Dziwne dźwięki słyszano tym razem w dzielnicy Queens w Nowym Jorku

Kategorie: 

Najnowsze doniesienia o dziwnych odgłosach z nieba słyszanych przez mieszkańców pochodzą z Nowego Jorku, a konkretnie z dzielnicy Queens. Do zdarzenia doszło 29 sierpnia.

 

Pierwsze informacje o dziwnych dźwiękach pojawiły się jeszcze z sierpnia 2011 roku. Potem nastąpiło ich zdecydowane zintensyfikowanie w trakcie 2012 roku. Nieco mniej zjawisk tego typu zidentyfikowano w zeszłym roku, ale nie ustały one zupełnie.

 

Przypadek z Nowego Jorku jest o tyle łatwy w wyjaśnieniu, że zawsze można powiedzieć, iż to opacznie zrozumiane odgłosy dużego miasta. Rzeczywiście w całej tej metropolii jest aż nadto trudnych do zdefiniowania źródeł dźwięku. Jednak biorąc pod uwagę to, co dzieje się obecnie na Ziemi, zwłaszcza w aspekcie aktywności sejsmicznej, można zakładać nawet to, że metaliczne dźwięki są z tym jakoś związane.

 

Niektórzy badacze zwracają uwagę na niedawne odkrycie dużej ilości emisji metanu, do których dochodzi na atlantyckiej części wybrzeża Ameryki Północnej. Padają sugestie, że budzi się tam wielki wulkan, a odgłosy to infradźwięki generowane przez przepływy magmy. Niekiedy takie emisje dochodzą do jonosfery i rezonują.

 

Z dotychczasowych teorii naukowych wynika również, że odgłosy mogą być też związane z reakcją pasów Van Allena na zjawiska solarne. Istnieje również hipoteza zakładająca, że te dziwne dźwięki to fale akustyczno grawitacyjne emitowane przez zmiany w jądrze Ziemi.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Może i "niebiańskie harfy"

Może i "niebiańskie harfy" ale nie przyszło Wam do głowy że większość z tych filmów została spreparowana?. Wiele z ujęć brzmi jak by puszczano dźwięk z wierzy stereo a czasem nawet z marnego magnetofonu. Nie neguję tym samego faktu że coś jest na rzeczy. Sam u siebie słyszałem dziwny dźwięk w postaci przeciągłego grzmotu, innego od gromu błyskawicy czy gromu  dźwiękowego od przelatującego samolotu nadźwiękowego, który dobiegał z każdej strony bez możliwości określenia kierunku z którego nadchodzi. Widywałem też w "biały", pochmurny dzień, około południa, trwający ułamek sekundy błysk niebieskawego światła dochodzący z każdej widzianej przeze mnie części sfery nieba. Może oberwałem po siatkówkach oka promieniowaniem kosmicznym gamma albo zaszła mało prawdopodobna ale nie niemożliwa interakcja neutrinowa?. Może w końcu była to bardzo silna błyskawica w chmurach (zachmurzenie warstwowe, pułap podstawy średni) ale nie było po niej gromu.

Portret użytkownika zibi1973

Ten filmik na dole jest

Ten filmik na dole jest ciekawy ten pan zamknął oczy, a nadal widać oko które tak na prawdę nie jest okiem a szczęką ufoka,myślę że na spokojnie to zrozumiecie,wiecie klatka po klatce, i znowu nieprawdopodobne,później pokaże wam górną cześć klatki piersiowej z rentgena która jest nieprawdopodobna                                                                                     http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f456f065b1cde76.html                                                                                                                                             

Portret użytkownika pako1205

No cóż,kilka razy tego

No cóż,kilka razy tego posłuchałem i wygląda mi to na nałożoną ścieżkę dźwiękową do materiału zawierającego machanie kamerą/telefonem po niebie.Zapis dźwięku jest przy tym machaniu zupełnie jednolity,a to podpadające jest.Nikt więcej nie zarejestrował w tych okolicach tych dźwięków(nie znalazłem podobnego zapisu),a wydaje się z materiału,że mogło robić wrażenie.Sądzę,że to jednak żart.

Portret użytkownika TheOgoras

hahaha dobre ,dzwięk o ile

hahaha dobre ,dzwięk o ile pamiętam jest falą akustyczną rozchodzącąsie się w powietrzu ,wiec raczej nie w kosmosie czy z kosmosu  lub ze środka ziemi i raczej nie usłyszymy dzwięków śłońca czy planet czy eksplozji supernowej bo byśmy chyba ogłuchli Blum 3 ogólnie sprawa z tymi rzekomymi dzwiękami zaczyna przypominać troche zabawę z kręgami w zbożu , ale luzik te dzwięki to nawet są przyjemne dla ucha takie uspokajające i lekko melancholijne w sam raz dla fanów  innego medium 

Portret użytkownika uLtra

dmialem wlasnie przypomniec

dmialem wlasnie przypomniec adm.o dzwiekach..a tu masz...jest...tylko poco podgrzewac stare,,kotlety,,tekst tego ,,newsa,,jest doslownie powielony z poprzednich doniesien...moze tylko miejsce sie zmienilo...

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Pisałem juz o tym na innych

Pisałem juz o tym na innych portalach a na tym wspomniałem przy tym aniele nad Londynem.Ten odgłos to dzwięk rezonasu wiatru słonecznego na strunach grawitacyjnych ,którymi jest spięty jakiś sektor rzeczywistości.Zajmują sie tym aniołowie w Piśmie nazywani:*|Którzy mają w ręku harfy Boże|*.Na mniejszych wycinkach rzeczywistości potrafią to czynić specjalne statki kosmiczne i miało to miejsce m.in nad Jerychem.Nazwa harfy wzięła się stąd ,że są tam struny i słychać "muzykę".Słyszałem nagranie z Kanady na którytm próbowano nawet ,aby ten dzwięk przypominał melodię.

Portret użytkownika Isabella

Biegun polnocny przesowa sie

Biegun polnocny przesowa sie co roku o 60 km w kierunku srodkowej Syberii a jak twierdza naukowcy co roku troche szybciej.
Przesuniecie calkowite ma wynosic 2000 km pod kontem 90 stopni.
Co oznacza ze bedzie to trwalo miedzy 15 a 30 lat.
I bedziemy mieli Aopokalipse taka jaka jest opisana w ksiegach u sw. Jana.
Ziemia straci przyciaganie ziemskie na pewien okres czasu.
Podziemne miasta w Turcji to zasluga Gotow, ktorzy znali to zjawisko.
Poslugiwali sie oni runami.Najstarsze runy w Afryce maja ok. 25.000 lat.
 
 

Strony