Dziwna trójkątna dziura koronalna na Słońcu

Kategorie: 

Ta wiadomość jest całkowicie sprawdzona pod względem naukowym, na Słońcu pojawiła się regularnego kształtu dziura koronalną. NASA zakreśliło ten obiekt, jako wymagający wyjaśnień. Gdy się obserwuje coś takiego przychodzą na myśl różne rzeczy z jakaś formą portalu włącznie.

 

To nie żarty, nasze Słońce pokazało formację, którą naukowcy nie umieją skomentować inaczej niż sugestia, że to wielki przypadek. Czy aby na pewno? Ostatnio jest coś dużo podejrzanych przypadków ze Słońcem w roli głównej jak chociażby ostatnie „tankowanie” sferycznego obiektu, niektórzy twierdzą, że obiekt był dużo mniejszy a sfera to jego osłona.

I po takich atrakcjach nagle na Słońcu pojawił się wielki trójkąt. Jak to zinterpretować? Przypadek oczywiście.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika zainteresowany

Wiecie co ? Jak coś będzie

Wiecie co ? Jak coś będzie się miało stać to i tak się stanie ... A my dowiemy się o tym najpóźniej . Na świecie jest źle , są państwa o których 95% ludzi na świecie nie ma pojęcia. Dlaczego ? Bo są to tak zwane państwa podziemne. To one mają dostęp do wszystkich technologi ... UFO niby nie prawdziwe ale to oni dbają o to żebyście tak myśleli. Wracając do tematu - wydaje mi się że właśnie te państwa wiedzą najlepiej co się dzieje , bo kto może więcej wiedzieć - osoba z komputerem ( dla nas super ekstra , z marzeń ) czy ktoś kto ma dostęp do technologi SF . Każdy ma na ten temat swoje zdanie , a możliwość dodawania komentarzy pozwala podzieleniem się swoich myśli. Pamiętajcie nie zmuszajcie innych do swojego zdania , dopóki nie jest ono udowodnione naukowo.

Portret użytkownika sdff

cos mnie sie wydaje ze slonce

cos mnie sie wydaje ze slonce ma calkiem inna nature niz to tlumacza nam "naukowcy"Nie wiem czym jest a moze kim jest?Przeciez ziemskie zycie i caly wszechswiat to wirujace atomy w PROZNI - ktora stanowi 99% swiata ktory widzimy czyli 1% to my i ten wszechswiat a reszta?ENERGIA - to ona stanowi nas i wszystko. "Statek kosmiczny" polecam ksiazke.I dlaczego tak popadacie od razu w zdziwienie? Przeciez samo zycie to fikcja!!!!!!!!!!!!!!! Ale cos lub ktos napedza ten wszechswiat - Proznie wypelniona Energia

Portret użytkownika PB

Nie idź jutro do pracy, nie

Nie idź jutro do pracy, nie spłacaj kredytu, olej żonę i dziecko...a najlepiej wylej garnek wrządku na głowę. To wszystko jest przecież fikcją. To, że nie rozumiesz natury materii nie oznacza, że ona nie istnieje. Energia może mieć także swój kres...nie jest wieczna.Powiem Ci więcej.....wszystko co posiadasz i co kochasz jest tu i teraz. Jeśli istnieje coś po śmierci to istota, która to wszystko wymyśliła jest nieprawdopodobnym sadystą. Nie mam ochoty udowadniać czemu tak sądzę, ale wynika to z wieloletnich przemyśleń. 

Portret użytkownika Andrzej1

OD zawsze wiedziałem, że

OD zawsze wiedziałem, że słońce nie jest tym co nam wciskają naukowcy. Jak taka olbrzymia "bomba wodorowa" może być w środku ciemna?,- to ciemni są naukowcy tak jak czarna dziura:).
To co widać to kierunek zmian. Czekam aż w pełni uformują się dwa pasy na 19,5 stopnia szerokości będzie to około października 2012, wtedy się zacznie Smile

ps. nasze słońce się "rozkręca" niewiele się różni od człowieka w budowie energetycznej... zachęcam do zapoznania się z np. kanonem Witriwiusza, kwiatem życia itd..., macie mało czasu Smile

Portret użytkownika PCZ

@Kris mi się ten trojkont

@Kris mi się ten trojkont kojazy z wrotami , znakiem...i jak by sie mial jeszcze ułozyc dokładniej.no niewiem jak to opisac.a moze to tylko zbieg okoliczności , choć nic się nie dzieje przpadkiem.PS: (to ja początkujący człowiek)

Portret użytkownika Seba

Czyżby ktoś z zewnątrz

Czyżby ktoś z zewnątrz przewidział niebezpieczny dla naszej atmosfery i życia na ziemi rozbłysk ? Użył wysoko zaawansowanej technologi by obniżyć temperaturę... To tylko fantastyczna myśl.

Portret użytkownika kris

@początkujacy Człowiek.. Mam

@początkujacy Człowiek.. Mam podobnie!, jakieś małe deja-vu, lub coś podobnego. może faktycznie już to widzieliśmy.  ale moze też sam kształt coś nam przypomina, jakiś symbol, emblemat, obraz albo ...odciśniete żelazko?:) wiem ze śmieznie to brzmi ale umysł czasem bywa "zdradziecki";)

Portret użytkownika ziom

a mie sie wydaje, że

a mie sie wydaje, że doszukiwanie się w jakichś plamach na słońcu konca swiata to glupota, sorry, akurat teraz mamy taka aparatura zeby w roznych zakresach widzialnych obserwowac sloneczko, kilkanascia lat temu nie bylismy do tego zdolni wiec nie wiadomo co sie dzialo w latach wczesniejszych aktywnosci naszej gwiazdy, a teraz ??? zawsze znajda sie talnty co beda szukac jakich glupich hipotez... inna sprawa, ze czlowiek jest zbyt glupi i prymitywny by wyjsc po za ramy nauki... pozdro for all Wink

Portret użytkownika Patosik

Czas przemiany i wchodzenie

Czas przemiany i wchodzenie na wyższy wymiar się rozpoczął. Jądro ziemi zaczęło być aktywne i mamy te dziwne dźwięki w różnych miejscach , czas podnieść wibracje . Sam zauważyłem że ludzie którzy nigdy się nie interesowali takimi rzeczami zaczynają nagle sami mi opowiadać o przemianie itp.to nawet jest pocieszające że świadomość wzrasta ... Smile

Portret użytkownika TruHink

Naszą gwiazdę, w obecnej

Naszą gwiazdę, w obecnej technologii, obserwujemy stosunkowo krótko. Powtarzalne anomalie, stają się regułami natury słonecznej. Omawiana struktura obecnie jest anomalią.Analizując struktury reguł natury Ziemi, zebralibyśmy tuziny brył geometrycznych i innych kształtów w różnej skali. Wymagane jest rzetelne przyjżenie się omawianemu zjawisku.Czas, w którym zostało ono zarejestrowane, pokrywa się z ważnymi informacjami, pozostawionymi nam przez przeszłe pokolenia. Z uwagi na ich treść możemy zakładać, iż obecna anomalia może być przyczyną odczuwalnych dla nas skutków.Przyjmując, że wszystko jest powiązane ze wszystkim - obecne procesy zachądzące w naszym układzie słonecznym, należałoby analizować, jako skutki procesu zachądzącego w naszym wszechświecie. Ostatnio zauważona 'anomalia' promieniowania tła, jako jeden z elementów tego procesu, jest jedynym dla nas widocznym. Mała ilość danych oraz wiedzy, nie pozwala nam analizować tego zagadnienia.Każde teorie, będą niepewne... Możemy 'tylko' katalogować obecne obserwacje oraz podłączać je do inforamcji pozostawionych od przeszłych - tak aby przyszłe, mogły zająć się kolejnym etapem odpowiedzi na trzy podstawowe pytania:kim jesteśmy ?gdzie jesteśmy ?dlaczego jesteśmy ? P.s. obok tematu...Ziemia 2012 jako 'planeta firma' ma bardzo mały wkład, w poszerzanie wiedzy cywilizacji wszechświata. obecnie obrany kurs, stawia nas jako ciekawy punkt obserwacyjny w kategoriach rezerwatu...szkoda bo potrafimy dużo, kochamy dużo i mamy dużo. 

Portret użytkownika end

Łukasz21,25 Będą znaki na

Łukasz21,25 Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy.21,26 Ludzie mdleć będą ze strachu, w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi. Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte.21,27 Wtedy ujrzą Syna Człowieczego, nadchodzącego w obłoku z wielką mocą i chwałą.21,28 A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie.

Portret użytkownika end

Nie straszę tylko podaję inne

Nie straszę tylko podaję inne źródło opisujące moim zdaniem to zjawisko. Zauważ, że do nie dawna nic nie można było zobaczyć na Słońcu, żadnych znaków ! To było po prostu niemożliwe. Dopiero w naszych czasach technika na to pozwala.  

Portret użytkownika kamikadz7

kilowaty gadki by były , to w

kilowaty gadki by były , to w skrócie najwiekszym jaki mogłem zrobic jest , mam nadzieje ze gosciu tu nie straszy jak kosciół kat i inni nawiuedzeni stowarzyszeni tylko doslownie to rozumuje jak ja- przybedzie przedstawiciel wysłaniec starszej cywilizacji aby przekazac wiedzę , idee i wsparcie duchowe, no przybedzie na tym co ma , nie w zgniłej otoczce mentalno duchowej katolicyzmu np .

kamikadz7

Portret użytkownika nike

Przyszlo mi do glowy, ze moze

Przyszlo mi do glowy, ze moze wlasnie na sloncu otwieraja sie swego rodzaju portale, z krorych bedzie dany wielki blysk majacy na celu nie tyle co zniszczyc ziemie co tchnac ja do dalszego rozwoju...............

Portret użytkownika ORCUS

A jeśli tak mało wiemy o

A jeśli tak mało wiemy o słoneczku naszym a może nie naszym bo sobie tam żyje zaawansowana cywilizacja i to świetnie zakumuflowana (ochrona przed kometami które są zagrożeniem każdej cywilizacji czy tu czy tam na innej planecie lub na jakiś księżycach a może przed inną cywilizacją żeby uniknąć w tym przecież ogromnym Wszechświecie) może i na nasz rozum taki kamuflaż jest iewyobrażalny ale kto wie? 

Portret użytkownika emil

I po raz kolejny okazuje się

I po raz kolejny okazuje się ze sa na tym na swiecie rzeczy które nie śnily sie naszym naukowcom,ciekawe czym jeszcze zaskoczy nas nasza gwiazda,choć na zdięciach widac ze łypie na nas wrogo Sauronowym okiem:-]

Portret użytkownika zainteresowany

A ja uknułem taka swoją

A ja uknułem taka swoją teorię ( myślę że SF Blum 3 ), że słońce dzieli się na kilka warstw ( tak jak ziemia składa się z płaszcza itd. ) i właśnie teraz po długim okresie czasu doszło do " spalenia " jednej z warstw ( co widać na zdjęciach jako czarną plamę ) która właśnie powoli spala się do końca. Jeżeli ta teoria była by prawdziwa to można się spodziewać powiększania się tej plamy w najbliższych miesiącach lub nawet latach.
Piszcie co sądzicię o tym co napisałem Smile

Pozdrawiam

Portret użytkownika g00rmik

Przyjrzałem się sprawie na

Przyjrzałem się sprawie na helioviewer i w rzeczy samej reguralność równoramiennegio trójkąta tego "czegoś" w koronie słońca widać przez 4 dni, obiekt obserwacji porusza się razem ze słońcem. Parę dni wcześniej widać podobną regularność w kształcie rombu w innym miejscu.Ciekawostką jest natomiast, że obserwowana niedawno proturbulencja, która oderwała się od słońca, była umiejscowiona w stosunkowo niedużej odległości od obserwowanego trójkąta.

Portret użytkownika nike

UFFF, juz sam nie wiem co

UFFF, juz sam nie wiem co otym wszystkim myslec. Pewne jest to ze zachodza zmiany ktorych nie rozumiemy. Tak naprawde nikt nie ma pewnosci do czego one doprowadza. Wszelkiego rodzaju przepowiednie tylko podsycaja nasza wyobraznie. Czesc ludzi niczego nie dostrzega i zyja dalej jak "lemingi", budujac swoj sztuczny swiat. Niektrorzy zaczynaja sie bardziej interesowac, moze czesciej spogladaja na to wszystko co sie wokol nas dzieje, ale trudno jest sie im oderwac od otaczajacej ich rzeczywistosci matrixu. Badz co bodz zdudowanego przez nas samych. A sloneczko i otaczajacy nas swiat daje znaki. Tylko po co i dlaczego??? Czyzby w nieodleglej przyszlosci mialo nas spotkac cos ciekawego, Nie koniecznie zlego. Magiczna data 21-12-2012 jest znana chyba wszystkim, nawet "lemingom". Ale tak naprawde nikt chyba nie robi przygotowan, bo niby na co? I po co!!! Chyba tylko niektore rzady i oligarchowie podobno buduja schrony podziemne. Tylko czy one pomoga??? Przejscie  na nastepny wymiar ma podobno spowodowac ze materia straci na wartosci, ale czy bedzie nam potrzebna???? Po co wiec pracowac po 12h, po co starac sie, odkladac pieniadze i martwiec sie o przyszlosc? Bo czo to o co tak wszyscy walczymy bedzie nam potrzebne np, o tej porze za rok??? A moze bedziemy musieli czkac jeszcze  30 lat, wiec codzienne tyranie ma jeszcze jakis sens. Bo jesli zostalo nam tylko marne 9 m-cy to wybaczcie, Ja wysiadam z tego pociagu i do dzisiaj jade zwiedza swiat. Mam 34 lata i duza banke na koncie. I dzis zastanawiam sie czy nie rzucic wszystkiego i zaczac po prostu cieszc sie urokami zycia. Napiszcie co sadzicie o tym co sie dookola nas dzieje.!!!!!!!!!!! ???????????Sorki za bledy, ale pisalem bardzo szybko i i nie miale ochoty poprawiac tekstu!!!

Strony