Dziwne dźwięki w Kanadzie nadal nie zostały wyjaśnione

Kategorie: 

Mieszkańcy małego miasteczka Terrace w Kanadzie, są niepokojeni dziwnymi dźwiękami, które zdają się dobiegać z wszystkich stron. Właśnie pojawiło się kolejne nagranie dokumentujące wystapienie dźwięków. 

 

Nie jest to jedyna miejscowość na świecie doświadczająca tego niezwykłego zjawiska. Przez ostatnie kilka dekad tysiące ludzi było świadkami dziwnych dźwięków. Często ich charakter jest różny i brzmią w trochę inny sposób. Z pewnością udałoby się dokonać klasyfikacji takich odgłosów.

 

Głębokie basowe buczenie przypominające jęki gnącej się stali jest jednym z najbardziej powszechnych fenomenów tego typu. W zeszłym roku dochodziło do licznych przypadków takich fenomenów w wielu krajach świata. W Kanadzie do tej pory najsłynniejszy problem tego typu miała społeczność mieszkająca w Windsor w Ontario.

 

Odgłosy niepokojące mieszkańców Kolumbii Brytyjskiej brzmią trochę inaczej i przypominają podobne dźwięki zarejestrowane chociażby w Kazachstanie. Mieszkańcy twierdzą, że zaczęło się to nagle, mniej więcej w czerwcu tego roku i od tego czasu okresowo powraca. Ludzi martwi to, że intensywność tego buczenia wzrasta i obecnie jest tak duża, że zaczyna przeszkadzać w codziennym życiu.

 

Przydałoby się uzyskać też jakiekolwiek oficjalne wyjaśnienie tego fenomenu. Jednak naukowe próby udzielenia odpowiedzi na temat przyczyn zjawiska sprowadzają się do bardzo ogólnych dywagacji na temat Pasów Van Allena oraz fal akustyczno-grawitacyjnych powodowanych zmianami w dynamice przepływów jądra Ziemi.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika eloziombazaspoko

przyjmijcie wreszcie fakt że

przyjmijcie wreszcie fakt że to sztucznie wywołane zjawisko przez ludzi ! słyszalne są dopiero od kilku lat, nikt wcześniej kiedykolwiek ich nie nagrał, a założę się że nie wcześniej niż (30 lat temu) przed powstaniem HAARP-a. Bardzo proste, bawią się podgrzewając jonosferę i stąd efekt jaki takie urządzenie może wykonać - od dzwięków które pochodzą dosłownie "z nieba" do wyświetlania hologramów z cząsteczek wody i lodu w górnych warstwach atmosfery.
 
A ja tu czytam że jądro ziemi się rozpada albo ziemia stęka ;_:
 
Dzwięki wydobywają się z nieba, nie z ziemi, bo gdyby wydostawały się z ziemi świadkowie czuliby przynajmniej jakieś wibracje albo drgania gruntu...

Strony