Dziwne cylindryczne obiekty na niebie nad Tokio

Kategorie: 

W sieci opublikowano niedawno ciekawy film z rzekomym UFO. Tym razem dziwne obiekty unosiły się nad Tokio,  niedaleko góry Fuji.

 

Nagranie składa się z dwóch części. W pierwszej chwili operator nie zdawał sobie sprawy, że rejestruje obraz czegoś zupełnie niezwykłego. Myślał, że to jakaś „rozproszona” chmura.

[ibimage==25887==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Autor szybko zrozumiał jednak, że tak gładkie i zsynchronizowane chmury na tle jasnego nieba powiązać należy z pojawieniem się niezidentyfikowanych obiektów w kształcie cygar. Trudno było filmować gwałtownie poruszające się punkty. Stale trzeba było zachowywać ostrość obiektywów.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Znawca

Może przylecieli kogoś pojmać

Może przylecieli kogoś pojmać ! Często ufo pojmania są w nocy, jak nie wierzycie to se poczytajcie ! "

 1. Pojmanie
  W większości przypadków spotkania, które kończą się uprowadzeniem następują w domu podczas odpoczynku lub w nocy  lub podczas jazdy samochodem. UFO może wtedy pozostawić w rejonie wzięcia fizyczne ślady lądowania. Pierwszą wskazówką, że może dojść do uprowadzenia, jest zazwyczaj intensywne niebieskie lub białe światło nieznanego pochodzenia, zalewające sypialnię, brzęczenie lub buczenie, nieuzasadniony lęk, uczucie, że coś lub ktoś znajduje się w pobliżu, a nawet widoczne postacie jednego lub kilku Obcych.
  Jeśli uprowadzenie ma miejsce w nocy lub nad ranem to ofiara często sądzi, że po prostu śni. Po wstępnym kontakcie osoba uprowadzona jest przeważnie unoszona przez ścianę, okno lub dach samochodu. Uprowadzeni stwierdzają, że przenikając przez obiekty materialne odczuwali zaledwie lekkie wibracje. Jeśli uprowadzenie następuje w sypialni to ofiara nie zawsze dostrzega pojazd kosmiczny będący źródłem światła. Małżonkowie uprowadzonych zostają "wyłączeni" i zazwyczaj "przesypiają" całe zdarzenie. Ofiara często nie potrafi zrozumieć, dlaczego jej głośny krzyk nie stawia na nogi partnera, który pogrążony w nieświadomości, głębszej niż zwykły sen, robi wrażenie wręcz martwego. 
  W wielu przypadkach można podejrzewać wcześniejsze oddziaływanie mentalne obcych na wybraną ofiarę przyszłego spotkania, aranżowanie odpowiedniej dogodnej sytuacji. Mamy więc do czynienia z demonstracją możliwości oddziaływania na podświadomość człowieka. Uprowadzenie pozostawia często w pamięci ofiary wspomnienie widoku obiektu latającego, światła lub świateł, istot humanoidalnych. 
  Transport wziętego do wnętrza pojazdu odbywa się czymś co przypomina windę antygrawitacyjna. Ofiara jest przenoszona  do pojazdu w stanie świadomym lub nieświadomym, przy czym w razie zachowania świadomości transport pozostawia nierzadko wspomnienie unoszenia się, nieważkości, lewitacji często w strumieniu światła. Tego rodzaju doznania mogą pojawiać się i w późniejszych fazach wzięcia. Podczas transportu istoty przemawiają do niego próbując go uspokoić. 
   
 2. Badanie
  Osoba uprowadzona, wprowadzana jest na statek kosmiczny "od podłogi". Na początku jest zazwyczaj ciemne pomieszczenie, jakby przedsionek. Potem przenoszeni są do jednego lub kilku większych pomieszczeń, gdzie poddaje się ich różnym badaniom. Pomieszczenia te są jasno oświetlone. Powietrze jest wilgotne i chłodne. Ściany i sufit są zakrzywione i zazwyczaj białe, podłoga jest ciemna a niekiedy nawet czarna. Umeblowanie jest raczej skąpe.
  Wewnątrz pojazdu znajduje się zazwyczaj dużo istot, które są zajęte obsługą aparatury. Istoty opisywane przez ofiary porwań wyglądają różnie, jednak najczęściej są niewielkie (90-120 cm), mają szare zabarwienie skóry, nie mają włosów i uszu, ich nozdrza są w stanie szczątkowym, zaś w miejscu ust znajduje się cienkie nacięcie. Uwagę przyciągają ogromne czarne i skośne oczy, wydłużające się ku skroniom. Oczy te mają w sobie zniewalającą moc. Ludzie zazwyczaj unikają patrzenia w nie bo odczuwają wówczas obezwładniający lęk przed paraliżem woli. 
  Niekiedy uprowadzeni dostrzegają ludzi współpracujących z Obcymi. 
  Obnażoną lub skąpo odzianą ofiarę kładzie się na stole i tam dokonuje się większości zabiegów. Obcy najpierw dokładnie oglądają głowę. Osoby uprowadzone mają wrażenie, że wszystkie ich myśli są znane tym istotom. Ma też miejsce pobieranie próbek skóry i włosów. Specjalnych narzędzi używa się do głębokiego badania niemal każdej części ciała: nosa, zatok, oczu, uszu, ramion, stóp, jamy brzusznej, narządów płciowych oraz rzadziej klatki piersiowej. Wykonywane są bardzo rozległe i niemal chirurgiczne badania wnętrza głowy. Bardzo często stosowane są manipulacje w układzie rozrodczym. u z ciała wziętego. Dokonuje się tego przez nos przy pomocy długiej igły. Wszczep można potem wykryć na prześwietleniu głowy, a w kilku przypadkach udało się go usunąć i oddać do badań. Często badania maja związek z płodnością. Wykonuje się testy płodności, mężczyzna pobiera się próbki spermy, a kobieta wykonuje cos co przypomina laparoskopie (zabieg pobranie jajeczka w celu sztucznego zapłodnienia). Niekiedy kobieta wszczepia się zapłodnione jajeczko a jakieś 3-4 miesięcy później usuwany jest płód. Potem (co najmniej po ok. roku) kobieta jest znowu uprowadzana, ale tym razem nie wykonuje się już badań ale zostaje jej przedstawione dziecko wyglądające jak hybryda ich i naszego gatunku, które ma być  jej dzieckiem. Pozwala jej się z nim przebywać ok. 1 - 1,5 godz.. Czasem również mężczyzną przedstawiane sa takie istoty mające być ich potomkami. 
  Wszystkie te przeżycia powodują u ofiar szok.
  Charakterystycznym elementem wzięć jest umieszczenie lub usuniecie wszczep
   
 3. Rozmowa
  Po badaniu lub w czasie jego trwania istoty czasem trochę rozmawiają z wziętym, odpowiadają na jego pytania, ale ich odpowiedzi sa pokrętne i pozbawione szczegółów mogących cos o nich powiedzieć.
  Komunikacja z humanoidami odbywa się telepatycznie za pomocą przepływu myśli lub bezpośredniego kontaktu umysłowego. 
  Obcym czasem zależy na tym, by określone i kontrolowane informacje zostały przekazane ludziom. Mają one często formę posłania, ostrzeżenia dla ludzkości. Często wmawiają porwanemu, że będzie miał w przyszłości do spełnienia ważną misję, że sami działają w celu pomocy ludziom, a także straszą apokaliptycznymi wizjami przyszłości. 
  Toteż ich działania muszą budzić co najmniej obawy, a tym bardziej, że jawią się w naszym życiu jako intruzi lub nadzorcy traktując nas instrumentalnie. 
 4. Powrót
  Następnie następuje przetransportowanie wziętego do miejsca, z którego został porwany. 
  Uprowadzeni znacznie słabiej pamiętają powrót na Ziemie. Istoty obce zakładają tzw. blokadę pamięci, która może zostać zdjęta dopiero podczas seansu hipnotycznego.

Tak przebiega typowe wzięcie, chociaż czasem zdarzają się tez wyjątki od reguły np. przypadek Betty Andreasson, który jest najdziwniejszym przypadkiem wzięć dokonywanych przez Obcych, ze wszystkich znanych przypadków.

Już kilkaset przypadków wzięć doczekało się publikacji. Zgłoszonych, zarejestrowanych ale nie zawsze zbadanych przypadków wzięć jest znacznie więcej, szacuje się ich ilość na kilka tysiecy. Wiadomo też, że duży procent wziętych (prawdopodobnie wiekszość ) nie zgłasza swych przeżyć bo boi sie reakcji otoczenia, lub nie kojarzy swych problemów z UFO ze względu na sceptycyzm i niewiedzę, a wreszcie część posiada całkowitą blokadę pamięci zaistniałych zdarzeń. Można się spotkać z szacunkami , że liczba wzięć w skali świata jest już rzędu setek tysięcy.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Israfel

"Trudno było filmować

"Trudno było filmować gwałtownie poruszające się punkty. Stale trzeba było zachowywać ostrość obiektywów."
Co za bzdury!!!
 
Jedynymi szybko poruszającym się obiektami są ptaki w 32 sekundzie. Reszta nagrania jest statyczna jak pojedynek mistrzów szachowych.
 
Ze względu na brak ostrych konturów (co się chmurom zdarza), sprzęt nie potrafił wyostrzyć obrazu i "pływał", szukając optymalnych ustawień. Typowe w takiej sytuacji.
 
Niejednokrotnie widziałem krótkie smugi kondensacyjne (ostatnio kilka dni temu, gdy było trochę słońca w dzień). Wyglądają jak te na filmie w artykule (i w linku: https://www.youtube.com/watch?v=MqufV361Icg )
 
Sytuacja na filmie przypomina samoloty podchodzące do lądowania ustawiające się na ścieżce podejścia. Codzienność np. na lotnisku Heathrow wygląda tak: https://www.youtube.com/watch?v=fgHjVvqLXV8
 
Czy społeczeństwo jest już tak wpatrzone w wyświetlacze komórek i monitorów, że gdy oderwie od nich na chwilę wzrok, to widzi sensacje w zwykłych, codziennych zdarzeniach?
 
Ludzie, nie bądźcie nolife'ami!!! Oderwijcie się od elektroniki. To właśnie tam jest prawdziwe życie!

Portret użytkownika Q...

Dokładnie. Nic tam nie

Dokładnie. Nic tam nie odbiega od możliwości że były to trzy samoloty, być może nawet jednego typu, lecące w równych odstępach, na podobnym pułapie i z tą samą prędkością. Do tego w warunkach małej zawartości pary wodnej przez co tworzące się na niespalonych częściach paliwa kryształki lodu szybko sublimowały w prawie suchym powietrzu, dając efekt "cylindrycznych obiektów". Przy okazji. Te niespalone części paliwa (to nie to samo co nanododatki do paliwa tworzące ze zwykłych smug chemtrails. Tu idzie o pozostałości procesu spalania który nawet we współczesnych silnikach lotniczych nie jest idealny, skutkując spalaniem niecałkowitym i niezupełnym) to jądra kondensacji masowo emitowane do dolnych warstw stratosfery. Powodują od lat (obok naturalnego procesu powstawania mgły i chmur związanego z emisją słoneczną i promieniowaniem kosmicznym oraz erupcjami wulkanów itd.) coraz bardziej dostrzegalne zamglenie powietrza i coraz rzadsze pokazywanie się pięknego, błękitnego nieba nad półkulą północną.