Dwa UFO w kształcie sześcianów zaobserwowane nad Rosją

Kategorie: 

Do niesamowitej obserwacji fenomenu UFO doszło 26 grudnia 2012 roku nad terytorium Rosji. Nagranie zamieszczone powyżej przedstawia dwa sześciany widoczne wyraźnie na horyzoncie. Do zjawiska doszło w trakcie zachodu Słońca.

 

Z jednej strony można powiedzieć, ze wszelkie obserwacje dokonywane w trakcie zachodu Słońca powinny być traktowane z dużą rezerwą. Wiadomo przecież nie od dziś, że gdy zaczyna się gra świateł to dochodzi czasami do zdumiewających fenomenów optycznych. W tym momencie jednak obserwacja jest wyjątkowo intrygująca.

Na niebie pojawiły się dwa sześciany, które bardzo trudno wytłumaczyć nietypowym oświetleniem. Co więcej, można podejrzewać, że tego typu obserwacja była możliwa właśnie dzięki nietypowemu światłu słonecznemu. Jeśli te obiekty używały jakiegoś maskowania to nagłe zmiany barwy oświetlenia mogły powodować okresowe ujawnienie wiszących w oddali obiektów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika PP

Aaroniro Baca nie obraża

Aaroniro
Baca nie obraża SŁOWIAN! Dlaczego?- dlatego że oni rozumieją co on pisze, to inni obywatele Polskojęzyczni się obrażają i próbują go atakować na tym blogu.Pozdrawiam tylko Słowian

Portret użytkownika baca

najstarszy jak to ładnie Homo

najstarszy jak to ładnie Homo określiłeś: lud, to nie są żadni Sumerowie ale neandrtale - współcześnie znani po prostu jako "żydzi",
ten lud (podoba mi się ta nazwa) był pierwszy a dopiero potem byli ludzie - najstarszmi ludźmi byli zaś Słowianie.
Sumer to młoda kultura, mloda - i zgadnij kto ich wszystkiego nauczył? no skąd wiedzieli co znaczy swastyka? skąd umieli lepić garnki albo liczyć? skąd znali astronomię?
ze słowiańskiej wiedzy Homo o nazwie Wedy - słowiańskie pismo runiczne jest matką wszystkich alfabetów - to ono było pierwsze. pismo klinowe Sumerów to tylko potem - kiedy już tam lud się wślizgnął i wszystkich w bambuko zrobił - nasza kulturę wpuscili w maliny przy pomocy hebrajskich baśni wg starego testamentu a Sumeryjską cywilizację oszukali bredniami na temat Nibiru i Anunakow.
Anunaki nie przybyli - Sumer upadł
brodaci "bogowie" Majów nie przybyli - kulturka upadła
"nasz" zbawiciel nie przybył - i cywilizacja też runie.
ten lud to robi. ludziom.

Strony