskich i innych. przepiękna manifestacja  Smile marzenie każdego Ufologa Smile jeszcze udało mi sie zaobserwować jeden obiekt , mam go gdzieś nagranego na dysku, tym razem jeden obiekt , światło było soczyście czerwone no i okrągłe było to coś, bynajmniej to światło. tez po godzinie 21 . Dawaj już ten twój elaborat o ufo bo chce wiedzieć dlaczegoś taki sceptyk... Pomóż nam Baco no... 

Portret użytkownika Łukasz_inny

Nie zaprzeczamy, UFO

Nie zaprzeczamy, UFO istnieje!!! Jest nim KAŻDY NOL który widzisz na niebie 
 
Pozostaje jednak kwestia czy to co widzisz jest wytworem nieziemskiej cywilizacji, bo jak narazie dowodów nie ma, Mając na uwadze że nawet istnieje prawdopodobieństwo że życie gdzieś tam istnieje, to przy naszych odległościach kosmicznych raczej by sobie nami głowy nie zawracali, jeśli posiedli technologię zaginania przestrzeni to też im nasze technologi nie są raczej potrzebne raczej jesteśmy skansenem
 
A jeszcze jedno zaawansowaną cywilizację jeśli takowa istnieje i jej kontakty z nami - oczywiście taka która dysponuje technologią poruszania się bez strat czasu. można porównać z realiami ziemskimi - otóż ziemskiego człowieka i szympansa w lesie, my sobie możemy szympanse obserwować , możemy je łapać badać, ALE raczej nie nauczymi ich naszej technologii - np LATANIA, i budowy samolotów - a to tylko skala ziemska, No i pozatym raczej nie będziemy chcieli ich tego uczyć.
 
Tak więc na powyższym przykładzie moi niedoskonali ziemianie nie łudźcie się że ktoś przyleci i was nauczy poruszania się w przestrzeni poza czasem, bo to technologia dużo bardziej skomplikowana dla człowieka niż sztuka budowy samolotu dla szympansa

Portret użytkownika cristiano80

Tu nie chodzi o żadną

Tu nie chodzi o żadną ignorancję. Jeśli ktoś ma mały rozumek to nie jest w stanie tego ogarnąć. Jego umysł jest tak ograniczony że dla niego Ziemia i żydzi to cały Świat. Jest zamknięty w swoim małym świecie i jego krótkowzroczność za cholerę nie sięga dalej. Gdybyś go zapytał o kilka prostych faktów to nie wiedziałby nawet w jakim układzie żyjemy, w której dokładnie galaktyce, nie wiedziałby że takich gwiazd jak nasze Słońce są miliardy (tylko w naszej Galaktyce Drogi Mlecznej) a każda tworzy własny układ podobny do naszego Słonecznego, że galaktyk we Wszechświecie jest nieskończona ilość a my jesteśmy małą nic nie znaczącą, zacofaną i zamieszkaną przez takich śmiesznych ludzików jak Baca planetką. To za dużo jak dla niego. Baca co najwyżej potrafiłby opisać Ci budowę cepa co i tak byłoby maksimum jego możliwości.

Portret użytkownika Raffi5000

Dlaczego te zapaleńce, co

Dlaczego te zapaleńce, co sterczą przed Strefą 51 nie wyposażą się w takie zabaweczki, nie wylądują na jakiejś ciężarówce, która wjeżdża do niej i nie polukają sobie tam conieco ? Przecież to byłby szok w trampkach !! Lol

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma. http://technologiamaszynowa.blogspot.co.uk/

Portret użytkownika Aaroniro

HA!! jak na zawołanie :D

HA!! jak na zawołanie Biggrin przedwczoraj pisałem ze chciałbym by ktoś zobaczył to co ja i prosze Smile Dokładnie takie coś widziałem... wielki kwadraciOk promieniujący na pomarańczowo i jeszcze 6 małych okrągłych obok niego!! Spektakularne widowisko mówie wam! To nie fejk!!! to fakt! dokładnie takie coś widziałem!!! Pozdrawiam!

Strony