Dziwne chmury obserwowane na świecie mogą wskazywać na aktywność UFO

Kategorie: 

Co jakiś czas docierają do nas informacje o pojawianiu się dziwnych formacji chmur. Część z nich obserwowana jest nawet z kosmosu. Istnienie wielu z nich da się wyjaśnić posiadając wiedzę z zakresu meteorologii. Ciągle jednak zdarzają się chmury tak kuriozalne, że pytania o UFO, które mogłoby się w nich skrywać nie wydają się specjalnie przesadzone.

 

Dobrym przykładem takiej dziwacznej chmury jest ostatni przypadek z Portugalii. Obserwacji dokonano w miejscowości Oeiras oraz w Lizbonie. Obie pochodzą z tego samego dnia, więc mówimy o obserwacji tego samego zjawiska. Chmura miała ciekawą trajektorię, schodziła naprawdę nisko nad domami, po czym oddaliła się.

Trzeba przyznać, że pomysł prowadzenia obserwacji rodzaju ludzkiego z pojazdu zamaskowanego w chmurze jest tak prosty, że aż byłby skuteczny. Nie wiele osób patrzy w niebo a taka forma maskowania powoduje, że z Ziemi jest praktycznie nie do wykrycia.

Słynny jest również przypadek dziwnej chmury z Tajwanu. Tutaj jest sytuacja odwrotna niż w Portugalii, na zasnutym niebie nagle pojawia się okrągły otwór. Do tego zjawiska doszło w połowie stycznia 2012. Niektórzy od razu nazwali tą formację – chmurą UFO.

 

W Tym akurat przypadku mamy raczej do czynienia z wybiciem otworu w pokrywie chmur za pomocą emisji dużej ilości ciepła, na przykład ze schładzarki albo z komina.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Roni Tornado

Pozaziemskie cywilizacje

Pozaziemskie cywilizacje odwiedzały Ziemię od zamierzchłych czasów. W księgach różnych Religii są wzmianki o UFO - boskich pojazdach latających i o Istotach posiadających moce i niezwykłe, boskie przedmioty. Księgi te zawierają również opisy bitw bogów gdzie używali broni atomowej. W Biblii jest napisane, że Bóg lądował statkiem UFO na górze Horeb i ukrywał statek w sztucznej chmurze przed wzrokiem ludzi.

Wolna wola TY MI, JA CI 

Portret użytkownika ja

a może to efekty prób z

a może to efekty prób z jakimiś broniami, albo używania tych różnych systemów typu Haarp i podobne. Przypuszczenie, że w nietypowej chmurze ma się ukrywać UFO po to żeby go nikt nie przyuważył jest jakby trochę chybionie bo na nietypową chmurę od razu zwraca się uwagę. A skoro tak to o ile ktoś je robi to właśnie w celu aby zwrócić uwagę. A ponieważ nie wiemy co tak naprawdę jest montowane na różnych satelitach w tym i na stacji kosmicznej to możemy przypuszczać, że są tam urządzenia które podczas prób użytkowania wywyołują w różnych sytuacjach takie efekty. Z drugiej strony nietypowe chmury były pewnie widywane już od stuleci więc wersja o ukrywających się UFO może być uprawdopodobniona. Ja jednak skłaniałbym się do tłumaczenia powstawania tego typu chmur jak i innych nietypowych zjawisk jako interakcji do modlitw, medytacji itp. prób uzyskiwania połączenia z wyższymi bytami co poniektórych ludzi.