Dziwne "anielskie" obiekty latające nad Meksykiem

Kategorie: 

Do intrygującej obserwacji doszło 13 sierpnia w Meksyku. Na dziennym niebie dało się zobaczyć dwa świecące punkty. Jeden ze świadków tego zdarzenia dysponował kamerą z przybliżeniem i dzięki temu poznaliśmy więcej szczegółów.

 

Na pierwszy rzut oka można było zakwalifikować te obiekty jako balony meteorologiczne, ale pewne szczegóły powodują, że należy oddalić tę hipotezę. Po pierwsze obiekty mają wyraźnie nietypowy dla balonów kształt, wręcz przypominający czyjąś sylwetkę. Po drugie zaś zaczęły się z nich wyłaniać kolejne jasne obiekty.

 

Najpierw, więc z dwóch zrobiły się trzy obiekty, a po chwili do osobliwego "pączkowania" doszło również w przypadku drugiego większego UFO.  Co ciekawe nowo powstałe światła na niebie, mimo, że zdecydowanie mniejsze, również przypominały kształtem sylwetki. Obserwacja ta pozostaje niewyjaśnioną tajemnicą.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika szary

zanim ktos napisal (artykuł)o

zanim ktos napisal (artykuł)o pączkujacych  "istotach" 3a bylo zrobic lepsza analize filmu.. mozna na niej rozrócnic cos ciekawego.. z przodu lieci pojedyncza "istota" ,za nia dwie grupy.. przypuszczalnie trzymają sie za rece.. ale dokladnie tego stwierdzic nie mozna.. w 1 momecie od jednej z grup odrywa sie 1 z tych istot ..reszta leci w grupach ..pierwsza istota wyglada na cos w rodzaju "przewodnika wycieczki" - to pierwsze co przyszło mi do głowy..
po za tym to nie pierwsza taka obserwacja latających humanoidów osobno i w grupach.. jest tez nagranie gdzie humanoidalne postacie lataja dosc niedaleko swiecącego obiektu w chmurach.. mysle ze to " turyści " z dalekich stron  Wink
pozdrawiam

Portret użytkownika Diament

Łobuziaki czasami to nie mogę

Łobuziaki czasami to nie mogę się porządnie  skupić na artykule przez Was Blum 3 bo jak mój wzrok przemknie na komentarze to od razu (tak jak w tym wypadku) smiech ciśnie się na buzię Wink
Co do tematu: to już któryś filmik z kolei z tego typu obiektami ginącymi w chmurach ... trzeba przyznać, że wrażenie robią.. nie raz sama się łapię na tym, że idę lub jadę (na rowerze, żeby nie było) z "głową w chmurach":)
ale... za żadne Skarby- nawet z moją wybujałą wyobraźnią ja tu żadnych aniołów ani tego typu podobnych nie widzę :> w ogóle skąd pomysł, że to anioły? dlatego, że obiekty są białe? i wygladają tak..yy powabnie? ale jak by były w kolorze czarnym/czerwonym itp.. to raczej nikt do niebiańskich istot by ich nie porównywał:)

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Portret użytkownika benet

 Jak Meksyk to może to być

 Jak Meksyk to może to być tylko przerzut narkotyków.Przeważnie jest to dystrybucja hurtowa,więc przemyt jest prowadzony na wszelkie wymyślne sposoby,a te dziwne świetliste "anioły" to właśnie jeden ze sposobów.No cóż,grunt to dobry pomyślunek Smile

Portret użytkownika b@ron

bo widzisz baca, ja już od

bo widzisz baca, ja już od dłuższego czasu mam farta ,który niezaprzeczalnie dowodzi o anielskości opisanej przezemnie istoty...fart ten polega na tym że ja nie omijam pań od strażnicy ...ale one mnie omijają dosyć daleko...i nie chodzi nawet o posrebrzany młotek w rękawie...a podobno o jakieś ogniki w oczach...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

to moze być błysk

to moze być błysk inteligencji w oczach który oni odbierają jako ognie piekielne i chętnie by raz dwa ustawili jakiś stosik albo chociaż przydrożny jednosobowy krzyżyk... dla jednego pasażera...

Portret użytkownika b@ron

to że "anioły" chodzą po

to że "anioły" chodzą po ziemi ,wiedziałem ...nie tak dawno obserwowałem ciekawe zjawisko na spacerze , anioł jakby nigdy nic szedł chodnikiem ,a wyglądał rozkosznie...krótka spódniczka ,podkreślała długie anielskie nogi (żeby nie powiedzieć boskie) ,długie blond włosy , niebieskie oczy i ogólnie kształty anioła ,sprawiały że nie tylko ja zwróciłem na niego uwagę ...tak wogóle to trzeba zauważyć że mężczyźni częściej doświadczają takich spotkań z aniołami, kobiety prawie anioła nie zauważyły...i tak więc "anielskość" tej istoty sprawiała że każdy facet który na nią spojrzał ,wzdychał szepcząc...anioł ...tak więc anioły bez dwóch zdań istnieja ...co zaś się tyczy tych aniołów z artykułu...to ja nie zauważam ich anielskości ,fruwają wysoko po niebie a kamerzysta jak zwykle w takich przypadkach ,podczas kręcenia filmu ...odgania się kamerą od much...co zdecydowanie bardziej rzuca się w oczy niż to co tam fruwa...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Fanka1

Z tymi blond aniołkami to

Z tymi blond aniołkami to trzeba uważać. Raz widziałam, jak mój belfer od matmy z małym dzidziusiem (na szczęście przypiętym) w wózeczku zobaczył na chodniku anioła i idąc potknął się o schodki, puścił wózek a sobie nabił takiego guza, ża na drugi dzień wszystkie chichotałyśmy w klasie na matmie. A niedawno widziałam, jak po oglądaniu się za długowłosym aniołem podczas jazdy taksówkarz wrąbał przed pasami w tył innego auta, na szczęście niegroźnie. 

Strony