Dziwne błyski światła przed trzęsieniem ziemi na Alasce

Kategorie: 

Okazuje się, że ostatnie zjawiska sejsmiczne w okolicy Alaski poprzedzone zostały nie tylko dziwnymi gromami dźwiękowymi, ale również niezidentyfikowanymi światłami.

 

Ostatnio prawdziwa plaga podobnych wypadków miała miejsce w wielu miastach Rosji. Wcześniej dochodziło do takich przypadków również w USA, ale większość z nich została wytłumaczona, jako eksplozje transformatorów. Podejrzewano tez jakieś testy broni EMP, czyli impulsu elektromagnetycznego. Istnieje też ryzyko, że film ten jest dużo starszy niż twierdzi dodający go internauta.

 

Jeśli film jest autentyczny to, gdy dochodzi do takiej obserwacji w okolicy miejsca gdzie przecież 5 stycznia 2013 doszło do trzęsienia ziemi o magnitudzie 7.5 w skali Richtera a na dodatek kilkaset kilometrów dalej znajduje się osławiony system HAARP, a to daje do myślenia. Zresztą podobne światła były widziane również przed trzęsieniem ziemi w Peru z 2011 roku.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika caponetti

Amerykanie pokazali ruskom że

Amerykanie pokazali ruskom że są w stanie u nich poświecić. Toteż Ruscy odbili piłkę i sie odegrali.
   lub
Kosmici Dają o sobie znać, lecz nie mogą się ujawnić z wyższych przyczyn.
   lub
Anomalie fizyczne spowodowane wejściem układu na równik galaktyczny.
   lub
Nietrudny do zrobienia fake. 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika Maguś

Tak jak ktos wyzej wspomnial

Tak jak ktos wyzej wspomnial ewidentnie sie jara transformator i sie robia zwarcia w pobliskich trafach przy okazji.Stad ten spektakl.Na pewno linia energetyczna podczas zwarcia wydzielila wiecej mocy niz HAARP i stad to trzesienie ziemi Wink

Portret użytkownika benet

Admin,jeżeli wrzucasz filmik

Admin,jeżeli wrzucasz filmik i podpisujesz,że było to na Alasce tuż przed trzęsieniem ziemi(myślę,że chodzi o to trzęsienie co było parę dni temu) a na YouTube ten sam filmik pokazuje,że rzecz dzieje się w Brazylii w roku 2011,no to przyznaj,że...sory Winntou,ale dałeś ciała.
 

Strony