Dziewczyna nagrała gdy piorun zmienił jej matkę w świecącą postać

Kategorie: 

Niesamowitą chwilę uwieczniono na filmie, nakręconym telefonem komórkowym. Do zdarzenia doszło w stanie Idaho. Operatorem okazała się córka ofiary, która stała kilka kroków od matki – podaje ABC News.

 

Stephanie Rae i jej córka Sissy Veske postanowiły wyjść na ulicę, aby zobaczyć, jak zaczyna się burza, ale to pragnienie niemal kosztowało życie jedną z nich.

Po incydencie, matka i córka przyznały, że to wszystko stało się w ciągu kilku sekund. Piorun uderzył w Stephanie, a Sissi przypadkowo to nagrała. Zdaniem dziewczyny, jej matka świeciła, jak lampa w ciemności.

„Wzięłam telefon i zaczęłam filmować, bo czułam, że coś się stanie” - powiedziała dziewczyna. „I w ciągu zaledwie kilku sekund, wszystko wokół było zalane światłem, a huk był taki, jakby ktoś oddał strzał z pistoletu”.

Dziewczyna, kiedy zobaczyła, że jej matka świeci, krzyknęła i opuściła aparat. Potem chwyciła poszkodowaną i zaczęła ciągnąć ją w kierunku domu. W ciągu kilku godzin po uderzeniu kobieta czuła mrowienie na całym ciele i to było właściwie wszystko. Stephanie jest szalenie szczęśliwa, że przeżyła wypadek i jest w stanie opowiedzieć sama całą historię.

"Jestem bardzo, bardzo szczęśliwa” - powiedziała kobieta. „Pomimo faktu, że teraz z tego żartuje, było to bardzo przerażające”.

Rzadko zdarza się, że piorun trafia w ludzi. Jeśli do tego dojdzie, zwykle kończy się tragicznie. Tak więc, Stephanie cudem przeżyła. Okazało się, że tego dnia miała na nogach gumowe klapki i to uratowało ją od pewnej śmierci.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Sajgoniarz

Cytując za osobą z mojego

Cytując za osobą z mojego miasta "Mamy szczęście, że nie przy***** w nas piorun". No ktoś tu miał jednak pecha. Chciałbym coś takiego przeżyć, w końcu znalazło by się wytłumaczenie na moją ciemna karnację Smile

Portret użytkownika zibi1973

Opracowałem kto ma kontakty z

Opracowałem kto ma kontakty z obcymi to widać na nich właśnie twarze z hologramu,a po co umieszczają to nie wiem,możliwe że w naszej galaktyce tak się rozróżniają obcy ,może to być obowiązkowe jak tlen do życia 

Portret użytkownika zibi1973

Może  pan Robert Bigelow

Może  pan Robert Bigelow podejrzewany o kontakty z ufo,ponoć wszystko co związane jest z obcymi przechodzi przez jego ręce to nawet innemedium też,bardzo bogaty pan,  szybko się wzbogacił na  hotelach, stacja  w budowie na orbicie do tego ma własne prywatne statki latające w kosmos na jednym z filmików na puliku pokazało się to,ale nie ma się czym martwić przecież zibiego fotosiki nie są brane poważnie  a szczególnie  dla normalnego śmiertelnika,chyba że nie których tu użytkowników na innemedium                                    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2bd66ef877894266.html                                   

Portret użytkownika antoni pustelnik

O przez tych panów pewnie,

O przez tych panów pewnie, dodam, że wyznania mojżeszowego, tak jusz ko(sze)rnicy mają, wgryzają się we wszystko i przynoszą same szkody Biggrin . A zibi tę działalność widzi i nam o niej opowiada("co ja ci poradzę, że coś widzę").
 

Portret użytkownika Naiwnydzieciak

tyt filmu z youtube :  Caught

tyt filmu z youtube : 
Caught on Cam: Woman Survives Lightning Strike
tlumaczenie /ang: 'uwiecznione na kamerce: kobieta przezywa  porazenie piorunem'

tyt Talinna :dziewczyna nagrala gdy piorun zmienil jej matke w swietlista postac

pomijam ze slowo gdy tam nie pasuje, oraz owa dziewczyna mowi ze obok stala jej kolezanka, nie matka. 
Talinn, prawdziwe 'inne' medium. 
pozdrawiam Smile

 

Portret użytkownika b@ron

nooo, genialne...jakby klapki

nooo, genialne...jakby klapki odegrały tu jakąkolwiek rolę to piorun trzasnął w każdy inny punkt tylko nie w kobitę Wink ...w sumie to może i odegrały, bo ja tam uderzenia pioruna nie widzę, a co do tekstu...
„I w ciągu zaledwie kilku sekund, wszystko wokół było zalane światłem, a huk był taki, jakby ktoś oddał strzał z pistoletu”.
...odnoszę wrażenie że w Idaho musiała to być pierwsza burza odkąd świat powstał, bo ja w tym nic dziwnego nie widzę.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

ha ha bardzo efektowny

ha ha bardzo efektowny eksperyment... ha ha dużo ciekawszy niż te smętne wygłupy Franklina z prototypem piorunochronu...
nareszcie nauka o Amerykanach została porzadnie popchnięta do przodu i już jest udowodnione że mając do wyboru starą samicę i młodą samicę piorun zawsze wybierze tę która stawia najmniejszy opór i jeb*ie w blondynę...