Dziwne dźwięki słyszalne w Chicago. Czy odgłosy mogą mieć związek ze zmianami rezonansu Schumanna?

Kategorie: 

Dawno już nie było doniesień o dziwnych odgłosach, których epidemia zaczęła się w styczniu 2012. Myliłby się jednak ten, kto uznałby, ze zjawisko już nie występuje. Oto najnowsze nagranie niewyjaśnionych odgłosów, jakie wykonano w Chicago.

 

Według opisu dźwięk został zarejestrowany 12 maja 2012. Świadek stwierdza jakby odgłosy pochodziły z nieba. Co ciekawe są też doniesienia, że podobne dźwięki były słyszane z 11 na 12 maja tego roku w jednej z dzielnic Moskwy.

 

Wśród opinii pod nagraniem dominują te stwierdzające, że odgłosy mogą należeć do zakamuflowanych statków kosmicznych. Inni idą dalej stwierdzając, że to odgłosy, jakie będą towarzyszyć tajnej operacji, która będzie wyglądać jak inwazja obcych. Miałoby to być zaplanowane przez Iluminati i jest to rzekomo punkt konieczny do osiągnięcia w celu szybkiego globalnego wprowadzeniu nowego porządku. Nie brakuje również takich, którzy stwierdzają, że nadchodzi czas Sądu Ostatecznego i dźwięki wskazują na to, że trzeba się pojednać z Bogiem i czekać na objawienie jego mocy.

 

Tak czy inaczej odgłosy nadal występują a przekonujących wyjaśnień brakuje. Dlatego właśnie wiele osób przestraszonych tym zjawiskiem woli udawać, że nic takiego nie ma miejsca. To postawa typowa, zwana w psychologii wypieraniem. Wszystko wskazuje na to, że odgłosy te mogą mieć jakiś związek ze zmianami, jakie zachodzą w otaczającej nas przestrzeni kosmicznej. Z dużym prawdopodobieństwem można uznać, że odpowiedzialne może być Słońce, które potrafi nas zaskoczyć po dzień dzisiejszy nieoczekiwanym zachowaniem. Nadal jednak brakuje mocnych dowodów, dlatego toniemy w domysłach.

[ibimage==13780==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Jedna z bardziej interesujących hipotez zakłada, ze planeta ulega przeobrażeniom i zmianie ulega jej wibracja. Wiąże się to z tak zwanym rezonansem Schumanna. Jest to naturalna częstotliwość odbierana przez wszystkie organizmy żywe na Ziemi. W ciągu ostatnich dwóch tysięcy lat wartości te pozostawały na stałym poziomie 7,5 Hz jednak około 20 lat temu uległy zwiększeniu.

 

Część badaczy sugeruje, że to nadal postępuje i do grudnia 2012 rezonans osiągnie wartość 40 Hz. Jak wiadomo człowiek może usłyszeć dźwięki w zakresie 20 Hz do 20 000 Hz, czyli to, że kiedyś tego nie słyszeliśmy a teraz słyszymy może być spowodowane przekroczeniem poziomu 20 Hz, co powoduje, że rezonans staje się słyszalny. Trzeba przyznać, że ta hipoteza jest bardzo prawdopodobna.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika BioComp

Innemedium się poniżyło...

Innemedium się poniżyło... Nie rozumiem jak można wrzucać na serwis jakiekolwiek informacje bez wcześniwjszej, wstępnej weryfikacji ich pochodzenia... Od dawna wiedziałem że jesyeście takim faktem, pudelkiem czy kozaczkiem ufologii czy igolnie x-files, ale nie podejrzewałem Was o bezmyślność...

Portret użytkownika Dajd

Yyy.Wy nie wierzycie w te

Yyy.Wy nie wierzycie w te dziwne dzwięki słyszane na całym świecie ?? ja powiem szczerze nawet w tv mówili o dziwnych dzwiękach weź se któryś z was na youtube napiszcie dziwne dzwieki tv a na pewno wyszkoczy bo już oglądałem te dziwnę dzwieki się naprawde pojawiają i one zapowiadają apokalipse a i jeszcze się dziwice czemu tu na innemedium.pl wypisują jakieś dziwne rzeczy bo się zbliża koniec świata to wszystko co czytacie co jest prawdą ale tego nie mogą powiedziec w tv bo wiecie co by było? odpowwiedzcie sobie sami na te proste pytanie bystrzaki!

Portret użytkownika radzio 1970

admisrator,,,wiecej szaconku

admisrator,,,wiecej szaconku prosze,,jestes drewnianym kołkiem,marzacym o jakiejs katastrofie,wtedy bedziesz szczesliwy....masz paru wyznawcow,ale na szczescie wiekszosc mysli....i zwazaj na swirunek ...luknij przez lukadlo czy git palneta zaru daje...skoro ja jestem maly Radzio to ty jestes karlowatym gnomem...pozdrawiam.

Portret użytkownika admin

A skąd wiesz "hejterze", że

A skąd wiesz "hejterze", że dziwne dźwięki nie są rezutatem zmian Rezonansu Schumanna? Ja tu widze sporo krytykantów, ale nikt się nie odnosi do tekstu tylko się uczepili ilustracji do artykułu. Albo zaczniesz pisac na temat, albo przestanę publikowac takie wpisy małego Radza z piaskownicy z wyimaginowaną misją, której chyba sam nie potrafi zdefiniować. Jest to chyba wyłącznie sposób przelewania własnych frustracji. Generalnie, otrzyj pot ze spoconego czoła bo to co tu wypisujesz spływa po mnie jak po kaczce. 

Portret użytkownika ekonomiczny hitman

Za bardzo się wczuwacie w to

Za bardzo się wczuwacie w to co czytacie. Artykuły nie służą do przedstawiania "prawdy obiawionej" tylko do zachęcania do dyskusji w temacie jaki poruszają. To TYLKO INFORMACJA, która może być bajką, prawdą, lub być gdzieś pośrodku tego, ale nie będzie żadnym z tych dopóki sami tego nie sprawdzicie. Wchodzicie na strony a nawet nie wiecie po co (?).

Portret użytkownika normalny?!

Admin - dajesz ciała ...  i

Admin - dajesz ciała ...  i to ostro !!! Jak ktoś słusznie zauważył,wystarczyło przyznać się do błędu a nie brnąć w denne pyskówki Sad  Do "tolerancyjnych"  : wszystko wskazuje na młodą osobę za sterami portalu (drogą dedukcji) - co automatycznie wiele by tłumaczyło - począwszy od formy językowej zamieszczanych treści,na czytaniu ich(oraz komentarzy)ze zrozumieniem kończąc ! BiggrinPozdrawiam myślących LOGICZNIE !!! Smile

Portret użytkownika parado3x

może skopiuj coś z jakiejś

może skopiuj coś z jakiejś anglojęzycznej strony i przetłumacz przez tłumacza google jako odpowiedź, bo twoja własna twórczość za bardzo obnaża braki w wykształceniu i ogładzie. życzę powodzenia w dalszej nauce i obyciu... pozdrowienia dla rodziców, muszą byc DUMNI! ŻEGNAM!

Strony