Dziwne dźwięki z nieba zarejestrowane w New Jersey

Kategorie: 

W Stanach Zjednoczonych doszło do kolejnego już fenomenu dziwnych dźwięków. Tym razem nie były to jednak bardzo głośne eksplozje a raczej szum o harmonicznej częstotliwości. Nagranie wykonano 6 marca 2013 i daje ono pewne wyobrażenie do tego z czym mieli  do czynienia mieszkańcy New Jersey.

 

Trzeba przyznać, że dźwięki brzmią nieziemsko i nie sa podobne do niczego innego, co dałoby się zidentyfikować. Pełne zachmurzenie powoduje, że nie wiadomo na pewno, czy na niebie nie ma jakichś samolotów, ale odgłos nie przypomina raczej silnika samolotu. Nie dalej jak wczoraj donosiliśmy na temat wystąpienia podobnego fenomenu dźwiękowego w Rostowie nad Donem. To zjawisko brzmi bardzo podobnie, jednak nagranie jest dużo lepszej jakości zwłaszcza pod względem dźwiękowym. Warto posłuchac sobie tych odgłosów za pomoca słuchawek zdolnych do przenoszenia większego spektrum częstotliwości.

 

Jak widać na filmie świadek nagrywający to zdarzenie nie ma za bardzo pomysłu gdzie zlokalizować źródło tych odgłosów. To bardzo typowe dla tego typu zjawisk. Większość ze świadków twierdzi, że dźwięki dochodza z całego nieba. Widać tą dezorientację nagrywającego. Istnieje wiele hipotez na temat tego czym moga być te dźwięki. Jedne zakładają, że to odgłosy postepującego przebiegunowania, inne, że to wynik aktywności słonecznej. Jeszcze inni sugerują, że to próby przed wielką globalną maskarada z wykorzystaniem hologramów. Bez względu na to jaka jest prawda fenomen dźwiękowy wciąż występuje a jego wytłumaczeń brak.

 
 
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika zoetje80

nowy papiez,kometa na

nowy papiez,kometa na niebie,dzwieki trab anielskich,jakby tak przeanalizowac wszystko to moze rzeczywiscie idzie koniec swiata,oj sie bedzie dzialo!!!ale wtedy jedno mnie bedzie cieszylo jesli to prawda-wszyscy po dupie dostana rowno nie bedzie rownych i rowniejszych!!!

Portret użytkownika leming pospolity ;)

Jak wybiorą afrykańskiego

Jak wybiorą afrykańskiego czarnoskórego kardynała,który w oficjalnej wypowiedzi stwierdził iż problem pedofilii w KK ma swoje podstawy w gejostwie wśród białych księży - TO BĘDZIE KONIEC ŚWIATA !!!  Biggrin 
Szczerze mówiąc byłem prawie przekonany,że to właśnie TEN odważny i szczery do bÓlu propagator normalności zostanie wybrany - bo nudno się zaczyna robić na tym łez padole,ale najwyraźniej watykańscy pośrednicy boga na Ziemi nie mają jeszcze współczesnego poczucia humoru większości budzących się ze snu owieczek !!!  Wink

Portret użytkownika d0_0b

Normalnie napisałbym, że to

Normalnie napisałbym, że to bujda na resorach ... ale sam dwukrotnie słyszałem coś podobnego (trzeźwy byłem) w Częstochowie w zeszłym roku - raz około sierpnia, a drugi jakoś jesienią.

... i Śmierć nie będzie miała Władzy.

Portret użytkownika pasjonat

Ja to samo...ale tylko

Ja to samo...ale tylko podczas wietrznej pogody..okazało sie ze 8-o metrowy maszt antenowy na moim dachu nie ma zasklepionego przeplywu w Słupie i wiatr powodowal dzwięki podobne jak dmuchanie w butelke od piwa. Dobre 3 miesiace zastanawiałem się czy coś ze mna nie tak.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Endor

Mi to się wydaje że to

Mi to się wydaje że to dzwięki które mają nas obudzić że jest ktoś kto daje nam znaki, że na Ziemi się dzieje nie po myśli Niebios, bo niektórzy Ziemianie grzeszą a powinni być święci. Możliwe że to rodzaj przekazu Z Nieba od Istot duchowych byśmy się nawrócili na prawdziwą Wiarę daną na Górze Izraelczykom, gdzie się objawił Prawdziwy Wszechmocny ! Papież Benedykt XVI powiedział na jednej ze mszy świętych że potop był chrztem ludzkości ! Cała ziemia została zanurzona w wodzie i dlatego potem wszyscy ludzie którzy chcą uczestniczyć w prawdziwej wierze muszą być ochrzczeni wodą i Duchem Świętym !

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika b@ron

Endor...jeżeli potop był

Endor...jeżeli potop był chrztem ludzkości to zaiste dziwny to sposób bóg wymyślił ...moim skromnym zdaniem to raczej nikt nie powinien umierać w czasie chrztu ...a w czasie potopu to "troche" ludzi umarło...czy aby biblijny potop nie był tylko jakąś anomalią? (np duże tsunami) nie wywołaną przez Boga a jedynie przez nature ...jednakże w "boski" sposób interpretowaną przez ówczesnych ludzi którzy to opisywali?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Endor

Nie mnie oceniać wyroki Wszec

Nie mnie oceniać wyroki Wszechmocnego ale tak jest
 napisane w Biblii
 a także dlaczego wygubił ludzkość... Żydzi to naród
 wybrany i nic tego 
nie zmieni no chybaże sam Wiekuisty ! a Polacy tak jak Żydzi 
powinni się obawiać narodu niemieckiego ! 
Termin „polskie obozy koncentracyjne” wymyśliły niemieckie tajne służby.
  Na początku 1956 r. Alfred Benzinger, były nazista, a zarazem szef tajnej zachodnioniemieckiej komórki kontrwywiadowczej „Agencja 114”, wpadł na pomysł jak zmniejszyć odium ciążące na Niemcach za wojnę i Holokaust Żydów. Benzinger (zwany "Grubasem") zaproponował, aby rozpocząć w mediach propagowanie terminu „polskie obozy koncentracyjne” w odniesieniu do niemieckich obozów zagłady na terytorium Polski. „Odrobina fałszu w historii, po latach może łatwo przyczynić się do wybielenia historycznej odpowiedzialności Niemiec za Zagładę” 
 
 Propagandowego sukcesu pozazdrościli Niemcom najlepsi spece od dezinformacji na świecie – Rosjanie. 24 maja 2011 r. rosyjska telewizja publiczna ORT w głównym wydaniu wiadomości pokazała reportaż na temat „polskich obozów koncentracyjnych”, w których zgładzono rzekomo 30 tys. jeńców sowieckich z wojny polsko-bolszewickiej 1920 r. Cel akcji Rosjan jest jasny. Tak często powtarzać termin „polskie obozy koncentracyjne”, aż uzyska się międzynarodowy rezonans. 
 
http://klubkip.nowyekran.pl/post/89728,polskie-obozy-koncentracyjne-wymyslily-niemieckie-tajne-sluzby

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Panteista

Przecież tu nie ma nic

Przecież tu nie ma nic niewiarygodnego!!! Rozumiem zdjęcia, filmy z ufo, ale na litość człowieku na tym filmie nie ma nic z wyjątkiem aury tuż przed burzą i pomruków  wywołanych wyładowaniami atmosferycznymi. Co ma jakiś mały człowiek wybrany przez międzynarodową organizację, która aż ocieka jak ty to zapewne określisz grzechem do BURZY, która jest jak najbardziej normalnym zjawiskiem, nie tylko na tej planecie.
 
 

Portret użytkownika Zenek

Te "nazisty" z okolic

Te "nazisty" z okolic Księzyca to Amazonki (masz geny po nich) z Jowisza. Czy też Valkirianki.
 
Naziole od mojrzesza chciały by być takie jak one ale z racji kastrowania fizycznego i intelektualnego co najwyżej potrafią sadystycznie znęcać się nad bezbronnymi. Jak UB nad AK co ratowało wbrew dyrektywom z Londynu żydów od zaordymowanej im przez sanhedryn "ofiarnej" zagłady.
 
No i kraść symbolike wmawiając sobie iż w cudzych łaszkach nabiorą świetlistego blasku i mocy.
 
 
 

Portret użytkownika Endor

Panie zenku zagłada AK była p

Panie zenku zagłada AK była przeprowadzona przez zepsutych ludzi ideologią bolszevicką
 a nie przykazaniem niezabijania która została dana 
Izraelitom na Gorze ! powinien pan się dowiedzieć więcej o
zbrodniarzach sovieckich...

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika baca

tak po przeczytaniu

tak po przeczytaniu wszystkiego co tu nabazgrałeś musze ci Mendor uczciwie powiedziec - jestes niepełnosprawny umysłowo - nie wstyd ci tak nachalnie lizac sie i lizać w nieskończoność, kiedy znakomita (i rosnąca z dnia na dzień) większość i tak doskonale wie co kryje się pod pojęciem zydostwo? reszta żydów musi miec z ciebie niezły ubaw bo przynajmniej doskonale wie ze to nie jest zaden naród wybrany tylko odbyt ludzkości... zdegenerowany tak bardzo genetycznie, że bardziej już chyba być nie może, efekt jest taki, że co czwarty żyd umiera za szczeniaka w wyniku wad wrodzonych - to taki mały żydowski sekret ,którego się nie rozgłasza ale, który warto gdzie się da nagłaśniać Smile
zobacz sam na judeopedii ile tego kuźwa jest:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Choroby_genetyczne_w_populacji_%C5%BByd%C3%B3w_aszkenazyjskich
i dopiero potem walnij sie w dekiel z tym "narodem wybranym" - bo wybrano go chyba do wszystkich możliwych wad wrodzonych....
WSZYSTKIE INNE POPULACJE SĄ ZDROWE i dlatego własnie trują je żydzi... chcą jak zawsze WTOPIĆ SIĘ W OTOCZENIE
ty natomiast Mendor z tak nikim ilorazem inteligencji nie masz najmniejszych szans na wtopienie - chcesz to zmień nick i pisz jako kto inny a ja cię i tak zawsze rozpoznam... Smile

Portret użytkownika Zenek

Jakoś "ci nie zepsuci

Jakoś "ci nie zepsuci ideologia nazizmu czy bolszewizmu" żydzi nie podejmowali działań by swoich obrońców uwalniać z kazamatów UB z rąk udających sovietów (rosjan) zbrodniarzy żydowskich czy chociażby w świecie nagłaśniać ich męczeństwo. Żydkom tym "natchnionym" to zupełnie powiewało bo BYLI ZAINTERESOWANI WYMORDOWANIEM AK RÓWNIE INTENSYWNIE JAK TE ZYDKI CO MORDOWAŁY. Bo i jedne i drugie mają chrapkę na Polskę i jednym i drugim Polacy w tych planach najzwyczajniej przeszkadzają. A co do słownych gierek to w podręczniku dezinformatora ma pan braki bo:
 
sovietyzm = bolszewizm = żydzizm = nazizm = syjonizm = talmudzizm
 
wszystko wymyślone i realizowane przez ZYDÓW.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika Endor

Panie Zenku

Panie Zenku Żydzi to naród wybrany by być świętym a 
jeżeli nie są to musi być tego przyczyna, 
jakaś ideologia zła albo inne zło !  trzeba pamiętać że zbawienie idzie od żydów
 jak jest napisane w Ewangelii.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika devoratus

Od żydów idzie

Od żydów idzie zbawienie?
Pamiętam niemieckie plakaty z czasów II wojny światowej, na których było napisane, że od żydów idzie tyfus i wszy...
 
"Żydzi to naród wybrany by być świętym a
jeżeli nie są to musi być tego przyczyna,"
 
Ależ jest!
Albo to nie jest żaden "naród wybrany", albo ten, który go wybrał nie był Bogiem...
 
Jeżeli książka jest autorstwa żydów, to wszystko, co jest w niej napisane na temat żydów jest mocno podejrzane...
 
Ja napisałem własną książkę, w której jest napisane, że to ja jestem wybrańcem i zbawienie idzie ode mnie - teraz tylko musze ją wydać i poczekać 2000 lat, aż uwierzy w nią jakiś miliard ludzi...\
 
P.S. Nie myl Izraelitów z żydami - bo to są dwa, kompletnie różne pojęcia...

Portret użytkownika awa

zauważyłam że latarnie

zauważyłam że latarnie zmieniają intensywność świecenia i jest to szczególnie widoczne i związane z pulsowaniem dźwięku. Szczególnie widoczne jest to w ostatnich ujęciach pokazujących latarnie w tle. Nie wiem - może tak tam świecą lub dopiero się rozgrzewają ale mnie to zastanowiło.

Portret użytkownika pasjonat

Dokładnie. Każda zmiana

Dokładnie. Każda zmiana położenia latarni powoduje nowy pomiar światła co objawia się zmiana koloru również tła. Nie wiem czym to kręcone ale chyba komórką. Te mają nonstop pomiar punktowy.

Myślę, więc jestem...