Dziwne dźwięki słyszane w La Crosse w USA

Kategorie: 

W stanie Wisconsin powróciły dziwne dźwięki. Na dobrą sprawę te fenomeny nie opuściły nigdy USA za to z pewnością ostatnio występują zdecydowanie częściej.

 

Powyższe nagranie zostało dodane w serwisie You Tube 4 kwietnia 2014 r. Można zobaczyć zwyczajną amerykańską okolicę. Zwracają uwagę dziwne metaliczne dźwięki o niskiej częstotliwości. Niektórzy porównują ten odgłos z takim jaki wydaje walcownia blachy.

 

Na filmie słyszymy wyraźnie ten odgłos i jest on podobny do tego, co słyszano w przeszłości. Dodatkowo w pewnym momencie słychać głośny grom, a potem ponowny. Są to tak głośne wystrzały, że słychać włączające się alarmy samochodowe.

 

To zupełnie przypomina liczne doniesienia na temat dziwnych głośnych dźwięków, o których mówili ostatnio mieszkańcy Florydy. Nadal brakuje oficjalnych wyjaśnień i nie wiadomo co było przyczyną wystąpienia tak niezwykłych fenomenów dźwiękowych.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika muret

Ale co się dziwisz Wkurzony

Ale co się dziwisz Wkurzony Kosmito? WPolsce dominuje taki beznadziejny plebs zresztą jak wielu mam z tym do czynienia na co dzień i to masowe zamulenie mózgów jest dla mnie coraz bardziej obojętne.

Portret użytkownika Kapi

Kurczę! W tej chwili słyszę

Kurczę! W tej chwili słyszę coś identycznego! Mam wrażenie, że to myśliwce lecące do Krymu... 
 
 
A tak na poważnie najzwyczajniej w świecie mógłby to być samolot albo wiatr. U mnie jest tak prawie codzienne w wietrzne dni

Portret użytkownika Skaria

Trochę dziwny ten

Trochę dziwny ten film....gdzie są ludzie. Dwa razy włącza sie alarm, dwa wystrzały i nic...pustka. Słyszałam tego typu dźwięki osobiście i wiem, ze od razu budzą zaniepokojenie i ciekawość ludzi. Było to w ubiegłym roku w TelAvivie i mimo, ze była do druga w nocy, to wszyscy sąsiedzi wyszli na tarasy i podwórka żeby zobaczyć co sie dzieje. 

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Większość ludzi to tacy

Większość ludzi to tacy ignoranci, że ich kompletnie nie obchodzi co się dzieje na niebie, w powietrzu czy na Ziemi - jedynie to żeby zadowolić pracodawcę i wziąć hajs.
http://www.youtube.com/watch?v=Pp_JgmxsuB8 - dziwne dźwięki z Włocławka z 5 lutego tego roku, na filmiku widać, że przechodzących ludzi kompletnie to nie interesuje, co zresztą skomentował autor nagrania. A już nawet psy i koty są wyraźnie zainteresowane dźwiękami.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

  Zacznę od tego ,że to

  Zacznę od tego ,że to nagranie jest lichej jakości.Słyszałem nagranie z Kanady gdzie tymi dźwiękami była czyniona próba zagrania melodii.Co to jest,pytaja wszyscy lecz nie chcą przyjąć jedynej i prawdziwej odpowiedzi. To są <harfy Boże>o których jest mowa Apokalipsie św.Jana.Dlaczego harfy?.Bo tak w ogromnej skali można to porównać.Przy takiej harfie jest obsługujący ja anioł wymiarów i rzeczywistości i spina ona struny struktur przestrzeni wybranego sektora rzeczywistosći naszego kontinuum.Mowiąc prościej, każdy pyłek materii takiego sektora jest przywiązany tymi strunami do matrycy rzeczywistości oddalonej od Ziemi na taką odległość aby nie kolidowała ze sąsiednią matrycą.Rzeczywistość ma też warstwy i to jest uwzglednione na tych matrycach.Tam się dokonuje proces przestrajania lub przeskoków warstw lub sektorów rzeczywistości,a materia jest temu posłuszna,i natychmiast to odwzorowuje.W ten sposób było czynione większość cudów opisanych w Biblii.Dzwięk który słyszycie jest odgłosem rezonansu na tych strunach bądź to wiatru slonecznego,odgłosów przeniesinych z bardzo daleka na ziemi lub nawet odgłosów na pokładzie statku kosmicznego  ukrytego w nadprzestrzeni w danym sektorze.Minaturami takich harf ale o skoncentrowanej mocy są urządzenia na statkach kosmicznych,których zakres działania ma szersze spektrum.Ale to już inny temat.Nie mówcie więc,że kołataliście a nie otworzono wam!.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Tak naprawdę najwiekszą wiarą

Tak naprawdę najwiekszą wiarą jest to ,że cudów nie ma.To tylko zakres mozliwości określa to co dla innych wydaje sie niemożliwe.Tymczasem wiarygodne źródła podaja że nawet cała okolica w oka mgnięniu dokonała zmiany lub przeskoku w czasie.Nie opisuję niczego co ja wiem osobiście,bo można by mi zarzucić konfabulację i miałbym problem aby to udowodnić.W Biblii jest opisanych wiele opisów cudów,ale weźmy niektóre.W jednym z nich są słowa:<i łódź natychmiast znalazła się przy brzegu>.To przykład przeskoku warstwy rzeczywistości z jednoczesnym przemieszczenim sektora czasowego.Wyjasnię:Obok siebie prawie dokładnie w tym samym miejscu ,zaistniały dwie równoległe warstwy rzeczywistości z jednoczesnym przesunięciem czasowym wybranego sektora ,i włączone do kontinuum.W warstwie nazwijmy to "martwej"i jej sektorze "wyprzedzającym"fakty stawały się bez obserwatorów(pozbawione świadków i uwagi).Moment z prztoczonego przeze mnie cytatu,to fakt przeskoku uwagi obserwatorów do tamtej rzeczywistości.To co opisałem nazywa się  rozwarstwioną  i sektorową projekcją rzeczywistości.Aby taki cud można było dokonać,należy mieć niematerialne matryce rzeczywistości i tam dokonywać skoków i przesunięć.Przeskok materii  z warstwy do warstwy,to ułamek sekundy,jeśli nie ma przesunięcia czasowego.Do przesunięc czasowych stosuje się rozrzedzony proch materii.Porościej:Masa faktów danej rzeczywistości jest częścią ogólnej masy wybranego sektora.Zrównanie ich w czasie-przeskok powoduje ujednolicenie warstw i powrót prochu materi do jednej warstwy rzeczywistości-kontinuum.Wtedy tamta warstwa staje się "martwą"i jest całkowicie pozbawiona prochu materii.Można ją zatrzeć lub pozostawić.Ciewkawszym cudem jest <uwolnienie Piotra z więzienia>,bo należało jeszcze zorobić "wstawki"  z opadnięciem kajdan i "marszem" pośród ślepych strażników,ale o tym kiedy indziej.

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

A istnieje jakiś sposób, żeby

A istnieje jakiś sposób, żeby przyśpieszyć ten proces? Czyli złączyć tą obecną czasoprzestrzeń w której kiblujemy w tym burdelu zwanym Ziemią, z tą naturalną kosmiczną? Bo już od 3 lat prawie są te dziwne dźwięki i jakoś te przestrzenie sie nie mogą zrównać, a już najwyższy czas żeby jakiś portal się otworzył i wlecieli tutaj kosmici i zrobili porządek oraz odbili więźniów.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Twoi "kosmici"narobili w

Twoi "kosmici"narobili w portki i czmyhnęli.Jeśli chcesz o nich przeczytać,to w Apokalipsie są ukryci pod metaforą<kupcy ziemi> i <ci którzy mają okręty na morzu>.Obecnie w okolicy ziemi jest mnóstwo statków,ale ukryte są w nadprzestrzeni i stanowia zabezpieczenie operacji, które są w niewidzialny sposób tutaj przeprowadzane.Pilnuja także dostępu do Ziemi z każdego możliwego kierunku(nadwymiary).

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Jedyni którzy uciekają i

Jedyni którzy uciekają i zabijają sie nawzajem ze strachu to te jahwistyczne elohimy i plejadanie którzy zbudowali to więzienie Wink A ja sie na szczęście do nich nie zaliczam. MY prędzej czy później i tak się tutaj dostaniemy i skończy się cały ten burdel i pedalska szopka, Ziemia wróci do Reptilian tak jak od zawsze do nich należała, a jahwistyczne elohimy będą tylko stękającymi oblepionymi szmatami strachami na wróble ponabijanymi na pale pod napięciem Wink Tak samo jak cała iluminateria, masoneria i inny pedalski chłam.

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Jedyni którzy uciekają i

Jedyni którzy uciekają i zabijają sie nawzajem ze strachu to te jahwistyczne elohimy i plejadanie którzy zbudowali to więzienie Wink A ja sie na szczęście do nich nie zaliczam. MY prędzej czy później i tak się tutaj dostaniemy i skończy się cały ten burdel i pedalska szopka, Ziemia wróci do Reptilian tak jak od zawsze do nich należała, a jahwistyczne elohimy będą tylko stękającymi oblepionymi szmatami strachami na wróble ponabijanymi na pale pod napięciem Wink Tak samo jak cała iluminateria, masoneria i inny pedalski chłam.

Portret użytkownika Damian

Wkurzony Kosmita a do kogo

Wkurzony Kosmita a do kogo się zaliczasz?Skąd pochodzisz?Nie jesteś z ziemi.Tak naprawdę nie ma złych obcych, to jest bajka dawana przez iluminatów i masonerie.To jest gra polityczna, tak naprawdę są wycelowane rakiety dalekiego zasięgu i dlatego obcy się nie pokazują, oni są w przestrzeni kosmicznej i są na ziemi.Istoty ludzkie do gościnnych nie należą i na przewitanie są zawsze skierowane rakiety dalekiego zasięgu.Ludzie mieli na zmianę swojego postępowania 2000 lat i teraz wszystko się zaczyna.Te zmiany się zaczęły, od 2013 roku.I to jest proces i jeszcze raz proces.No, ale nie będę się rozpisywał.
Pozdrawiam Smile

Portret użytkownika magic pencil

kolesie z Wisconsin mają

kolesie z Wisconsin mają niezłą zabawę. rzucają petardy pod samochody i udają przestraszonych arykułując przy tym ich ulubione rymy "łał", "kał", "co do k...?", "kał oszalał".
oooh say can you seeee...

Portret użytkownika Sajgoniarz

Jeżeli mówisz o TYCH

Jeżeli mówisz o TYCH dźwiękach, o których ja myślę to wcale nie są to żadne dźwięki tylko fale em zarejestrowane przez Voyagera i przerobione na słyszalne dla nas (i tak o to powstała kołysanka). Fale Em nie wydają dźwięku (Słyszałeś kiedyś światło?), tylko co najwyżej mogą oddziaływać na coś (naładowane cząstki w atmosferze) - cząstki, których drgania możemy już słyszeć, bo w końcu dźwięk to fala mechaniczna.

Portret użytkownika pako1205

Jestem zdania,że do

Jestem zdania,że do oryginalnego nagrania,została dodana ścieżka audio,gdzie występują te niskie częstotliwości.Dla mnie-to lipa.Dźwięki otoczenia,tych wystrzałów,mają charakterystykę typową dla zapisu kamer przez mikrofony pojemnościowe,ale te niskie partie-to wg mnie dodany track.