Dziwna chmura zarejestrowana na filmie z Hawajów

Kategorie: 

Od dawna spekulowano, że UFO może stosować chmury, jako kamuflaż. Zwykle uwagę lokalnych mieszkańców zwracają chmury zachowujące się inaczej niż reszta. Taki przypadek miał właśnie miejsce na Hawajach.

W opublikowanym niedawno nagraniu obserwujemy trójkątną chmurę, co już samo w sobie jest niezwykłe. Poza tym, chmura płynie po niebie pod wiatr, czyli zachowuje się jakby posiadała napęd.

 

Niezwykłemu ruchowi tej dziwnej formacji pogodowej towarzyszy smuga kondensacyjna zdająca się potwierdzać, że w ruch tego obiektu jest zaangażowana jakaś forma silnika.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika normalny?!

Proces ogłupiania

Proces ogłupiania społeczeństwa trwa w najlepsze !!! Biggrin 
Kobieta,która nagrała "niesamowite" zjawisko to w krajach anglojęzycznych normalka - tych ludzi dziwi wszystko,łącznie z faktem występowania pór roku i brakiem niedźwiedzi polarnych w Polsce !!! Wink
Pozdrawiam myślących LOGICZNIE !!! Smile

Portret użytkownika kamujac

Chmura jak chmura. Zwykłe

Chmura jak chmura. Zwykłe zjawisko i ciekawy kształt. Chmury mają również kształt zwierząt, itp. Można się dopatrzeć wszystkiego.
Natomiast jej ruch jest spowodowany tym, że ta owa "dziwna" chmura jest niżej niż pozostałe. Ona nie płynie pod wiatr a stoi w miejscu ewentualnie płynie bardzo wolno w stosunku do tych wyżej położonych. To sprawia złudzenie jak by płynęła pod wiatr.
To tak oczywiste zjawisko, że aż mi się nie chce dokładnie go tłumaczyć...
Jej, może by lepiej do szkoły pochodzić zamiast z czegoś tak oczywistego robić rewelacje? :(((

Portret użytkownika qwerty

A teraz dla mniej obeznanych

A teraz dla mniej obeznanych z meteorologią.
Wiatry moga wiać w różnych kierunkach na różnych wysokościach to raz, chmury moga się poruszać nawet [pod "prąd" kierunek wiatru przy ziemi może byc różny nawet o 180 st. od wiatru wiejącego juz na wysokości 30m.
D wa widac że ta chmura to początkowe stadium  kumulusa, smuga za nią to podświetlona para wodna prawdopodonie w momencie powstawania już sie chmura rozsypuje ....i takie tam pozdrawiam

Strony