Dziwne ataki zombie z elementami kanibalizmu nie ustają

Kategorie: 

Czy to możliwe, że ludzie nagle zaczęli szaleć z powodu jakichś zewnętrznych czynników? Wciąż słyszymy o dziwnych przypadkach kanibalizmu. Do ataków dochodzi często w miejscach publicznych. Najlepszym dowodem jest powyższe wideo, na którym dochodzi do drastycznego ataku w japońskim metrze.

 

Częścią wspólną wszystkich przypadków tego typu na świecie jest towarzyszący im kanibalizm. Zarówno przypadki tak zwanych "ataków zombie" z USA jak o niedawne wydarzenia w Azji wiążą się z gryzieniem ciała. Brak doniesień, aby celem był mózg jak w klasycznym micie o zombie.

 

Można sobie żartować, ale to się jednak dzieje na prawdę. Wśród wielu hipotez odnośnie tego, co może powodować takie napady szału, podczas których jeden człowiek odgryza drugiemu nos albo uszy wymieniało się długo nowy narkotyk, potem sole do kąpieli, ale gdy zjawisko opuściło USA wszelkie teorie tego typu raczej upadają.

 

Pojawiła się też teoria, że napady szału mogą mieć jakiś związek ze zmianami rezonansu Schumanna oraz aktywnością Słońca. Tak jakby coś oddziaływało globalnie i powodowało u niektórych aktywację atawistycznych zachowań z kanibalizmem włącznie. Tak czy inaczej incydenty takie jak ten z metra dają do myślenia.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika elo

Przsecież to był happening.

Przsecież to był happening. Młodzi Japończycy lubią się przebierać udawać kogoś innego i robią wtedy sesje zdjęciowe albo filmowe a potem się onanizują. Bóg im rozum odbiera za to że nadal mordują delfiny. To dopiero początek ...

Portret użytkownika krist

no nie wiem czy to kurat atak

no nie wiem czy to kurat atak zombie, filmik z usa kiedy gosciu zarł bezdomnego był zupełnie inny tam gosciu zachowyał się jak w jakims amoku a tu tego nie widac.. ale jesli to faktycznie atak "zombie" to.... raczej trzeba się zastanowic dlaczego do tego dochodzi.
Ten w usa był podobno w narkotycznym amoku....
Co ma do tego FEMA? wg mnie i to duzo.
Fema ma kilkadziesiat czy kilkaset obozów nieznanego przeznaczenia.
Fema zakupiła tysiace plastykowych trumien w jakim celu tego nie chce podać!
Fema złozyła zamowienie na 1,2 mln sztuk amunicji!
Ferma ogłasz aby się przygotowac na potencjalny pomór ludzi!!?? ludzie to nie kroliki więc o co biega?
Fema ogłosiła wytyczne jak zachowac się w przypadku ataku....zombie! wiem to smieszne ale prawdziwe, czytałem na ich stronie...... Nie mam linka bo potraktowałem to jako zart i olałem temat...Kazdy kto mysli iz to bajka niech wejdzie na strony FEMA wszystko powyzsze znajdzie.
Jakby wszystko poskładac do kupy to wyjdzie residen evil w realu, obozy dla zdrowych a trumny i ammo dla zombi....
Jakby tego dokonac? gdyby tak dodac do wody pitnej lub do chemtrali narkotyk powodujacy narkotyczny amok zobi lub..... wirusa po ktorym ludziom odbija i maja urojenia i tak zarazic w kazdym miesci z 50% ludnosci jakie byłyby skutki?
Napewno za ogolnym przyzwoleniem zdrowych (media rozsiały dezinfo iz jest to zarazliwe) zombiaków wybijano by jak w residen evil tyle ze w realu.....
Genialny plan depopulacji za zgodą samych ludzi! realne? w dzisiejszych czasach jak najbardziej...

Portret użytkownika vxnvnvm

chemtraile zawierają nanoboty

chemtraile zawierają nanoboty które przechodzą do organizmów ludzi i czekają (ci ludzie których organizmy z tym walczą dostają choroby morgellonów [miałem to albo mam]) na odpowiedni sygnał radiowy dokonujący aktywacji. niewiemy czego może indoktrynacji, ogłupienia albo zombi czas pokarze. słyszałem plotke że można sie przedtym bronić podłączjąc sobie elektrody do ciała pod małym prądem o odpowiedniej częstotliwości chyba 30 000hz albo branzoletke z cewką z drutu miedzianego o różnych częstotliwościach.

Portret użytkownika Zenek

Najlepsze w tym wszystkim

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jak się zaczną oczekiwane przez większość "3 dni ciemności" to chmara takich stworów wprost zaleje ulice w poszukiwaniu czegoś do schrupania. I nie pomoże "polecane przez znawców z ambon czy tv" zasłanianie okien czy drżenie przy menorach jak zewsząd wokoło będzie słychać smakowite mlaskania przerywane potępieńczymi wyciami zjadanych żywcem sasiadów, celebrytów czy innego okieckowanego tałatajstwa.
 
To jeden z bonusów czemu hołota w garniturach pobudowała sobie bunkry. A doprowadzenie do tych wydazeń jest naprawdę łatwiejsze niż się wielu wydaje. Naukowcy od dawna pracują nad "rozwarciem szerzej wrót" jakie po ostatniej bitwie Bogów na Ziemii zostały zaledwie załatane przez przodków Słowian - Devów. I wątpie by po "takiej depopulacji" dożyło choć ze 100 ludzi do "Świtu Nowej Ery". A tym bardziej by miało "chęć" odtwarzać ludzkość. Wink
 
Ale jak to mówią wasz los w waszych rekach i piórach wybranych przez was polityków. Rozkoszujcie się jedzeniem nim sami się nim staniecie. Smacznego. Acute
 
 
 

Strony