Dziewczyna obudziła się w trumnie na własnym pogrzebie

Kategorie: 

Nysy Perez, szesnastolatka z Hondurasu, nagle zaczęła krzyczeć na własnym pogrzebie. Krewni, którzy nieśli trumnę z ciałem dziewczynki, byli zaskoczeni i przerażeni. Nieżyjąca rozbiła szybkę w bocznej ścianie sakofagu.

 

Członkowie rodziny przystąpili do reanimacji. Na miejsce zdarzenia wezwano pogotowie. Niestety akcja ratunkowa zakończyła się niepowodzeniem. Dziewczynki nie udało się przywrócić do życia, donosi Metro.

„Słyszałem pukanie i wołanie o pomoc”- powiedział Rudy Gonzales, ojczym zmarłej.

 

Ratownicy pospiesznie przybyli na wezwanie, ale nie udało im się „dobudzić” nieboszczki. Zrozpaczona rodzina w żałobie chce wytoczyć proces medykom. Krewni uważają, że dziewczynka mogłaby żyć, gdyby nie błędne diagnozy lekarzy. Nie pierwszy raz zdarzyło się, że ludzie budzą się podczas własnego pogrzebu. W lutym br. podobny przypadek odnotowano w Chinach.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika anya67

a ja znalazłam taki oto opis

a ja znalazłam taki oto opis tej sytuacji ... ciut inny niż zaprezentowany powyżej
Honduras: ciężarna Neysi Perez obudziła się we własnym grobie
Dzień po swoim pogrzebie 16-letnia Neysi Perez, mieszkanka Hondurasu, obudziła się w trumnie. Dziewczyna została uznana za martwą po tym, jak lekarze nie wykryli u niej pulsu. Perez pewnego dnia zemdlała, gdy usłyszała serię strzałów w pobliżu jej domu w La Entrada w zachodnich Hondurasie. Dziewczyna upadła na ziemię, a na jej ustach pojawiła się piana. Była wtedy w trzecim miesiącu ciąży.

Rodzice nie mogli jej dobudzić. Gdy zaczęła toczyć pianę z ust, uznali, że została opętana. Wezwali egzorcystę, który polecił zawieźć dziewczynę do szpitala. Po kilku godzinach lekarze stwierdzili zgon. we własnym grobie
Dzień po swoim pogrzebie 16-letnia Neysi Perez, mieszkanka Hondurasu, obudziła się w trumnie. Dziewczyna została uznana za martwą po tym, jak lekarze nie wykryli u niej pulsu.

Fotolia / Photographee.eu

Perez pewnego dnia zemdlała, gdy usłyszała serię strzałów w pobliżu jej domu w La Entrada w zachodnich Hondurasie. Dziewczyna upadła na ziemię, a na jej ustach pojawiła się piana. Była wtedy w trzecim miesiącu ciąży.

Rodzice nie mogli jej dobudzić. Gdy zaczęła toczyć pianę z ust, uznali, że została opętana. Wezwali egzorcystę, który polecił zawieźć dziewczynę do szpitala. Po kilku godzinach lekarze stwierdzili zgon.

 

 

Dzień po pogrzebie, grób Perez odwiedził jej mąż. Chwilę później podniósł alarm - twierdził, że słyszał wołanie o pomoc.

Rozpoczęła się dramatyczna akcja ratunkowa. Niestety po ponownym otwarciu trumny okazało się, że kobieta nie żyje.

Według krewnych nastolatki, jej ciało było jeszcze ciepłe, a na palcach widzieli siniaki. Maria Gutierrez, matka 16-latki, twierdzi, że jej córka została pogrzebana żywcem i oskarża lekarzy o zbyt szybkie stwierdzenie zgonu.

Lekarze nie komentują ewentualnej pomyłki. Tłumaczą, że 16-latka mogła mieć atak paniki, który tymczasowo zatrzymał akcję serca. Nie wykluczają również ataku katalepsji, charakteryzującej się upośledzeniem lub nawet całkowitym zablokowaniu czynności ruchowych chorego.

Ostatecznie, Perez została ponownie pochowana w swoim grobowcu.
 
 
Wezwali gzorcystę ... lekarz orzekł zgon ale to rodzina pochowała ją zbyt szybko ... niech żyje Honduras

Laszka

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

o jojojj teraz poczułem sie

o jojojj teraz poczułem sie dotknięty
hahahahaha
 
wole napisac 2 artykuly niz stek bzdur za kazdym razem gdy nie mam niczego ciekawego do podzielenia się.
 
ps. widze autor poczul sie dotkniety

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Cabaj

Jakim trzeba być

Jakim trzeba być zwyrodnialcem!!! żeby dawać nadzieje tej nastolatce a potem "dobić"ją w taki sposób!!!Co sobie wtedy to w sumie jeszcze dziecko pomyślało???Chyba przysłali je\akiegoś niedojde i schrzanił sprawe.Gdyby tym sie zajoł ten co postawił na nogi truchło łazana to byłoby lepiej chyba.

Strony