Dziwna anomalia w koronie słonecznej

Kategorie: 

Co jakiś czas dochodzi do obserwacji dziwnych anomalii, które są widoczne w koronie słonecznej. Tych rzekomych obiektów jest bardzo dużo, ale tym razem kształt jest widziany za pomocą kilku filtrów satelity SOHO jednocześnie.

 

Kształt, który widać na powyższym filmie rzeczywiście nie wygląda na znany obiekt. Nie jest to z pewnością znana planeta, ani inne ciało niebieskie. Sądząc po rozmiarach gdyby był to rzeczywisty obiekt miał by wielkość Księżyca.

[ibimage==17574==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Osoby twierdzące, że obiekty te to nie zakłócenia cyfrowe, lecz realne obiekty, twierdza, że są to jakieś pojazdy, które wlatują w słoneczną koronę w celu czerpania energii z gwiazdy. Podróże międzygwiezdne mają być możliwe właśnie dzięki sile gwiazd a może i nim samym. Zwolennicy tej teorii twierdzą, że okolice Słońca pełne są UFO, które niekiedy udaje się dostrzec za pomocą ziemskich urządzeń obserwujących naszą gwiazdę.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pako

Po drugiej stronie Słońca

Po drugiej stronie Słońca jest planeta którą Egipcjanie nazywali Antyziemią , jest na podobnej orbicie co ziemia w tej samej odległości lecz po drugiej stronie słońca .  Nigdy jej nie będziemy widzić . Według Egipcjan  z tej planety przyszło na Ziemie życie.

Portret użytkownika Ja

Jest pewna teza że na orbicie

Jest pewna teza że na orbicie ziemi, a przynajmniej na zblizonej do naszej po drugiej stronie słońca krąży planeta której nigdy "albo prawie nigdy" nie widzimy. Ponoć ma tętnić życiem i to z tamtąd jeśli już przylatują  goście do nas...

Strony