Dziewczyna nagrała gdy piorun zmienił jej matkę w świecącą postać

Kategorie: 

Niesamowitą chwilę uwieczniono na filmie, nakręconym telefonem komórkowym. Do zdarzenia doszło w stanie Idaho. Operatorem okazała się córka ofiary, która stała kilka kroków od matki – podaje ABC News.

 

Stephanie Rae i jej córka Sissy Veske postanowiły wyjść na ulicę, aby zobaczyć, jak zaczyna się burza, ale to pragnienie niemal kosztowało życie jedną z nich.

Po incydencie, matka i córka przyznały, że to wszystko stało się w ciągu kilku sekund. Piorun uderzył w Stephanie, a Sissi przypadkowo to nagrała. Zdaniem dziewczyny, jej matka świeciła, jak lampa w ciemności.

„Wzięłam telefon i zaczęłam filmować, bo czułam, że coś się stanie” - powiedziała dziewczyna. „I w ciągu zaledwie kilku sekund, wszystko wokół było zalane światłem, a huk był taki, jakby ktoś oddał strzał z pistoletu”.

Dziewczyna, kiedy zobaczyła, że jej matka świeci, krzyknęła i opuściła aparat. Potem chwyciła poszkodowaną i zaczęła ciągnąć ją w kierunku domu. W ciągu kilku godzin po uderzeniu kobieta czuła mrowienie na całym ciele i to było właściwie wszystko. Stephanie jest szalenie szczęśliwa, że przeżyła wypadek i jest w stanie opowiedzieć sama całą historię.

"Jestem bardzo, bardzo szczęśliwa” - powiedziała kobieta. „Pomimo faktu, że teraz z tego żartuje, było to bardzo przerażające”.

Rzadko zdarza się, że piorun trafia w ludzi. Jeśli do tego dojdzie, zwykle kończy się tragicznie. Tak więc, Stephanie cudem przeżyła. Okazało się, że tego dnia miała na nogach gumowe klapki i to uratowało ją od pewnej śmierci.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Sajgoniarz

Cytując za osobą z mojego

Cytując za osobą z mojego miasta "Mamy szczęście, że nie przy***** w nas piorun". No ktoś tu miał jednak pecha. Chciałbym coś takiego przeżyć, w końcu znalazło by się wytłumaczenie na moją ciemna karnację Smile

Portret użytkownika zibi1973

Opracowałem kto ma kontakty z

Opracowałem kto ma kontakty z obcymi to widać na nich właśnie twarze z hologramu,a po co umieszczają to nie wiem,możliwe że w naszej galaktyce tak się rozróżniają obcy ,może to być obowiązkowe jak tlen do życia 

Portret użytkownika zibi1973

Może  pan Robert Bigelow

Może  pan Robert Bigelow podejrzewany o kontakty z ufo,ponoć wszystko co związane jest z obcymi przechodzi przez jego ręce to nawet innemedium też,bardzo bogaty pan,  szybko się wzbogacił na  hotelach, stacja  w budowie na orbicie do tego ma własne prywatne statki latające w kosmos na jednym z filmików na puliku pokazało się to,ale nie ma się czym martwić przecież zibiego fotosiki nie są brane poważnie  a szczególnie  dla normalnego śmiertelnika,chyba że nie których tu użytkowników na innemedium                                    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2bd66ef877894266.html                                   

Portret użytkownika antoni pustelnik

O przez tych panów pewnie,

O przez tych panów pewnie, dodam, że wyznania mojżeszowego, tak jusz ko(sze)rnicy mają, wgryzają się we wszystko i przynoszą same szkody Biggrin . A zibi tę działalność widzi i nam o niej opowiada("co ja ci poradzę, że coś widzę").
 

Strony