Dziwne dźwięki i metalowe skrzynie mogą być dowodem manifestacji UFO

Kategorie: 

Jak informowaliśmy niedawno, na zachodnim wybrzeżu USA odkryto tajemnicze metalowe przedmioty. W sumie zlokalizowano już ponad tuzin takich rzeczy. Nikt nie wie, co to jest. Pojawiają się rozmaite teorie i niektóre z nich nawet wiążą pojawienie się skrzyń z aktywnością UFO.

 

Coś podobnego znajdywano również się w przeszłości. Na przykład, na wybrzeżu Sri Lanki w latach 1990 oraz 2004 i 2005. Za każdym razem nagłe pojawienie się ich było poprzedzone serią doniesień o latających spodkach.

 

W ostatnim czasie, według informacji prasowych, zjawisko metalowych przedmiotów odnajdowanych na plażach w Oregonie, Waszyngtonie i Północnej Kalifornii, spowodowało bardzo duże zainteresowanie specjalistów z różnych dziedzin, nie tylko UFO, tak jak miało to miejsce w przeszłości. Do tej pory odnajdywane skrzynie mają wysokość około 60 cm, są one całkowicie zamknięte i nie można ich otworzyć.

 

Portal Day.Az poprosił o skomentowanie dziwnych odkryć azerskiego badacza Vagif Alekperova. Przypomnijmy, że w styczniu ukazało się na nagranie wideo, w którym zostały nagrane dziwne dźwięki słyszane w różnych częściach miasta Baku. Komentując to tajemnicze zjawisko, Alekperov wysnuł wówczas przypuszczenie, że źródłem tych dźwięków mogło być niewidzialny dla ludzkich UFO oczu.

"Taki niezwykły dźwięk przede wszystkim, może być hałasem przemysłowym” zauważył naukowiec „to jest tak, że te dźwięki mogą powstawać, jako skrzypienie rezonansowe żurawia budowlanego albo podziemny ryk rur itp. itp. Jednak bardzo podobne niskie częstotliwości, już ochrzczono, jako skrzypienie Ziemi ".  Zjawisko, przynajmniej od zeszłego lata, przeszkadza mieszkańcom wielu osiedli na planecie ".

Teraz Alekperov powiedział, ta hipoteza otrzymuje wizualne potwierdzenie w postaci metalowych skrzyń prawdopodobnie pozaziemskiego pochodzenia, emitujących głośny hałas.

[ibimage==12339==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Według Alekperova takie skrzynie zostały znalezione w Sri Lance w latach 2004 i 2005. Te dwa pamiętne lata w historii tego regionu charakteryzowały bardzo silne trzęsienia ziemi, które spowodowało śmierć ogromnej liczby ludzi w Indonezji i w Pakistanie. Analogicznie, jest bardzo prawdopodobne, że USA może nawiedzić niszczycielskie trzęsienie ziemi.

 

Warto zauważyć, że te przewidywania są zgodne z ostatnimi przewidywaniami naukowców, którzy wierzą, że aktywny ruch płyt tektonicznych w okolicy oceanicznego północno-zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych może doprowadzić do potężnego trzęsienia ziemi o wielkości, co najmniej 8 stopni. Trzęsienie ziemi wywoła tsunami i szereg wstrząsów wtórnych, które zniszczą miejscowości w pobliżu strefy przybrzeżnej. 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Narxxxon

Witam mam jedno ważne pytanie

Witammam jedno ważne pytanie które nie daje mi spać, czy ktoś patrzał w nocy  z piątku na sobote o godzinie 2 w nocy na niebie tak jak by zaświecający na biało i ściemniający się punkt , widać było że nie jest tak daleko jak ine gwiazdy bo był od nich optycznie większy, zapalał się na  3-4 sekundy i  na tyle samo się gasioło i tak kilkanascie razy. widziałem to na rybach jak byłem na nocce z kumplem i  on mi sie drze czy widze to samo co on...  Co to morze być?

Portret użytkownika jajestemgajny

Nie wiążecie tych skrzyń, ze

Nie wiążecie tych skrzyń, ze właśnie na zachodnie wybrzeże USA dociera fala śmieci z tsunami w Japoni sprzed roku? To pewnie jakieś azjatyckie Toi-toie:).a co do tych dźwięków. Mieszkałem po pare lat w pewnej odległości od kolei i potem koło drogi szybkiego ruchu. Takie same dźwięki były, zwłaszcza na zmiane pogody, przed deszczem.

Portret użytkownika Wlodek

Bzdura do kwadratu

Bzdura do kwadratu !!Cywilizacja zdolna podróżować w kosmosie i skutecznie ukrywać się przed naszym wzrokiem zostawia stare pordzewiałe skrzynie - to pewnie są jakieś ich precyzyjne sondy pomiarowe - żenada.Wszystkie na plaży, należy się zastanowić od czego są te pływaki, może z jakiejś platformy wiertniczej ? 

Portret użytkownika Maras

Co za pierdoły bezsensowne

Co za pierdoły bezsensowne teorie spiskwe tu znowu siejecie przez ten głupi temat. Otworzyłby ktoś ta skrzynke i byłoby po problemie a nie pieprzenie ze sie nie da co sie nie da metalu przeciac nie potrafia a potrafia wyslac w kosmos czlowieka?

Portret użytkownika asad

Wiecie że Księżyc nie jest

Wiecie że Księżyc nie jest czarno biały a kolorowy. Przez atmosferę nie widzimy tych kolorów tak jak kolorów reszty gwiazd. Wydaje nam się, że wszystkie gwiazdy świecą na biało. Jak się wyjdzie się poza atmosferę gwiazdy są  kolorowe. A na pytanie dla czego wszystkie zdjęcia księżyca są czarno-białe odpowiedź jest prosta choć trochę zaskakująca. Otóż dla tego, że nasa zamienia zdjęcia z teleskopu hubbla, który robi piękne kolorowe zdjęcia, na monochromat. Cel jest taki, żeby ukryć przed ludźmi, że na księżycu jest, życie, bo przecież wszystko co czarnobiałe jest martwe.

Portret użytkownika lahud

przeczytałem Twojego linka -

przeczytałem Twojego linka - to oświadczenie NASA to podpucha.
Liczą na nasilenie się ataków terrorystycznych i na to, że to da im motyw do wskazania "winnych".
 
Zgodnie z nowym prawem USA mogą zaatakować kraj, który zagrozi ich bezpieczeństwu informatycznemu.
Czyli czekają co zrobi Iran lub ktoś udający Iran.
 

Strony